Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

5 / 5 49×

stvůry ze Znamení zvěrokruhu

5 / 5 49×
stvůry ze Znamení zvěrokruhu
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Kačí Sakata Doušová Kaculík : vodnář a ryby :)

Mei Kaculík: Že by vodnář a pana? ^^

Kaculik Nepochopila jsem co je to předposlední a poslední poradí mi někdo? :D děkuju za odpověď

Trollík Vodnář...kruci xD

NesteF.CZ Ryba :D

Erik123 já jsem býk

DockyX Štír :D až na ty nohy :D :3

GreenSheep :3 Jen štír musí jako napotvoru vypadat odporně. Ale zase, potkat to na ulici... :D

Nikikinka555 Býk je taky zajmavý :3

MemeGirlCZ Muhaha, ryby :3

Trollík Třeste se před mocným vodnářem :DD Chapadla :3 :DD

kuchanec Jako blíženec se začínám cítit mocně :D. Ne, teď fakt. Lidi, nezahazujte se se sra*kama jako jsou horoskopy. Je to naprostá ZTRÁTA ČASU.

Chloralia Nejkrutějš vážně vypadá ten blíženec :/ Ale vodnář je cool... :D Trochu mi připomíná Homera :D Homer s chapadly

Claw Třeste se před mocným blížencem. .. :D

Antarius wooow...blíženec vxypadá absolutně drsně, rak, váhy, štír a vodnář takeeeee

Mario Woah, ty vypadaj skvěle.. :3

Trollík corn: Není za co :)

Tomcat To vypadá jak něco z Faunova Labyrintu.

ejpon3453 Proč má ten lev kopyta? :D

misa.masov Copak je lev obyčejně nemá? :DD

Obsah, který vás může zajímat

Každému z nás se už stalo, že si zadřel do prstu ruky nebo nohy třísku, která nejenže nešla vytáhnout ven, ale také způsobovala abnormální bolest, které jsme museli čelit s nasazením super hrdiny a doufat, že v nejbližších pěti minutách narazíme na něco, čím bychom toho zmetka mohli vytáhnout. A právě o tom je následující koláž gifů, ve kterých uvidíte abnormálně velkou věc čouhající anonymnímu chudákovi z nohy.

Kdo umí být slušný, přitom ale hovado, má vyhráno na všech čarách. K vulgárním výrazům se uchyluje jen chudák, člověk bez mozku a nebo někdo, kdo vám chce dát do držky. Jediný případ, kdy dokážeme vulgární slova pochopit, je právě poslední bod. Ovšem ty první dva je dobré přeskočit, a případně se naučit několik krásných a ucelených sloganů, ve kterých se obejdete bez zakázaných a neslušných slov. A přitom... přitom dotyčného nebo dotyčnou utřete lépe než Mr. Propper!

Mazlení má rád každý. Někdo s opačným pohlavím, někdo se stejným pohlavím, jiný zase se svými domácími mazlíčky, či nedávnou zakoupeným kalashnikovem - to se týká více fanoušků armádních záležitostí. Proč je ale mazlení s partnerem tak důležité? A proč je vlastně nejlepší? V tomto poněkud krátkém, zato výstižném komiksu pochopíte.

Svatba je pro každý vztah klíčová. Buď se k ní dostanete… nebo ne. A pokud ano, svatbou rozhodně nic nekončí, právě naopak. A taky se změní hodně… opravdu spousta… většina věcí. Namísto chození do kina budete večery trávit u televize, doma budete chodit ve spodním prádle a sníst na posezení mísu brambůrek a zapít je colou vám nezpůsobí ani ty nejmenší výčitky svědomí. Tyhle komiksy o lásce moc dobře vědí, co vám ukazují (říkejme tomu třeba přirozený vývoj vztahu).

Existují věci, které byste před holkami nebo s nimi přímo dělat mohli a měli. A pak také věci, které by bylo lepší nevytahovat, teda pokud zrovna dotyčnozu neznáte patnáct let a za celou tu dobu, co je vaší manželkou, jí nenarostl knírek. Ukážeme vám tři základní techniky "jaktoneposratvole", které tak trochu korespondují s technikami "sešprostětotálnídebil". Tak snad vám pomůžou.

Rady pro přežití byste si měli pamatovat, nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. Bohužel se často stává, že tyto rady bývají dezinterpretovány a stanou se z nich mýty, kterým lidem ale bezmezně věří. Přitom jim v případě nouze mohou spíše ublížit, než pomoct. Díky těmto 9 na pravou míru uvedeným mýtům, které ilustrovala Astkhik Rakimova, se už v přírodě neztratíte.

Jímá nás jisté podezření, že na tuto otázku by nedokázal odpovědět ani Albert Einstein, který se toho naštěstí nedožil, leč podobné štěstí zjevně neměl Steven Hawking. Ne, tohle není ani Hawkingovo záření, tohle se prostě nedá vysvětlit. Co se to asi děje za zavřenými dveřmi této pseudo-toalety? Že by se snad jednalo o toaletu z Černobylu? Nikdo neví. A je dost možná lepší ani nevědět.