Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.8 / 5 71×

Když lidé říkají, že hraní her rozvíjí agresivitu

4.8 / 5 71×
Když lidé říkají, že hraní her rozvíjí agresivitu
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

kuchanec Naopak, u mě fungujou hry jak ventil. Když jsem ve stresu, jen si vemu do GTA baseballku a jdu po ulici a mlátím lidi, je to nejlepší odreagování (až po boxu, hře na bicí a třísknutí s mobilem o zem).

Antarius Já tyhle hry mám rád, to ano. Kolikrát jsem naštvaný usedl za Vice City, vzal tank a jel se projet v protisměru po nejfrekventovanější silnici. Ale daleko více upřednostňuji strategické hry, případně kombinace (úplně miluju Dragon Age, nebo HOMAM).

Derthiel vy humanisti, vsadím se že jste to napsali v mezipauze právě hraní takové hry

Antarius V tom s tebou souhlasím. Akorát bych přitlačil víc i na hry kde se mluví dost sprostě a jsou vidět erotické scény (mafie, GTA).

Chloralia Neschvaluju to, aby děti hráli brutální hry. Nemám nic proti tomu, když je hrají dospělí. Pro různé notorické vrahy nebo jiné násilníky je to také určitě forma vybití a vlastně by to teoreticky mohlo být zařazeno mezi druhy terapie, ale děti ne. Nechápou myšlenky těch postav, kolikrát ani neví proč a do čeho střílí. Děti potřebují získat takový ten "morální základ". A tomu, ať si každý říká co chce, orgány rozprsknuté po obrazovce nepomáhají. Nejdřív znát to dobré a pak až to špatné. Nejdřív vidět lidskou dobrotu a lásku, potom až války a bezpráví.Nechápejte mě špatně, sama hry zbožňuju a střílečky bezpochyby patří mezi jedny z nejzábavnějších a nejnapínavějších typů. Ale věková hranice by měla zůstat na hranici nějakých těch 14-16 let. Toť jest ,můj názor.

venyman Když to hrajou rozumné děti proč ne ? 14-16 let brutlní hry ?? blázníte ?

G_glop troll: jaka aplikace ukláda svoje data v .můj formátu?

Antarius Takže to máme: Hry, alkohol, drogy, politika, společnost, řízení, práce, škola...notak, co dneska nedělá člověka agresivním? Já vyrost na těchhle brutálních hrách a jsem naprosto v pořádku. To, že americký děcka jsou vygumovaný a ještě slabomyslný, ať si řešej tam.

ejpon3453 Hry nedělají lidi agresivními, alkohol ano... :)

venyman záleží na tom jakej ten člověk je , s alkoholem souhlasím :)

Alu Ono to je spíš o tom, že nějaký ten rok jsi v pohodě, pak ti rupne v palici a povraždíš 10 lidí:D...Podprahová data jsou *cenzurováno*, klidně si mě mějte za blázna..

Obsah, který vás může zajímat

Seriózní návody a rady, tipy a fígly, jak něčeho někde a nějak dosáhnout, najdete na internetu pramálo. A my jsme řekli ne! A přinášíme vám jednoduchý návod, který vám usnadní, ulehčí a zefektivní cestu do školy či práce - případně kamkoliv jinam si budete přát. Její nevýhodou sice může být, že se cesta povleče vždy brzy ráno či ihned navečer, zato rozhled po okolí budete mít obrovský. Tak nám pak dejte vědět, jak se vám podařilo vyletět vysoko!

O příbuzenských vztazích mezi postavami vašeho oblíbeného filmu či seriálu víte určitě všechno. Kdo, kdy, kde, jak, s kým… ale máte tušení, jak je to s příbuzenskými vztahy mezi herci? Jistě, sem tam něco proletí bulvárními plátky, občas se někdo s někým objeví v novinách. Nicméně to je tak všechno. Vsadíme se, že jste určitě netušili, že Dudley z Harryho Pottera je vnukem Druhého Doktora, což? Nebo že dvojčata Olsenova mají mladší sestru, která si zahrála v nových Avengerech…?

Různé remaky a pokračování filmů se superhrdiny se v posledních letech vyrojilo hned několik. Ostatně pro příklad ani nemusíme chodit daleko, nedávno se v kinech promítal nový Batman vs. Superman a v těchto dnes se na stříbrná plátna chystá snímek Captain America: Občanská válka. Pokud přitom srovnáte, jak tito superhrdinové vypadají dnes, díky použití nejmodernější počítačové techniky, a jak vypadali před několika desítkami let, dost se zasmějete. Třeba té pneumatice, která se rýsuje na elastickém oblečku představitele Supermana ze 40. let…

Kalorie jsou číselným znázorněním energetické hodnoty v nápojích a pokrmech, které vám mohou pomoci v orientaci s tím, kolik jich doopravdy sníte a jak moc byste tedy měli vydat energie k tomu, abyste je všechny zcela spálili. Kalorie jsou totiž jedním z ukazatelů toho, že když jich sníte moc, a málo spálíte, tak se stane co? No přece, že prasknete a budou z vás velcí tlustí kamarádi a kamarádky. A právě proto je dobré si pojem v podobě kalorií hlídat. Kolik kalorií třeba má Coca Cola, hranolky od McDonalds, Absolut Vodka nebo třeba Lays brambůrky?

První a poslední film ze série o Harrym Potterovi od sebe dělí deset let. Jistě, za tu dobu se odehrála v čarodějnickém světě spousta změn, spousta postav zemřela a objevily se nové. Na knize těch deset let není poznat, protože postavy žijí jen ve vaší hlavě, skuteční herci se však za tu dobu taky dost změnily. Třeba takový lord Voldemort přišel o nos. Nebo Albus Brumbál, ten v posledním dílu připomíná Gandalfa. Takový Draco Mafoy si asi začal barvit vlasy a proměnu Nevilla Longbottoma všichni známe. Tyto a mnohé další postavy z filmů naleznete v galerii.

Obraťme role a místo zvířat usaďme do nezávidění hodných situací lidi. A ukažme, jak by to vypadalo, kdyby se k nám zvířata chovala tak, jako se my chováme k nim. Nepěkná podívaná, že? Samozřejmě je i svým způsobem kontroverzní, ovšem tyto obrázky dost možná neřeší to, že jíme maso a k tomu musíme zabít zvíře, jako spíše to, jak se k dotyčnému zvířeti chováme před jeho smrtí.

Existují věci, které byste před holkami nebo s nimi přímo dělat mohli a měli. A pak také věci, které by bylo lepší nevytahovat, teda pokud zrovna dotyčnozu neznáte patnáct let a za celou tu dobu, co je vaší manželkou, jí nenarostl knírek. Ukážeme vám tři základní techniky "jaktoneposratvole", které tak trochu korespondují s technikami "sešprostětotálnídebil". Tak snad vám pomůžou.

Kdo četl Harryho Pottera, se nad tím asi stejně nezamyslel. Je to dogma. Nebo bylo. Dokud nevyšel tento komiks. Ale opravdu - proč mudlové v Harrym Potterovi nemohou vědět o kouzelnících, o kouzelnických školách a čarovném Hitlerovi, Lordovi Voldemordovi? Kdyby kouzelníci pochopili, že lidi mají atomovku, mohli by ji za pomoci kouzelnického teleportů poslat přímo do obýváku Beznosatce, zatímco by třeba sledoval Plastickou chirurgii S.R.O. Kdo ví. Řada věcí by byla jednodušších. Ale podrobný rozbor problematiky hledejte v tomto dokonalém příběhu od autorů z Dorkly.