TOPlist

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Zobrazit podrobnosti PS: Tyto cookies nelze jíst.

Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.5 / 5 39×
letstrololol.cz
13 roztomilých věcí, které vás potkají v pohodlném vztahu
aktuálně doporučujeme
pokračovat na 10 nej memů tohoto týdne
holky znají...
letstrololol.cz
letstrololol.cz via Author images David Marák

holky znají...

4.5 / 5 39×
O lásce Srandovní obrázky
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte.

avatar

Virus Antarius: Všeobecně chlapi sobě nejde k pivařům ale že dokážeme stát při sobě. My chlapi! Teda občas. :) To máš ale jedno. Že ti nechutná pivo to máš blbý. Tvá věc. Mně zas nechutná Cola. Má věc. Tak vidíš, že se dá tulit i k něčemu jinému. Ikdyž daný příklad bych jako tulení nenazval. :-D Třeba se ale podobně tulíš i ty a tak to pak dává smysl. :)

Prosím o zaslání zoom fotky i se schématem. Já to tam vážně neviděl/nevidím. :( Asi někde něco přehlížím, protože krom zadku a prsisek tam nic není. Chlapče/muži nevím jestli jsi špinavej, nebo čistej. Panna nebo orel a je mi to jedno. Nebudu ti to vysvětlovat proč. Až si své odšoupeš tak to třeba pochopíš. A i když si své odšoupeš a furt to nepochopíš tak jsi nezažil asi opravdové slasti a strasti života. V tom případě ží dál v míru.
Jinak neříkám že sex není fajn. Je fajn. Ale v určitém bodě života si uvědomíš jednu věc: "Sex je jen optický klam.Ve skutečnosti jde jen ..." zbytek ty doplní životní moudrost získaná časem. Tedy třeba ne ale zatím každej chlap mi to potvrdil tak se uvidí. :-) Tak pápá.

avatar

Antarius Jestli jde o to chlapi v sobě, tak fajn, to nechám pivařům. A to, že pivo nemám rád, je moje věc, už to jako argument používat nebudu, slibuju. Zkoušel jsem ho pít, nešlo to.
K autu sem viděl tulit jednoho chlápka v gifu o kousek níž, to je fakt. Hezky se k němu tulil hlavou.
Dál nevím, co myslíš tím "lehce nahá fotka". Celkem jasně jsem tam viděl vagínu. Aby to nebylo lehce, chceš zoom i se schématem?
Jídlo je prostě jídlo. Ano. Asi kvůli tomuto názoru nevypadám jako Homer Simpson. Nepohrdnu dobrým jídlem, ale abych perfektně připravenou pravou českou svíčkovou povyšoval nad již mnou zmíněný "základní instinkt", který lidé dovedli do trochu příjemnější verze, musel bych být asi ještě "čistý". Jinak nevím, proč bych tak snaživě odsouval sex až za kulečník, auta, jídlo a kadibudku.

avatar

Virus Antarius: Na kulečníku s pořádným zpestřením nevidím nic vulgárního. Tam šlo spíše o to čtení. Jinak na lehce nahých fotkách nic vulgárního taky není. Jsou horší věci to za prvé a za druhé od některých zde uvedených obrázků se to liší tak milimetrem oblečení. Zmizelo to, tak neva.
Pivo nemáš rád? Tak to máš blbý. Tam jde ale o to chlapi sobě! To by si pochopil kdyby si taky někdy zašel na Kofolu. Jo a k autům se dá tulit. A jak hezky! ;-) A jestli řekneš že jídlo je prostě jídlo, tak si suchá bageta.

