Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.6 / 5 37×

Copak jde říct ne takové milé tvářičce!

4.6 / 5 37×
Copak jde říct ne takové milé tvářičce!
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Zoe Estel Ten kluk mi připomíná Rei-kun z Mirai NIkki :D

SnagatootCZ nevím proč ale ten kluk mi prostě připomýná hypno žábu nebo darthvadera :D

corn během pár dnů zavedeme pro uživatele funkci, která odfiltruje obsah, který nebudete chtít vidět = prostě zavřete (třeba) komiks, který se vám nelíbí, a už ho na zdi neuvidíte :-)

Flotka nebo by mohli zavřít FB..:)

ejpon3453 Vaše debata je o hovně... jediné, o čem se tu bavíte je, že nechápete vtip těchto komiksů, takže tvrdíte že to je blbost...

luxar Ne všichni v této komunitě stojí za hovno a ne všechny tahle komixi jsou na hovno. OK?

Robko Súhlasím. Tieto komixy su fakt strasne voloviny. Dislike je len dokaz o vymletosti tejto komunity.

Antarius Ona tam chybu nemá. To ty jsi napsal mě, místo mně.

kuchanec Mě je nablití z tvýho pravopisu.

Claw pane bože, nenávidím tyhle "rodinný" komiksy je mi z nich na blití. Jako myslí to vážně? proč by děcko chtělo souboj očividně tlustých (nebo těhotných) rodičů na život a na smrt? nepochopím a další díly, kdy otec a synáček skákaj po růžových mráčkách a jeden úsměv zastaví všechnu bolest je taky pěkně na výplach žaludku

Obsah, který vás může zajímat

Každá hra má jiná specifika. Pojďme se podívat na jednotlivé střílečky, ve kterých máme přidělenou nějakou herní mechaniku. Jak si modelový hráč poradí s protivníky nebo jakou finty je možné použít? Někdy se bohužel i nejzkušenějším hráčům stává, že je jim k ničemu. Následující obrázky pochopí jen opravdový příznivce her. Rozklikněte si tedy hráčský komiks a připomeňte si časy, když jste prožívali to napětí.

Evoluce internetu. Dnes ho považujeme za naprosto samozřejmou  věc, podobně jako televizi, telefony nebo třeba automobily. Internet je ale ze všech technologií nejmladší, přitom však také asi nejvíce masově používanou platformou, díky které dokážeme rychle a obsáhle šířit informace po celém světě. Jaké to však bylo před patnácti lety, být na internetu? Dialup linka, která blokovala pevné linky, pomalé načítání a sazba účtovaná od hodin...

Studentský život je prý bezstarostný. Z určitého úhlu pohledu ano.  A z jinéh zase vůbec ne. Za nás bychom rádi řekl, že pokud bychom měli možnost vrátit se do dob, kdy jsme stáli jako na popravě před tabulí, a čekali, jakými kulkami na nás bude střílet místní obávaný šerif - učitel, raději bychom si stoupnuli do fronty na pracovním úřadě a doufali, že se na nás usměje nějaký ten bezdomovec v okolí. Ano, v tomto krásném výčtu životních momentů z lavic středoškolských, ba i z kolejí vysokoškolských, uvidíte jasně a jednoznačně, že život studenta není žádný med. Ani slivovice.

Když jste byli malí, určitě vám rodiče říkali, abyste si nečetli po tmě, že si zkazíte oči. Možná, že některé z vás napadlo, že když potom sníte mrkev, která je podle vašich rodičů zdravá na oči, tak si ten zrak zlepšíte a oba dva jevy se vynulují. Teď vás ale musíme zklamat - nejenže to takhle na světě nefunguje, ale oba dva fakty jsou ve skutečnosti mýty. A patří do široké skupiny mýtů, které nám odmala vtloukali do hlavy. Takže o čem všem že nám to rodiče, příbuzní, ba dokonce i učitelé ve škole lhali?

Cokoliv týkající se sexuální orientace je vnímáno jako taburizované téma. Ale proč? A proč by se mělo zatracovat? Přitom tyto tématiky obestírají nejedny mýty, legendy a pověry, které nekorespondují s realitou více, než bulharská striptérka s nevinností. Proto si tvůrci komiksu CollegeHumor vybrali zrovna tohle téma - jaké to je být bi a co si o tom lidé doopravdy myslí. Skutečnost je často jednodušší, než se zdá.

Někdy si ani neuvědomujeme, co se děje přímo vedle nás. Umělec ztvárnil šokující ilustrace toho, jak by se cítili lidé, kdyby byli na místě zvířat. Jen si představte, kdyby zvířata byla dominantnější a vládla lidem. Není to moc hezká představa. Některé obrázky jsou kruté, takže vás po shlédnutí této galerie nejspíše trochu píchne u srdce, ale je to přesně tak, jak to chodí v dnešním světě. Krutá realita, kterou si ne každý uvědomuje.