TOPlist

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Zobrazit podrobnosti PS: Tyto cookies nelze jíst.

Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.6 / 5 51×
Nevěra

Čarodejnice

Když je žena dlouhé hodiny ve sprše, víme, co tam dělá...

4.6 / 5 51×
pokračovat na 10 nej memů tohoto týdne
Když je žena dlouhé hodiny ve sprše, víme, co tam dělá...
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte.

avatar

Anna Šromová Mě to jako koupelna připadá, u nás máme kachličky jenom u vany a umyvadla :)

avatar

Antarius To ti musí ukazovat sociální zařízení? Třeba sedí na záchodě. Nebo na pračce. Nebo tam jen tak postává. Já jsem se třeba zasmál, a to, že nepřikreslil sprchu, *cenzurováno* a umyvadlo autorovi fakt nedávám za vinu. Taky zapomněl na kachličky, občas bývá ve dveřích koupelen taky otvor na odvádění vlhkosti, chybí zrcadlo, a jéje, nemluvě o tuctech krémů, šampónů, gelů, mýdel, žínek různých tvarů, které ženy používají, samozřejmě ručníky, a když už je to ta koupelna, tak i trochu té plísně.

Hele, máš naprostou pravdu, tohle všecko a mnohem více by tam být mělo.

avatar

Daniel Dörri Smolík Tak to je REKT z vaší strany, má Kili nebo losik260326 nějakou otázku? (k věci)

avatar

Antarius No...nebylo by třeba se tu tak urážet vy dva...jste jako dva pračlověci, kteří na sebe křičí, kdo má větší klacek (kyj, ne pyj).
Prostě je v koupelně, ale nesprchuje se. Lhala...lalala....

avatar

Kili Tak proč v té "koupelně" není koupelna? Jenom zeď. Pointa je dobrá, ale vizualizace trochu selhala.

avatar

Antarius Kili, já myslím, že o té sprše lhala. Protože ono to nevypadá, že by se sprchovala...víš?

avatar

losik260326 Nekecej... xD Kili je blbec... xD

avatar

Kili Jistě, obvykle jsem ve sprše oblečený a místo sprchy samotné nebo vany tam mám normální zeď.

avatar

losik260326 Ty jsi asi nejchytřejší z 1. třídy co kide? xD

avatar

losik260326 Ty jsi asi nejchytřejší z 1. třídy co kide? xD

avatar

Kili I kdybych byl z první třídy, tak jsem pořád + - 1000 krát chytřejší než jeden z mnoha velkých neúspěchů potratových klinik tvého kalibru, jenž si sedne za počítač a otluče si hlavu o klávesnici, aby mi tady zanechal - a to dokonce 2 krát - takový egoistický, nabubřelý a značně retardovaný cákanec. Uvědom si laskavě, *cenzurováno*, že ne každý, kdo je natolik tupý, aby si vytvořil účet na trollol, je tvůj vrstevník, i když já jsem tedy nikdy nepotřeboval chodit do školy pro mentálně zaostalé. A ano, jsi velice všímavý, v první třídě jsem totiž byl opravdu nejchytřejší - a ještě jednou zdůrazňuji, že to nebyla škola pro mentály jako ty.

Obsah, který vás může zajímat

letstrololol.cz
Tenká hranice mezi roztomilostí a odporností

Dvě na první pohled stejné věci nebo činnosti a přitom takový velký rozdíl. Existuje jen velmi tenká hranice mezi roztomilostí a odporným chováním. Jde o detaily, které jsou po chvíli zcela patrné. Buď se začneme rozplývat, jak je všechno hezké, v opačném případě nám podráždí nervy odporná věc, kterou někteří lidé z našeho okolí dělají běžně denně. Porovnejte onu hranici v nové galerii komiksů od Collegehumor.  