Plus 5. věc co je lepší než to ... http://memecreator.cz/media/created/xcjizs.jpg

avatar

Johny11 My zajdem na kofolu.... Ty limčo!!

avatar

Antarius Ten druhý odkaz je vulgární, to sem nepatří. To zaprvé. A za druhé, já pivo nemám rád.
Auta sou super, to jo, miluju auta, ale těžko se k němu přitulíš v noci.
A jídlo...no...to je prostě jídlo.

avatar

Virus Antarius: Mám hned 3 věci!

http://www.kloadomustang.cz/sql/data/auto/1313752909035974000.jpg
* odkaz porusoval zásady Trololol * není nad pořádný kulec!
http://www.servis386.wz.cz/wallp/chlapisobe.jpg a k tomu patří
http://www.pivovarkostelec.cz/sites/default/files/DSC_0123.JPG a tak bych pokračoval dále. :-)

avatar

Antarius Ach, ale pokud máš štěstí, jsou tak sladké...ta správná žena v životě je to nejlepší. Porozumění, láska, utěšování (oboustranné), hýčkání, a i ten sex semtam...co může být lepšího?

avatar

Virus Já spíš znám toto: Žena začne flirtovat s muži a jsou jen 2 možnosti. Žárlit a budu osočen co žárlím a nebo nežárlit a budu osočen že si jí vůbec nevšímám a nerozumím jí. Když se bavím s ženou já, tak jsem děvkař, podvádím a jen kdyby to prý udělala ona. Takže vlastně za vše zlé mohou ženy. ;-)

avatar

Antarius Žárlivé? To my kluci také známe.

hihinky.cz
Jak zareagovat, když vám kamarád napíše, ať mu pošlete své nahé fotky

Co dělat, když vám kamarád napíše SMS, ať mu pošlete své nahé fotky? Můžete se dostat do rozpaků a nějak to obkecat. Nebo mu je můžete poslat. Nebo ho pošlete do háje. Nebo vymyslíte nějaký důvtipný způsob, jakým si ho pěkně vychutnáte.

hihinky.cz
Nejlepší a nejkrutější SMSky od bejvalek

SMSky mají tu výhodu, že díky nim člověk najde odhvahu říct tomu druhému něco, co by se tváří v tvář neodvážil. A co si budeme povídat, leckdy se někdo setřít mnohem lépe právě přes SMS konverzaci. Tyhle SMSky od bejvalek jsou toho zářným příkladem.

hihinky.cz
10 oblíbených animáků a jejich napodobeniny v jiných zemích

Když je něco úspěšného, je téměř nasnadě, že přijde někdo, kdo se to pokusí zkopírovat, neb při nejmenším převést do jiného prostředí - protože když to funguje tam, bude to fungovat i u nás, no ne? V této galerii najdete 10 známých animáků od Simpsonových až po Lvího krále a jejich zahraniční analogie.

hihinky.cz
9 nejlepších failů při nákupech věcí z internetu

Nakupovat věci na internetu, to je dnes samozřejmost. Oproti nákupům v běžných kamenných obchodech je však nákup na internetu nejenže pohodlnější, ale současně také riskantnější. Vždycky totiž kupujete zajíce v pytli a je dobré mít ověřeného prodejce. Pak se totiž může stát, že vám dojde úplně jiná věc, než jakou jste si původně zakoupili.

hihinky.cz
Rozdíl mezi TV verzí a Blu-Ray verzí slavných anime

BlueRay je technologie, která je s námi už několik let, ale přesto je stále pro řadu lidí neznámá. Možná že i jste ohledně jejího využití skeptičtí. Když se ale podíváte na toto srovnání oblíbených anime seriálů ve verzi pro televizi a ve v BlueRay verzi, určitě změníte názor. Rozdíl je totiž obrovský!

letstrololol.cz
Chlápek si myslel, že píše krásné holce...

