Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.9 / 5 72×

Život se zeptal smrti...

4.9 / 5 72×
5 kusů zbývá
Akce Trololol.cz
Mravenčí akvárium s podsvícením
582 ,-Kč

Vč. DPH

-25% 776,-
Koupit
Život se zeptal smrti...
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Adrroller123 #SoDeep :D

Antarius S tím si dovoluji nesouhlasit. Viz pravda: Vodík má nejmenší atomové číslo ze všech prvků, jedná se tedy o nejjednodušší a nejlehčí prvek, vyskytující se ve třech isotopech - Jauvajs!
...
...
jo, pravda bolí.

Karolína Karasová Pravda vždycky bolí... :)

killingmachine život je cesta kterou si musíme vychutnat než skončí...

Johny11 Někdy tomu tak nemusí být ;)

kuchanec *cenzurováno* tady píše tak maximálně jistý adbu21. Kili to naprosto vystihnul, já jen dodám jednu úvahu: V čem tedy život nádherně lže? Pro mě je život sic těžká, ale za to nádherná pravda.

Antarius Mám takový ten pocit, že přesně ty jsi ten typ člověka, co by se vysmál Rackovi od Antona Pavloviče Čechova za chabý děj. Ono jde o to vnímat jinak než racionálně. Řekl bych srdcem, ale srdce takto nevnímá. Prostě...použij pravou hemisféru, oukej?

adbu21 Kili pro příště se běž teda opravdu vyblít, protože pak to hážeš na klávesnici a píšeš sračky.

Slendy Girl pravda .. stojí to nad popřemýšlet

Kili Kdybych měl vysvětlovat, proč je to úplná blbost, musel bych napsat knihu. Takže se asi jen půjdu na záchod solidně vyblít a při tom budu uvažovat, čí chorý mozeček mohl vymyslet takový oduševnělý zvratek.

kerymery krutě krásné, ale pravdivé

Trollík Pravda :)

Obsah, který vás může zajímat

Jedna věc jsou pohádky. Druhá věc je realita. Jak dokonalé rozdílne tyto dva aspekty jsou, to se rozhodli porovnat autoři komiksů z College Humor a vytvořili unikátní sbírků, ne nepodobnou kolekcím "očekávání versus realita", v tomto případě ale jako "Disney versus realita", kde je více než cítit, jak někdy realita bolí. A někdy i Disney. A někdy obojí. Tak co je lepší, dámy a pánové? 

Jak se stát žádanou alfa samicí? Jak být opravdu HOT a netvářit se jakobyste zrovna dojídala talíř u babičky, která vás nutí přibrat dalších 18 kilo jen proto, že vypadáte moc hubeně? Ano, s těmito problémy, a s celou řadou dalších věcí, vám v následujícím článku poradíme. Uvidíte, jak správně držet jako žena svoje tělo, jak se klukům dívat do očí, jak se oblékat, ba i to, jak s klukem komunikovat. Věřte nám - stačí pár jednoduchých rad a každýho fešáka ulovíte!

Vztah na dálku, to je dost možná stejný zážitek, jako dovolená s partou němců. Jistě,  celá řada z vás by mohla oponovat. A nejvíc šlechetní panicové a panny. Nicméně platí pravidlo - své nejbližší si musíte držet co nejdál od těla. Čím dál si je držíte, tím víc si jich vážíte. Ideálně s nimi člověk výjde na fotkách. Zbytek pak nestojí za řeč. Ovšem nekažme radost cinismem s tvrdým ý, na který jsem přišel teprve teď. Takže s cynismem. Láska dokáže bořit všechny možné i nemožné hranice a zde můžete krásně vidět, jaké to je, když máte s někým vztah na dálku. Pro méně chápavé - je to více, než přes jedno kukuřičný pole, co zrovna loni vyhořelo kvůli tomu, že jste tam potajnu hulili trávu. Chápete?

Make up art zachvátil internet. Ženy, často krásné a zjevně nadané, přetváří svá těla v naprosto neuvěřitelné kreatury, často jako vystřižené z filmů od Spielberga. Ovšem v tomto konkrétním případě kouknete na umělkyni, která nejdříve ztvárnila některou slavnou filmovou/seriálovou tvář (nejen z pohádek od Disney) v ukázkovém provedení, vedle tváře, které dané postavy buďto zastihly ránou osudu, nebo byla velká pravděpodobnost, že by se tomu tak skutečně mohlo stát.

Vztah krásky a zvířete nemusel být, a také pravděpodobně nebyl, tak romantickým a krásným, jak nám vyobrazily pohádky (nejen ty od Disney). Je nezbytné dodat, že po proměně zvířete v krásného a inteligentního prince z fešákova mohl nastal zásadní biologickí problém - vzájemná fyzická vazba vymizela a pár nevěděl, co si počít. Co potom čeká takové páry? V tomhle případě mají dost možná stále na výběr.

Logická hádanka je jasně dána: muž s stal milionářem poté, co prodával jablka za tři centy, byť je kupoval za pět centů. Ať už vás odpověď napadá či né, v tomto logickém "rébusu" stačí opravdu použít jen tu nejprostější logiku ze všech a nehledat za odpovědí vědu. Použí můžete i nápovědy :-)