TOPlist

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Zobrazit podrobnosti PS: Tyto cookies nelze jíst.

Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.7 / 5 106×
Čarodejnice

Nevěra

Sračkoidní vs. skutečné umění

4.7 / 5 106×
pokračovat na 10 nej memů tohoto týdne
Sračkoidní vs. skutečné umění
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte.

avatar

Josien Crudelis Je to sice moc hezký, ale lidi by se měli naučit kreslit si na papír...

avatar

Chloralia Napadlo mě že tam budu přidávat nadpisy... pak umažu text... a nechám jen nadpisy. Mám prostě potřebu všechno vysvětlit /:) Ve zkratce něco jako "policie není vždy viníkem", "medializovaná společnost", "lidská inteligence" a "jak by bylo možné se racionálně zbavit Biebera" :)

avatar

Chloralia Zas na druhou stranu... Komiks hledá problém u policie, vlastně stejně, jako velká spousta běžných lidí, jenže může si policie vážně vždycky vybrat?
Policista také musí vysvětlovat náčelníkovy, jak se tam ty grafity dostali, ten to zase musí vysvětlit svým nadřízeným a takhle to jde, až se dostaneme kam? K pánům ministrům. Ti jsou daleko úplatnější. Policie jen plní rozkazy. Nemůže stávkovat, nemůže si ani vybírat, co za rozkaz přijde.
Na ulici nenacházíte podplatitelné strážníky na každém rohu. To je stereotyp medializované společnosti. Lidi chtějí vidět ty "skandály" a "šoky". Obrovská čísla, která musejí říkat, že 150 z 200 lidí nevrátí peněženku a 5 z deseti policistů je úplatných. No a tím tyhle věci zas jen podněcují.Nemyslím si že by Bieber neměl nějaké povolení. A i kdyby, hold je to jeden z těch lidí, kterých si společnost z nějakého mě nevysvětlitelného důvodu váží. A i když si to mnozí neradi připouští, on vážně MÁ fanoušky. Kdyby je neměl, v životě by si něco takového nemohl dovolit.
Tudíž já bych všechny tyhle problémy uložila do šuplíku *průměrná lidská inteligence*, která je mimochodem v ČR 101 (IQ inteligentního člověka je od 120) a řešila je, až s tím půjde něco dělat. Až se lidi přestanou zabývat Justinem Bieberem, on nebude mít prachy na to, aby si zaplatil (ať už podplácením nebo normálně) možnost malovat na zdi a bude pokoj. Přestaňme tedy všichni dělat jakoukoliv tvorbu (i tu nenávistnou) na toto téma, přestaňme kupovat jeho CDčka (i když jste se vsadili s kamarádem, že to dáte), přestaňme komentovat na FB (i když jsou to komenty typu "fůůj" a chodit na koncerty (viz část o CDčkách) a on zmizí sám. Ale to je právě to, čeho většina z nás není schopna. A proto tady s námi pan JB zůstane ještě veeelmi dlouho... :I

avatar

Antarius um...stručný výtah, prosím :3

avatar

SnagatootCZ to není možný jak vy dementi dáváte dislike na každou otázk taky v komentech -_-

avatar

Trollík Njn, je to možný...

avatar

GJan12 *existuje

avatar

GJan12 kuchanec uxistuje něco takového ?

avatar

kuchanec Oprava: Většina byla chudá, ne většina byla chudých.

avatar

Antarius umění bylo vždycky nepochopeno, chlapci. Většina umělců v historii byla chudých, nesmírně chudých.

avatar

kuchanec Mají dělat graffiti tam, kde se to smí.

avatar

Alu Pravda..Uděláme to naopak:D!

avatar

Trollík Asi na tom něco bude, no :D

Obsah, který vás může zajímat

letstrololol.cz
Počet kalorií místo značky oblíbených pokrmů a nápojů

Kalorie jsou číselným znázorněním energetické hodnoty v nápojích a pokrmech, které vám mohou pomoci v orientaci s tím, kolik jich doopravdy sníte a jak moc byste tedy měli vydat energie k tomu, abyste je všechny zcela spálili. Kalorie jsou totiž jedním z ukazatelů toho, že když jich sníte moc, a málo spálíte, tak se stane co? No přece, že prasknete a budou z vás velcí tlustí kamarádi a kamarádky. A právě proto je dobré si pojem v podobě kalorií hlídat. Kolik kalorií třeba má Coca Cola, hranolky od McDonalds, Absolut Vodka nebo třeba Lays brambůrky?

