Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

3.8 / 5 44×

Nepopulární, ale pravdivé

3.8 / 5 44×
Nepopulární, ale pravdivé
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

killingmachine krátký komentář unleashed

prochajda Od islámských radikálů v Nigérii nebo vzbouřenců v Jemenu přecee můžu očekávat, že něco podobnýho udělaj, ale od školenýho pilota z Lufthansy?

Chloralia Antarius: S první částí víceméně souhlasím. Svět mohl být "trochu dál", ale let do vesmíru bych stejně v 16. století asi nepředpokládala ;) Západ naproti tomu "díky" vybití původního obyvatelstva představoval střed všech možných kultur už od počátku svojí historie.

Pokud tě to nebaví číst, tak to nedělej. Vím, že moje slohy tady stejně moc lidí nečte a věřte mi, že ač to tak možná může vypadat, nechci si v žádném případě nijak hrát na chytrou. Ale zajímá mě, jestli lidé sdílejí stejné názory jako já. Protože často nesouhlasím s mainstreamem a vůbec ideály dnešní společnosti, chci se ujistit, že nejsem sama, kdo má takový pohled na věc. Nic víc, nic míň. Ale slibuju, že to budu korigovat ;)

A toto je tady částečně i odpověď pro Erika ;D
+ ještě: Ta představa o válce mi přijde trošku naivní :I Ale kdo ví, nikdo z nás jí nikdy nezažil.

Erik123 Chloralia myslíš že to někdo bude číst :D

kuchanec EHM? Chloralia pro tvou informaci: USA je nejzadluženějším státem světa nejvíce peněz (90%) dluží Číně. Nicméně s tebou víceméně souhlasím.

Chloralia No... zase na druhou stranu, všichni víme o tom, co se děje třeba v Tibetu. Že jsou tam vražděny desítky mnichů a že Čína to místo prostě hrubě obsadila. Ale to nikdo neřeší. Tady fungují takové ty "mezinárodní dohody". Prostě nikdo nechce zaútočit na Čínu, která zažívá hospodářský a ekonomický boooooooom. Není divné, že třeba do tohle Amerika nešťouchá? Ukrajina je na tom špatně, samozřejmě, ale v žádném případě ne tak, jako je na tom Tibet nebo lidé a města na území Islámského státu. Všichni kopou do Ruska, že porušilo dohodu s Ukrajinou a obsadilo Krym... 9/10 Krymských obyvatel se chtělo k Rusku dobrovolně připojit. Ani ten největší podvod by takovou převahu prostě neudělal. Navíc, na Krym měli být umístěny americké rakety, po tom co by se Ukrajina připojila k Severoatlantické alianci. Ale slib Ukrajiny, že se nikdy nepřipojí NATO jaksi zmizel, ne? Amerika je jeden z nejzadluženějších států světa. Můj osobní, subjektivní názor, založený však na faktech je takový, že prostě potřebuje vyřadit velkou konkurenci, aby se sama mohla trochu oklepat. Ne že by totiž byla Amerika stabilní. Ekonomika roste, samozřejmě, ale z čeho? Z ropy? Jenže ani výnosy těžby nestačí na pokrytí dluhů. Která ekonomika dnes dokáže vzdorovat té americké? Čína a Rusko jsou poslední. Čína vlastní obrovské procento akcií v Americe. Proti těm si ani Amíci nic nedovolí. Ale Rusko? Proč nenutit Evropu do sankcí a oslabit tak rozvíjející se kontinent i Rusko? Likvidace konkurence, prostě potřebuje zpomalit rozvoj ostatních...

Antarius Není to ironie? Veškerá západní kultura se vyvinula v Evropě. A teď západní kultura oslabuje Evropu, která se "rozvíjí". Nojo, to udělalo těch 1 000 let věření v Boha. Nebýt toho, mohli jsme letět do vesmíru už v 16. století. Nebo taky ne.

Ale jinak...wtf lidi, ani mě nebaví to číst...proč fakty? Fakta jsou ve škole, "fakty" mě krmí internet, média, a teď i vy?
Můj názor: Co je mi po tom, že je Amerika zadlužená. Já dluhy nemám, do světové politiky se nepletu. Já si vykopu bunkr, a se svou rodinou přečkám klidně ekonomické krachy, třetí světovou, a totální kolaps civilizace.

