Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.7 / 5 106×

Sračkoidní vs. skutečné umění

4.7 / 5 106×
Sračkoidní vs. skutečné umění
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Josien Crudelis Je to sice moc hezký, ale lidi by se měli naučit kreslit si na papír...

Chloralia Napadlo mě že tam budu přidávat nadpisy... pak umažu text... a nechám jen nadpisy. Mám prostě potřebu všechno vysvětlit /:) Ve zkratce něco jako "policie není vždy viníkem", "medializovaná společnost", "lidská inteligence" a "jak by bylo možné se racionálně zbavit Biebera" :)

Chloralia Zas na druhou stranu... Komiks hledá problém u policie, vlastně stejně, jako velká spousta běžných lidí, jenže může si policie vážně vždycky vybrat?
Policista také musí vysvětlovat náčelníkovy, jak se tam ty grafity dostali, ten to zase musí vysvětlit svým nadřízeným a takhle to jde, až se dostaneme kam? K pánům ministrům. Ti jsou daleko úplatnější. Policie jen plní rozkazy. Nemůže stávkovat, nemůže si ani vybírat, co za rozkaz přijde.
Na ulici nenacházíte podplatitelné strážníky na každém rohu. To je stereotyp medializované společnosti. Lidi chtějí vidět ty "skandály" a "šoky". Obrovská čísla, která musejí říkat, že 150 z 200 lidí nevrátí peněženku a 5 z deseti policistů je úplatných. No a tím tyhle věci zas jen podněcují.Nemyslím si že by Bieber neměl nějaké povolení. A i kdyby, hold je to jeden z těch lidí, kterých si společnost z nějakého mě nevysvětlitelného důvodu váží. A i když si to mnozí neradi připouští, on vážně MÁ fanoušky. Kdyby je neměl, v životě by si něco takového nemohl dovolit.
Tudíž já bych všechny tyhle problémy uložila do šuplíku *průměrná lidská inteligence*, která je mimochodem v ČR 101 (IQ inteligentního člověka je od 120) a řešila je, až s tím půjde něco dělat. Až se lidi přestanou zabývat Justinem Bieberem, on nebude mít prachy na to, aby si zaplatil (ať už podplácením nebo normálně) možnost malovat na zdi a bude pokoj. Přestaňme tedy všichni dělat jakoukoliv tvorbu (i tu nenávistnou) na toto téma, přestaňme kupovat jeho CDčka (i když jste se vsadili s kamarádem, že to dáte), přestaňme komentovat na FB (i když jsou to komenty typu "fůůj" a chodit na koncerty (viz část o CDčkách) a on zmizí sám. Ale to je právě to, čeho většina z nás není schopna. A proto tady s námi pan JB zůstane ještě veeelmi dlouho... :I

Antarius um...stručný výtah, prosím :3

SnagatootCZ to není možný jak vy dementi dáváte dislike na každou otázk taky v komentech -_-

Trollík Njn, je to možný...

GJan12 *existuje

GJan12 kuchanec uxistuje něco takového ?

kuchanec Oprava: Většina byla chudá, ne většina byla chudých.

Antarius umění bylo vždycky nepochopeno, chlapci. Většina umělců v historii byla chudých, nesmírně chudých.

kuchanec Mají dělat graffiti tam, kde se to smí.

Alu Pravda..Uděláme to naopak:D!

Trollík Asi na tom něco bude, no :D

Obsah, který vás může zajímat

Mýty jsou se společnosti velmi rozšířené po celém světě. Nikdo neví, kde se vzaly nebo kdo je vymyslel, ale i v dnešní moderní době se nás stále drží. Proto jsme se také my rozhodli vymýtit alespoň některé z nich. Tentokrát ty týkající se zvířat. Podívejte se na naši novou galerii o zvířecích mýtech. Najdete si mýtus, kterému věříte i vy? Určitě narazíte na nějaký, který jste dodnes brali za zřejmý fakt. 

Prožíváte zrovna jeden z těch blbých dní, kdy se vám nic nedaří? Nevěšte hlavu, vždycky totiž může být hůř. Své o tom ví i dvaadvacítka těchto nešťastníků, kteří mají rozhodně MNOHEM horší den než vy. Nebo už vás taky museli vyprošťovat hasiči z autobusové zastávky, zbořili jste si vlastní garáž, rozbili si zbrusu nový mobil, nebo jste odjeli z pumpy i s hadicí od benzinu v nádrži? Ano, i takové věci se dějí. A jak všichni víme, cizímu neštěstí se směje nejlépe, takže hurá do toho!

První a poslední film ze série o Harrym Potterovi od sebe dělí deset let. Jistě, za tu dobu se odehrála v čarodějnickém světě spousta změn, spousta postav zemřela a objevily se nové. Na knize těch deset let není poznat, protože postavy žijí jen ve vaší hlavě, skuteční herci se však za tu dobu taky dost změnily. Třeba takový lord Voldemort přišel o nos. Nebo Albus Brumbál, ten v posledním dílu připomíná Gandalfa. Takový Draco Mafoy si asi začal barvit vlasy a proměnu Nevilla Longbottoma všichni známe. Tyto a mnohé další postavy z filmů naleznete v galerii.

Svatba je pro každý vztah klíčová. Buď se k ní dostanete… nebo ne. A pokud ano, svatbou rozhodně nic nekončí, právě naopak. A taky se změní hodně… opravdu spousta… většina věcí. Namísto chození do kina budete večery trávit u televize, doma budete chodit ve spodním prádle a sníst na posezení mísu brambůrek a zapít je colou vám nezpůsobí ani ty nejmenší výčitky svědomí. Tyhle komiksy o lásce moc dobře vědí, co vám ukazují (říkejme tomu třeba přirozený vývoj vztahu).

Říká se, že ženy a muži jsou z jiné planety. Samozřejmě je to hloupost, ale upřímně řečeno, jejich vzájemné chování tomu velmi často odpovídá. Jsou totiž věci mezi nebem a zemí, pro které žádná ženská nemá pochopení. Aby toho nebylo málo, muži zase nikdy neví, co udělali špatně, a nedojde jim to do té doby, dokud jim to ženy neřeknou. Tudíž toto soužití není vždy harmonické. Jak už název napovídá, tento komiks vám ukáže klasickou "idylku" možná i u vás doma. Podívejte se sami!

Říká se, že lidský porod je jeden z nesložitějších, je to ale opravdu tak? V této galerii pro vás máme připravené porovnání toho, jak by vypadal lidský porod, kdyby ženy rodily jako jiná zvířata. Třeba jako žirafy, jejichž mládě hned po narození padá z výšky téměř dvou metrů! A co kdyby děti vyskákaly ženám z kůže na zádech jako to je u Pipy Surinamské? Podívejte se sami!