letstrololol.cz
20 situací, které opravdu znají pouze studenti

Studentský život je prý bezstarostný. Z určitého úhlu pohledu ano.  A z jinéh zase vůbec ne. Za nás bychom rádi řekl, že pokud bychom měli možnost vrátit se do dob, kdy jsme stáli jako na popravě před tabulí, a čekali, jakými kulkami na nás bude střílet místní obávaný šerif - učitel, raději bychom si stoupnuli do fronty na pracovním úřadě a doufali, že se na nás usměje nějaký ten bezdomovec v okolí. Ano, v tomto krásném výčtu životních momentů z lavic středoškolských, ba i z kolejí vysokoškolských, uvidíte jasně a jednoznačně, že život studenta není žádný med. Ani slivovice.

letstrololol.cz
10 nejlepších flirtovacích SMSek

Flirtovat se musí umět, jinak dopadnete jako nešťastníci z následujících SMSsek. V prvé řadě je třeba, abyste byli spolu se svým adresátem naladěni na stejné vlně a uměli se alespoň trochu písemně vyjadřovat. A druhou dost podstatnou věcí je vypnutí automatických oprav psaní – kolik ty už dokázaly napáchat škod… No, a když se vám tohle všechno sejde, můžete celou akci dovést do zdárného konce. Když ne, skončíte v podobném výběru toho nejlepšího SMS flirtování.

letstrololol.cz
7 nejhorších typů lidí, jaké můžete potkat na koncertě

Může excistovat něco horšího, než stát na koncertě před zdí pěti dvoumetrových chlápků? Ale jistě, může. Takový tanečník, který kolem sebe zběsile rozhazuje rukama a nohama dokáže člověku rozbít náladu - a co si budeme povídat, tak i nos - a třeba muchlující se dvojice je taky celkem vopruz (obzlášť pokud zrovna nikoho nemáte). Tihle lidé jsou ti nejhorší, které můžete na koncertech potkat - a taky že je potkáte!

letstrololol.cz
Tohle ženy nikdy nepochopí

Říká se, že ženy a muži jsou z jiné planety. Samozřejmě je to hloupost, ale upřímně řečeno, jejich vzájemné chování tomu velmi často odpovídá. Jsou totiž věci mezi nebem a zemí, pro které žádná ženská nemá pochopení. Aby toho nebylo málo, muži zase nikdy neví, co udělali špatně, a nedojde jim to do té doby, dokud jim to ženy neřeknou. Tudíž toto soužití není vždy harmonické. Jak už název napovídá, tento komiks vám ukáže klasickou "idylku" možná i u vás doma. Podívejte se sami!

letstrololol.cz
Kterou cestu byste si vybrali?

Každý jsme jiní a občas i sami o sobě nevíme spoustu informací. Prostě sami sebe dokážeme překvapit. Pokud máte chuť se o sobě něco dovědět, je tady další galerie psychologického obrázkového testu. Podívejte se na šest obrázků cest a zvolte si tu, která se vám zdá nejlepší a kterou byste se vydali. Najděte si číslo obrázku v galerii a uvidíte, jestli na vás popis také sedí.  

letstrololol.cz
Mužský ideál krásy v proměnách století

Jak se za posledních sto let změnil ideál mužské krásy? Zajímá vás, jak vypadali muži v dvacátých, třicátých nebo čtyřicátých letech minulého století? Tady je máte všechny pěkně pohromadě od roku 1910 až do současnosti. Který se vám líbí nejvíc a který je podle vás naopak úplně otřesný? Uvítali byste, kdyby se některý z těchto stylů v brzké době vrátil nebo preferujete současnou dobu ála bradka a drdol?

letstrololol.cz
Pokud vás holka podvede, omluvte se jí za to

Ženská logika prostě není logická. Jak jinak byste vysvětlili, že pokud vás podvede holka, nakonec to všechno dopadne tak, že byste se měli omlouvat vy? No, nechtěli bychom teď být v kůži chudáka Derpa (nebo toho chlápka, co po dobu trvání komiksu drží ukázkový poker face). Ponaučení pro dnešní den je velmi jednoduché - když už máte potřebu svou přítelkyni sledovat, nikdy jí to nepřiznávejte.