Trollík Hm...

Kili Silně pochybuji.

Obsah, který vás může zajímat

Existují věci, které byste před holkami nebo s nimi přímo dělat mohli a měli. A pak také věci, které by bylo lepší nevytahovat, teda pokud zrovna dotyčnozu neznáte patnáct let a za celou tu dobu, co je vaší manželkou, jí nenarostl knírek. Ukážeme vám tři základní techniky "jaktoneposratvole", které tak trochu korespondují s technikami "sešprostětotálnídebil". Tak snad vám pomůžou.

Když jste byli malí, určitě vám rodiče říkali, abyste si nečetli po tmě, že si zkazíte oči. Možná, že některé z vás napadlo, že když potom sníte mrkev, která je podle vašich rodičů zdravá na oči, tak si ten zrak zlepšíte a oba dva jevy se vynulují. Teď vás ale musíme zklamat - nejenže to takhle na světě nefunguje, ale oba dva fakty jsou ve skutečnosti mýty. A patří do široké skupiny mýtů, které nám odmala vtloukali do hlavy. Takže o čem všem že nám to rodiče, příbuzní, ba dokonce i učitelé ve škole lhali?

Už jsme tu měli první světovou válku na Facebooku, potom taky Velkou hospodářskou krizi a jak všichni víme z hodin dějepisu, tak teď by měla následovat druhá světová válka. Respektive druhá světová válka na Facebooku, kterou završíme náš třídílný historický seriál. A že to bude zakončení ve velkém stylu, tento díl je totiž nejrozsáhlejší a dost možná také nejzábavnější. Záleží na tom, jak moc vám přijde smrt milionů lidí vtipná. Každopádně ale můžete dohnat či doplnit to, co jste zapomněli ze školy.

Jímá nás jisté podezření, že na tuto otázku by nedokázal odpovědět ani Albert Einstein, který se toho naštěstí nedožil, leč podobné štěstí zjevně neměl Steven Hawking. Ne, tohle není ani Hawkingovo záření, tohle se prostě nedá vysvětlit. Co se to asi děje za zavřenými dveřmi této pseudo-toalety? Že by se snad jednalo o toaletu z Černobylu? Nikdo neví. A je dost možná lepší ani nevědět.

Kalorie jsou číselným znázorněním energetické hodnoty v nápojích a pokrmech, které vám mohou pomoci v orientaci s tím, kolik jich doopravdy sníte a jak moc byste tedy měli vydat energie k tomu, abyste je všechny zcela spálili. Kalorie jsou totiž jedním z ukazatelů toho, že když jich sníte moc, a málo spálíte, tak se stane co? No přece, že prasknete a budou z vás velcí tlustí kamarádi a kamarádky. A právě proto je dobré si pojem v podobě kalorií hlídat. Kolik kalorií třeba má Coca Cola, hranolky od McDonalds, Absolut Vodka nebo třeba Lays brambůrky?

Každému z nás se už stalo, že si zadřel do prstu ruky nebo nohy třísku, která nejenže nešla vytáhnout ven, ale také způsobovala abnormální bolest, které jsme museli čelit s nasazením super hrdiny a doufat, že v nejbližších pěti minutách narazíme na něco, čím bychom toho zmetka mohli vytáhnout. A právě o tom je následující koláž gifů, ve kterých uvidíte abnormálně velkou věc čouhající anonymnímu chudákovi z nohy.

Každý z nás někdy po někom toužil. Nejvíce asi na škole, možné té střední. A někdo třeba i té vysoké. Znáte to: vidíte ho, nebo ji, v tom se vám rozbuší srdce. Udeřil do vás právě blesk, protože prošel kolem. Cítíte jeho parfém, či vůni, kterou zrovna nasál ve školní jídelně. Je to prostě jedno. Vy ho nebo ji budete stejně milovat. Slepě. Platonicky. Neomezeně. Nejde o žádnou betaverzi, ani demoverzi. Jde o plnohodnotnou slepou lásku. Je jedno, jak moc kretén nebo kreténka to je. Na tom prostě nezáleží. Jediné, na čem opravdu záleží, je to, zda se na vás dnes podíval nebo podívala.