letstrololol.cz
Toužíte po někom? 6 věcí, které se vám před vyvoleným dějí

Každý z nás někdy po někom toužil. Nejvíce asi na škole, možné té střední. A někdo třeba i té vysoké. Znáte to: vidíte ho, nebo ji, v tom se vám rozbuší srdce. Udeřil do vás právě blesk, protože prošel kolem. Cítíte jeho parfém, či vůni, kterou zrovna nasál ve školní jídelně. Je to prostě jedno. Vy ho nebo ji budete stejně milovat. Slepě. Platonicky. Neomezeně. Nejde o žádnou betaverzi, ani demoverzi. Jde o plnohodnotnou slepou lásku. Je jedno, jak moc kretén nebo kreténka to je. Na tom prostě nezáleží. Jediné, na čem opravdu záleží, je to, zda se na vás dnes podíval nebo podívala.

letstrololol.cz
Kdyby na Zemi žilo 100 lidí

Na Zemi momentálně žije něco kolem 1 miliard lidí. Teď si představte, že tento počet smrskneme na pouhých sto lidí – to aby následující data byla lépe představitelná. Naše stočlenná skupinka totiž demonstruje řadu zajímavých faktů o lidské společnosti, například kolik lidí má přístup k pitné vodě, jaký je poměr mezi přívrženci jednotlivých náboženství, kolika jazyky se na světě mluví a tak dále. Tohle v učebnicích zeměpisu rozhodně nenajdete, každopádně vám můžeme zaručit, že vás to bude bavit mnohem víc než učebnice zeměpisu!

letstrololol.cz
Internet před patnácti lety a dnes

Evoluce internetu. Dnes ho považujeme za naprosto samozřejmou  věc, podobně jako televizi, telefony nebo třeba automobily. Internet je ale ze všech technologií nejmladší, přitom však také asi nejvíce masově používanou platformou, díky které dokážeme rychle a obsáhle šířit informace po celém světě. Jaké to však bylo před patnácti lety, být na internetu? Dialup linka, která blokovala pevné linky, pomalé načítání a sazba účtovaná od hodin...

letstrololol.cz
Napište svoji odpověď dřív, než si ji necháte prozradit!

Logická hádanka je jasně dána: muž s stal milionářem poté, co prodával jablka za tři centy, byť je kupoval za pět centů. Ať už vás odpověď napadá či né, v tomto logickém "rébusu" stačí opravdu použít jen tu nejprostější logiku ze všech a nehledat za odpovědí vědu. Použí můžete i nápovědy :-)

letstrololol.cz
Disney pohádky versus realita

Jedna věc jsou pohádky. Druhá věc je realita. Jak dokonalé rozdílne tyto dva aspekty jsou, to se rozhodli porovnat autoři komiksů z College Humor a vytvořili unikátní sbírků, ne nepodobnou kolekcím "očekávání versus realita", v tomto případě ale jako "Disney versus realita", kde je více než cítit, jak někdy realita bolí. A někdy i Disney. A někdy obojí. Tak co je lepší, dámy a pánové? 

letstrololol.cz
10 slavných počítačových her v kostce

Každá hra má jiná specifika. Pojďme se podívat na jednotlivé střílečky, ve kterých máme přidělenou nějakou herní mechaniku. Jak si modelový hráč poradí s protivníky nebo jakou finty je možné použít? Někdy se bohužel i nejzkušenějším hráčům stává, že je jim k ničemu. Následující obrázky pochopí jen opravdový příznivce her. Rozklikněte si tedy hráčský komiks a připomeňte si časy, když jste prožívali to napětí.

letstrololol.cz
Nejen v posteli s partnerem - nejlepší a nejhorší chvíle

V The Sims "tomu" říkali woohoo. A když příjde řeč na woohoo, je dobré si ukázat také místa a situace, která jsou pro dané úkony s řádně dodrženými technologickými postupy při práci vhodná. A stejně tak si ukázat místa, která jsou vhodná méně, či jsou zcela zapovězená. A nejen místa - některým situacím je zkrátka dobré předcházet. Zvláště když vám na partnerovi záleží víc než na náhodném pocestném.