Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.9 / 5 80×

Nesmějte se chudákovi T-Rexovi!

4.9 / 5 80×
Nesmějte se chudákovi T-Rexovi!
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

kuchanec Je to dlouho, co jsem nějakýho potkal.

Jana Dragulia No já taky :D Ale občas se divím na internetu na BBC.. mám dojem že Rex je z nich největší... ono nejde ani tak o to jak jsou vysocí ale oto jak jsou mrštní a jako mají sílu. Allosaurus.. je mrštný ovšem kdybych ho srovnávala s Rexem.. velké šance by neměl... Rex měl obrovskou tlamu plnou zubů velkých skoro jak dýka a i tak ostrých... jde o to, že Rex byl schopen jedním zkusem kořist usmrtit.. nebo smrtelně ranit.. Proto by Carnataur zas tak velkou šanci neměl.. ani All. Leda, že by byli po skupině.. o Rexovi se tvrdí, že byl samotář ale nevim no :D :D.. Je to dlouho co jsem se o diňáky zajímala :) :D.

Antarius Už je to mooc dlouho, co jsem si čet o dinoších, nebo o nich viděl pořádný BBC, ale měl jsem ten pocit, že Tyranosaurus, Carnotaurus a ještě Allosaurus byli přibližně stejně velcí...plus mínus pár metříků.

Jana Dragulia SnagatootCZ - nechci ti do toho mluvit ale mám dojem, že se mýlíš. T-Rex je daleko větší a mohutněší.. Carnataura by zakousl.. nehledě na to, že Rex má dost dlouhé zuby na to aby na jeden stisk Carnataura nějak smrtelně poranil ;-) True dinosaur story bro :D

SnagatootCZ jo tak vy se budete navážet do carnataura? jo? ten by toho vašeho *cenzurováno* Tyranosaura probod rohama až by se ztoho ***, NEJSILNĚJŠÍ PŘEŽIJE!!!!!!!! a taky přežije ten co se vyvine se super zbraněma,..................that life

Robko kravina

kuchanec Ten poslední vypadá jako ,,jednorožec". IF YOU KNOW, WHAT I MEAN.

Trollík Vy lulini :DD

Parmazan irnetnet.com

Obsah, který vás může zajímat

Legolas, Frodo, Gandalf, Aragorn, Gimli, Sauron…  Možná, že jste se rozhodli podle těchto hrdinů pojmenovat své děti. Možná, že ve vás tato jména vyvolávají jen mlhavou představu jakéhosi obrovského ohnivého oka (a teď zrovna nemáme na mysli zánět spojivek). Ať  už se vám trilogie Lord of the Rings zapsala do hlavy jakkoli tučným písmem, je jisté, že vás tyto parodie Pána prstenů budou bavit. A navíc se přesvědčíte o tom, že nejznámější, a dost možná i nejlepší fantasy na světě, dokáže být nejen epické, ale také zatraceně zábavné a neskutečně cool. A kdo ví, možná, že když budete hodní, předvede vám Gandalf i svůj pověstný trik se špičatým kloboukem…

Asi si nemusíme moc říkat, čeho že se dotyčné techniky týkají. To je ostatně více než zjevné. A ano - programování nebo vybírání brambor na poli se to opravdu netýká. V tomto komiksu se ale můžete hodně přiučit a dozvědět se věci, které jsou více než uměleckého ražení. Ovšem pozor, tento komiks nemusí být vhodný pro kohokoliv, kdo je zrovna těhotný. A to se dneska týká i chlapů!

Láska má někdy více podob, než se zdá. Vztah dvou zamilovaných lidí se v průběhu let mění, a někdy se nám může zdát, že se z něj láska snad i vytrácí, ale opak je pravdou. Možná, že se vytrácí chtíč, který byl tak intenzivní na začátku, to nejdůležitější ale přetrvá. Láska je, když si spolu dokážete užívat i naprosto banální záležitosti bez "postranních úmyslů". V této galerii na vás čeká porovnání lásky a chtíče. A v jaké fázi je váš vztah?

Různé remaky a pokračování filmů se superhrdiny se v posledních letech vyrojilo hned několik. Ostatně pro příklad ani nemusíme chodit daleko, nedávno se v kinech promítal nový Batman vs. Superman a v těchto dnes se na stříbrná plátna chystá snímek Captain America: Občanská válka. Pokud přitom srovnáte, jak tito superhrdinové vypadají dnes, díky použití nejmodernější počítačové techniky, a jak vypadali před několika desítkami let, dost se zasmějete. Třeba té pneumatice, která se rýsuje na elastickém oblečku představitele Supermana ze 40. let…

O příbuzenských vztazích mezi postavami vašeho oblíbeného filmu či seriálu víte určitě všechno. Kdo, kdy, kde, jak, s kým… ale máte tušení, jak je to s příbuzenskými vztahy mezi herci? Jistě, sem tam něco proletí bulvárními plátky, občas se někdo s někým objeví v novinách. Nicméně to je tak všechno. Vsadíme se, že jste určitě netušili, že Dudley z Harryho Pottera je vnukem Druhého Doktora, což? Nebo že dvojčata Olsenova mají mladší sestru, která si zahrála v nových Avengerech…?

Tušili jste to v knize. Viděli jste to ve filmu. Dvojčata Weasleyovic jsou asi nejhloupějšími postavami všech dob. A je úplně jedno, jak moc je budete chtít omluvit a je úplně jedno, jakou víru vyznáváte. Harry Potter to mohl mít daleko snažší, příběh mohl být daleko kratší. Ale dvojčata řekla ne. Tak fajn. Proti gustu žádnej atentát. Ostatně pořádná vlaštovka, ta se bude hodit vždycky. Každopádně, pokud budete ještě někdy (znovu) číst Harryho Pottera, vzpomeňte na naše slova: všechno na světě má nějaký smysl. Jen Weasleyovic dvojčata ne.

Další díl skvělé hororové série MySilentHorror nabral protentokrát trochu velmi peprného, ostrého černého humoru. Ne že by šlo zrovna o legrační příspěvek, ale cynici a jiná havět se bude skvěle bavit. Zkrátka, když zrovna popíjíte v baru s krásnou dívenkou sklenku, dvě sklenky, více než dvě sklenky, dejte si pak pozor na to, až dojde na postelové hrátky. Pouta a jiné neřesti totiž mohou znamenat víc, než průser. Uvidíte sami!