Chlápek si myslel, že si píše se sexy kočkou, ale všechno není, jak to vypadá.

hihinky.cz
Týpek píše kamarádovi, že si nadělal do kalhot... rozuzlení vás překvapí

Představte si, že máte na letišti vyzvednout svého kamaráda. Jenže on vám napíše, že měl jistou... nehodu. Ne moc voňavou nehodu. Jak byste se zachovali? Pokusili byste se mu pomoct, nebo byste se začali smíchy válet po zemi? Týpek z této SMS konverzace se rozhodl pomoct, ale smotného ho překvapilo, jak to nakonec dopadlo.

hihinky.cz
Když jde nejen o ženský, můžete na to jít vědecky. A tyhle komiksy vám ukáží, jak

Ve společnosti existuje zažitý názor, že všichni vědci jsou nudní suchaři, kteří se smějí jen svým vlastním podivným vtipům. Tyhle komiksy vám ale dokážou, že řada známých osobností napříč všemi vědeckými oblastmi byla velmi zábavná!

hihinky.cz
Když se snažíte udobřit si holku

Víte co největší zlotřilost, jakou můžete provést někomu, kdo o vás projeví zájem? Dát mu špatné číslo! To totiž může mít nedozírné následky. Je totiž celkem možné, že ten, komu nešťastník napíše, se rozhodne, že si z něj trochu vystřelí...

hihinky.cz
Když koukáte po krásné paní učitelce

Třeba jste to také zažili. Jste ve třídě, a vaše paní učitelka je natolik krásná, že vás termonukleární reakce a teorie strun, které se vás snaží zrovna naučit, zajimají stejně jako pouliční lampu někde uprostřed města. A právě tady se stává ještě jeden, trochu větší problém - můžete mít přímo přítelkyni ze třídy, ve které se nacházíte i vy. A pak nastává dylema. Koukat po paní učitelce a dostat po rypáku od přítelkyně? A nebo nekoukat a zachránit si život?

letstrololol.cz
Jak vidím svět já a jak ho vidí má přítelkyně

Je zajímavé, jakým úplně odlišným způsobem mohou jednu situaci vnímat dva lidé. Třeba vy a vaš přítelkyně. Týká se to přitom různorodých a zcel banálních situací jako je například řezení, nakupování nebo noční návrat domů z hospody.

letstrololol.cz
15 choulostivých situací, které zná důvěrně každá žena, ale nepřizná to

Jsou situace, které muži prostě nikdy nemohou pochopit, ale každá žena je důvěrně zná. Týkají se například praní, dlouhých vlasů, nošení podprsenky nebo chození do posilovny. Schválně, v kolika z následujících situací se uvidíte? Tipujeme, že minimálně polovina z nich je vám velmi důvěrně známa a ta druhá... důvěrně známa. Pokud ovšem nejste muž. V tom případě byste se nad sebou měli zamyslet...

letstrololol.cz
Když flirtujete se ženou a nevíte, že je to vaše matka

Tohle je přesně jedna z těch situací, které nikdy nechcete zažít. Takhle večer se posilníte láhví vína (nebo plechovkami piva - dle ctěné libosti) a rozhodnete se, že napíšete přítelkyni trochu peprnější SMS. Jenže, co čert nechtěl, spletete si čísla a namísto přítelkyně vaše SMS směřují někomu úplně jinému...

hihinky.cz
Lekce svádění

Svádění, vztahy a láska. Odvěké téma všech generací, tedy i našich dědečků a babiček, pradědečků a prababiček a pravděpodobně i dinosaurů. V tomto díle komiksu od Texic uvidíte, jaké to je, když opravdu moc po někom touzíte. A jak daleko lze zajít. Nutno dodat, že pokud existuje někdo, kdo by tohle udělal pro druhého, pak je to zcela jistě blázen. Ale o tom zamilovanost je, ne?

letstrololol.cz
Když vám vaše přítelkyně nedůvěřuje

Ve vztahu je vždycky špatně, když jeden z partnerů tomu druhému nedůvěřuje. V krajních případech to může nakonec vést až k rozpadnutí vztahu. Co když je ale divné chování vašeho partnera zapříčiněno něčím mnohem závažnějším, než byste na první pohled řekli?

