Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.4 / 5 35×

na tohle nemusíte být chemik

4.4 / 5 35×
na tohle nemusíte být chemik
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Luktos nelze jinak než souhlasit s Antariem

kuchanec Korán jsem četl (ne v originále, jen v češtině, jestli jsi to četl v originále - o čemž pochybuju - tak se omlouvám, ale má arabština je dosti omezená), navíc známý je voják a byl na misi v Afghánu. Já četl korán a on vyprávěl zážitky no a když si to skloubím, vyjde mi, že muslimové jsou v pohodě, na prvním místě je podle Koránu rodina, akorát ta nerovnoprávnost žen. A pak se objeví pár blbečků, co si Korán vyloží po svém. No a ti hluční blbečci jsou pak vidět nejvíce. Ale to bych se jen opakoval.

Antarius wow...jsem chemik, a tomuhle neuvěřím, dokud tu nebude rovnice! A vyčíslená!

VulPes přečti si korán, pak teprve suď ,,mírumilovnost Islámu´´

kuchanec Sry, měl jsem udělat verzi pro lidi bez základního vzdělání...

Robko To je pre mna na citanie moc dlhe

kuchanec To je ovšem pravda. Vemte si Islám. V Islámském státu nějaké procento ču*áckých radikálů dělá zm*doviny, zabíjí nevinné, plení a připravují lidi o domov. No a pak jsou tu ignoranti (v kádince se zelenou tekutinou) a ti se kvůli jejich strachu z IS (ten plamen) stávají nenávistní vůči Islámu jako celému. A pak vznikají organizace jako PEGIDA či jiná ...GIDA, jejímž členům (mezi kterými jsou i nacisti jedni zas*aní) musí notně m*dat v hlavě. Kdo četl Korán, ví, že Islámu jde o mír a klid a především o rodinu. To je jen pár totálně vylízaných dementních poj*banců, kteří to náboženství v očích tuctového ignoranta táhnou dopiče. Doufám, že lidi nesoudíte podle vyznání, řeči atd, ale až podle toho, co řeknou. Až když víte, že ten člověk je totální pí*us, můžete o něm říct, že je to pí*us. Stejně tak, jako může být muslim úplně v poho, může zas být křesťan naprosto vylízanej kuřbuřt. Záleží na člověku. Prosím, lidi, myslete normálně.

Obsah, který vás může zajímat

Každá hra má jiná specifika. Pojďme se podívat na jednotlivé střílečky, ve kterých máme přidělenou nějakou herní mechaniku. Jak si modelový hráč poradí s protivníky nebo jakou finty je možné použít? Někdy se bohužel i nejzkušenějším hráčům stává, že je jim k ničemu. Následující obrázky pochopí jen opravdový příznivce her. Rozklikněte si tedy hráčský komiks a připomeňte si časy, když jste prožívali to napětí.

Mezi námi ženami-občas máme složitý život, za který si občas můžeme i samy. A složitý životsi někdy žádá i složité řešení na složité situace. Není divu, že nám muži dost často nerozumí. Ano, hádáte správně, dnes pro vás máme vtipně udělanou galerii o ženách takových, jaké doopravdy jsou. Klidně se s vámi vsadím, že alespoň jednou v životě se každá žena ocitla v jedné z těch patnácti situací. Já třeba snad skoro ve všech. Zajímá vás logika žen? Pak tahle galerie čeká právě na vás!

To je otázka, kterou si klade celá řada z nás. Jak asi vypadají lidé, děti, ženy a jiné zrůdy z celosvětově známých memů dnes? Succes Kid zná prakticyk každý, dost možná již celá řada z vás viděla příspěvky o boj o transplantaci (nějakého) orgánu otce tohoto dítěte, takže jste si pravděpodobně i všimli již dříve, jak toto dítě vypadá v poslední době. To ale neplatí o celé řadě krásných žen, ba i škaredých mužů, kteří se dnes mohou chlubit krásnými ženami. Chcete naštvat? Tak čtěte dál!

Mýty jsou se společnosti velmi rozšířené po celém světě. Nikdo neví, kde se vzaly nebo kdo je vymyslel, ale i v dnešní moderní době se nás stále drží. Proto jsme se také my rozhodli vymýtit alespoň některé z nich. Tentokrát ty týkající se zvířat. Podívejte se na naši novou galerii o zvířecích mýtech. Najdete si mýtus, kterému věříte i vy? Určitě narazíte na nějaký, který jste dodnes brali za zřejmý fakt. 

Den, kdy nastane návštěva u gynekologa, je pro každou ženu dost specifický, ba dokonce speciální. Má své zvláštní rituály, které dodržuje každá žena. Dokonce existují i pravidla pro oblékání se na tuto událost. Jestli jste žena, určitě se v následujícím komiksu poznáte. Jestli jste muž, tak se můžete podívat, jak to na takové gynekologické prohlídce vypadá. Nepředpokládáme, že byste se pak hrnuli do gynekologické ordinace na exkurzi, ale můžete si rozšířit obzory, sice trochu zvláštním směrem, ale co.

V The Sims "tomu" říkali woohoo. A když příjde řeč na woohoo, je dobré si ukázat také místa a situace, která jsou pro dané úkony s řádně dodrženými technologickými postupy při práci vhodná. A stejně tak si ukázat místa, která jsou vhodná méně, či jsou zcela zapovězená. A nejen místa - některým situacím je zkrátka dobré předcházet. Zvláště když vám na partnerovi záleží víc než na náhodném pocestném.