TOPlist

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Zobrazit podrobnosti PS: Tyto cookies nelze jíst.

Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.6 / 5 51×
letstrololol.cz
Léto - čeho byste se měli bát doopravdy
aktuálně doporučujeme
   Inzerce
pokračovat na 10 nej memů tohoto týdne
Když je žena dlouhé hodiny ve sprše, víme, co tam dělá...
letstrololol.cz
letstrololol.cz via Author images David Marák

Když je žena dlouhé hodiny ve sprše, víme, co tam dělá...

4.6 / 5 51×
Inzerce
O hrách, o hráčích, pro hráče Srandovní obrázky
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte.

avatar

Anna Šromová Mě to jako koupelna připadá, u nás máme kachličky jenom u vany a umyvadla :)

avatar

Antarius To ti musí ukazovat sociální zařízení? Třeba sedí na záchodě. Nebo na pračce. Nebo tam jen tak postává. Já jsem se třeba zasmál, a to, že nepřikreslil sprchu, *cenzurováno* a umyvadlo autorovi fakt nedávám za vinu. Taky zapomněl na kachličky, občas bývá ve dveřích koupelen taky otvor na odvádění vlhkosti, chybí zrcadlo, a jéje, nemluvě o tuctech krémů, šampónů, gelů, mýdel, žínek různých tvarů, které ženy používají, samozřejmě ručníky, a když už je to ta koupelna, tak i trochu té plísně.

Hele, máš naprostou pravdu, tohle všecko a mnohem více by tam být mělo.

avatar

Daniel Dörri Smolík Tak to je REKT z vaší strany, má Kili nebo losik260326 nějakou otázku? (k věci)

avatar

Antarius No...nebylo by třeba se tu tak urážet vy dva...jste jako dva pračlověci, kteří na sebe křičí, kdo má větší klacek (kyj, ne pyj).
Prostě je v koupelně, ale nesprchuje se. Lhala...lalala....

avatar

Kili Tak proč v té "koupelně" není koupelna? Jenom zeď. Pointa je dobrá, ale vizualizace trochu selhala.

avatar

Antarius Kili, já myslím, že o té sprše lhala. Protože ono to nevypadá, že by se sprchovala...víš?

avatar

losik260326 Nekecej... xD Kili je blbec... xD

avatar

Kili Jistě, obvykle jsem ve sprše oblečený a místo sprchy samotné nebo vany tam mám normální zeď.

avatar

losik260326 Ty jsi asi nejchytřejší z 1. třídy co kide? xD

avatar

losik260326 Ty jsi asi nejchytřejší z 1. třídy co kide? xD

avatar

Kili I kdybych byl z první třídy, tak jsem pořád + - 1000 krát chytřejší než jeden z mnoha velkých neúspěchů potratových klinik tvého kalibru, jenž si sedne za počítač a otluče si hlavu o klávesnici, aby mi tady zanechal - a to dokonce 2 krát - takový egoistický, nabubřelý a značně retardovaný cákanec. Uvědom si laskavě, *cenzurováno*, že ne každý, kdo je natolik tupý, aby si vytvořil účet na trollol, je tvůj vrstevník, i když já jsem tedy nikdy nepotřeboval chodit do školy pro mentálně zaostalé. A ano, jsi velice všímavý, v první třídě jsem totiž byl opravdu nejchytřejší - a ještě jednou zdůrazňuji, že to nebyla škola pro mentály jako ty.

Inzerce
letstrololol.cz
12 mýtů, kterým věříme díky filmům

Díky sledování filmů jsme se dozvěděli mnoho "užitečných" informací. Třeba to, jak odletět na kosmiské lodi do vesmíru přes pás asteroidu. Ale tahle všemi milovaná velká obrazovka nám občas pěkně lže. A my těm lžím stále ještě věříme! Pořád nechápete, o čem mluvíme? Máme pro vás porovnání, ve kterém konečně naleznete pravdu. To, co vidíte ve filmech není vždy reálné ve skutečnosti. Podívejte se na to, čemu jste až do této chvíle slepě věřili, ale už je tomu konec!

letstrololol.cz
Co když se z kreslených krásek stanou muži a z mužů zase ženy?!

Internet je doslova zavalen photoshopovými úpravami Disney princezen. A ani tato kolekce není výjimkou, ba naopak je jedním z nejpovedenějších úprav, jaká jen Disney princezny - a nejen princcezny - zasáhla. Můžete zde totiž nahlédnout do pohádek, ve kterých by prinezny nahradili mužní muži a ve kterých by se muži změnili na krásné ženy - chcete-li, princezny. Například zde zahlédnete Zvoníka u Matky Boží v ženském podání a mnohé další!

letstrololol.cz
15 fotografií, které dokazují, že postavy z animovaných filmů jsou skutečné

Když si malé dítě myslí, že jsou postavy z jeho oblíbených filmů skutečné, rodiče mu to nejprve zkusí co nejcitlivěji vysvětlit a pokud se ho to stále drží, navšítí s ním psychiatra. Jenže co se stane, když si to začne myslet dospělý? To si takhle sedíte v metru, když najednou si všimnete, že vedle vás sedí Gru z filmu Já, padouch. Nebo se koukáte na Doktora House a uvědomíte si, že Cuddyová jako by z oka vypadla Matce Gothel s filmu Na vlásku. Takže - kdo je tady blázen?