hihinky.cz
13 roztomilých věcí, které vás potkají v pohodlném vztahu

Jaké to je, žít dlouho s někým na hromádce? Už jste si příliš navykly na určité zlozvyky? Přešel vás společý stud a hranice nepatřičného chování zmizeli v nedohlednu? Ale i přes to (nebo právě díky tomu) máte najednou pocit, že žijete v absolutním pohodlí? Pojďte se tedy podívat, jestli následující věci paltí i pro vás.

hihinky.cz
Kráska v nesnázích

Krásné ženy se mohou stát lehkou kořistí. Možná právě proto, že jsou krásné. A jsou pak muži, kteří se nechtějí ptát, mají kyj a jsou odhodláni ho použít po vzoru pravěkých předků. Ti se totiž dámy neptali, zda s nimi půjde do jeskyně sledovat nejnovější pořady na Netflix. Prostě ji švihli po rypáku a bylo to. Jenže! Tady půjde o trochu něco jiného.

hihinky.cz
Ariel a trest

Naše hrdinka Ariel se právě velmi provinila proti etiketě vyšších společenských vrstev. A proto si zaslouží trest, kterého se ujme jeden potarší pán. Jak tohle může dopadnout? Pokud jste viděli první díl této série, tak nejspíš tušíte...

hihinky.cz
13 věcí, které se od prvního vynálezu změnily k nepoznání

Těchto 13 věcí vás bude šokovat v tom, jak dramatickou proměnou prošly od doby, co se objevily na trhu, potažmo byly poprvé vynalezeny. Podíváme se tak například na první sluneční brýle, toaletní papír, dámský tampón a nebo třeba kalkulačku. A nutno dodat, že v dnešní době si opravdu nemáme nač stěžovat, protože všechny dnešní verze těchto vynálezů jsou nanejváše komfortní.

hihinky.cz
Co je první věc, kterou vidíte na obrázku?

V následujících šesti osobnostních testech odpovídáte na otázku, co jako první vidíte na obrázku. U každého obrázku totiž existují 2 možnosti, co můžete vidět a každá o vás říká něco jiného. Jste spíše logický, nebo kreativní typ? Jste klidní, nebo je váš život jeden velký kolotoč emocí?

letstrololol.cz
Nástrahy lásky

Od lásky je jen krůček k nenávisti a občas se stává, že lidé, co se kdysi milovali, se už nenávidí. V této galerii vám ukážeme, jak to vypadá, když se jednomu z páru dostane do hlavy zlá postava, která se v ní snaží vymazat vše krásné a pozitivní a živí se jen na negativních myšlenkách. Podívejte se, jak je možné tuto zlou postavu z hlavy vyhnat.

hihinky.cz
8 her popsaných jejich zbraněmi

Většina z nás už alespoň někdy hrála typické RPG hry, kde měli svou oblíbenou zbraň. Avšak málokdo si uvědomí, že během let se pro určité hry staly specifické určité zbraně a taktiky. Pojďme se tedy nyní podívat na některé z nich.

letstrololol.cz
16 fotografií, které odhalují pravdu o "krásách" instagramového života

Všichni, kdo máme účet na instagramu, občas sledujeme a tajně závidíme, jak si zřejmě všichni uživatelé užívají luxusního a krásného života, jen my sedíme doma v pokoji u svého počítače a přáli bychom si navštívit alespoň nejbližší restauraci. V této galerii vám otevřeme oči, protože není vše tak, jak vypadá! Podívejte se, jak je jednoduché přimět ostatní, aby si mysleli, že žijete v luxusu! Po shlédnutí už se nikdy nebudete dívat na instagram tak, jako to bylo dodnes!

hihinky.cz
6 fází sledování youtuberů

Pokud občas sledujete videa na YouTube, je pravděpodobné, že jste si něčím takovým při hledání nového youtubera prošli. Znáte to - nejdřív si najdete někoho zajímavého, pak zjistíte, že je to úplně nejvíc super a potom... co se bude dít potom zjistíte v této galerii.