Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.4 / 5 42×

Silná fotka

4.4 / 5 42×
Silná fotka
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Antarius Pamatujte, lidi, není to poprvý, co někde čtu, že trol-ol-ol není web čistě na powebení, ale i na smutnowebing, foodish, lovpics, citatcitrone atd.

corn Abych to vysvětlil lidem, kteří si kladou otázku, proč takové obrázky:
1) Trololol NIKDY nebyl webem a NIKDY nebude webem, který vás má rozesmát. Je to web, který vás má zaujmout, pobavit, vzbudit ve vás emoci, donutit vás k zamyšlení, někdy vás vyprudit, ale nikdy ne nudit.
2) důvod, proč fotku dáváme na web, je ten, že má ukazovat lidem, jak moc k nám zvířata patří a jak moc některým lidem záleží na jejich životech. Že to chápete či nechápete, případně je vám to jedno - je čistě vaše věc. Já osobně nikdy neustoupím z toho, aby se zde podobné příspěvky nezobrazovaly - protože se lidé musí zamýšlet. Nebýt jen tupou hihinkající se masou konzumu a rozežranosti, lenosti a znuděnosti, ale také těmi, kteří jednou dospějí a budou rozhodovat v mnoha směrech o budoucnosti naší země, planety... A je řada lidí, dodávám že dostatečně tupých, že stále nechápou, že zvíře není věc. A tohle to dokazuje víc než dostatečně, protože to vzbuzuje emoci. Pokud vás to otravuje, je to spíše vaše pohodlnos, než nechuť. Aneb - vystupme ze zóny pohodlí a pojďme se také zamyslet :-))
3) Trololol uveřejňovalo a bude i nadále uveřejňovat všechno, co má kvalitativní předpoklady pro to, aby se tu mohlo objevit. Hororové, vtipné, smutné, legrační, černo-humorné a jiné věci. Prostě vše. :-)

kuchanec Kdo chce ,,doják" jde na Televizní Noviny, tady to akorát všechny se*e!

Antarius chudák psík :( jediný tvor, který člověka vždy a bez výhrad miluje...

Tereza Štokrová Trollík Ne nejsi :D

Chloralia Máme obrázky, které člověka motivují. Máme obrázky, které člověka pobaví. Máme i roztomilé obrázky, které prostě potěší. Smysl obrázků, co lidi rozesmutní my ale stále uniká. Toho psa nezachráníme, tomu muži nijak pomoct nemůžeme, tak proč si připomínat události, jež už nelze ovlivnit? Chápu třeba masové vraždy, teroristické akce nebo atentáty, které by jakožto selhání společnosti neměl nikdo nikdy zapomenout, ale při požáru prostě někdy nemůžou přežít všichni. Nechytám smysl :I

Trollík Jsem jediná komu vhrkly slzy do očí? :'(

Mario Musí to bejt hroznej pocit :'(

Obsah, který vás může zajímat

Když si malé dítě myslí, že jsou postavy z jeho oblíbených filmů skutečné, rodiče mu to nejprve zkusí co nejcitlivěji vysvětlit a pokud se ho to stále drží, navšítí s ním psychiatra. Jenže co se stane, když si to začne myslet dospělý? To si takhle sedíte v metru, když najednou si všimnete, že vedle vás sedí Gru z filmu Já, padouch. Nebo se koukáte na Doktora House a uvědomíte si, že Cuddyová jako by z oka vypadla Matce Gothel s filmu Na vlásku. Takže - kdo je tady blázen?

Herečky a herky, tedy herci, kteří se ucházeli o role v Harrym Potterovi, byste nespočítali ani na ruce zmutovaného člověka pasoucího madbrahmínu na louce plné nukleárních konvalinek, jenž dřímá ve svých třiceti prstech jednotlivého údu pampelišku. Ano, tolik jich bylo. Těch herců. Co měli hrát v Harrym Potterovi. Jak by asi film vypadal, a nebo dost možná vypadá v alternativních dimenzích našeho vesmíru? Můžete se podívat na ty nejzásadnější role, které mohly doznat změn!

Nevěra je nikdy nekončící téma, do kterého spadají snad všechny věkové kategorie. Nutno dodat, že dost možná je lepší si koupit psa než mít ženskou/chlapa, protože než mu často během desíti až dvaceti let stihnete být alespoň jednou nevěrní, chcípne na stáří. To jsou léty ověřená fakta, ovšem pokud se přece jen rozhodnete pro lidského partnera, pak vězte, že posílat SMSky je často ne zrovna legrační. Tedy pro vás to legrační nebude, pro ostatní ano. Hihinky.

Legolas, Frodo, Gandalf, Aragorn, Gimli, Sauron…  Možná, že jste se rozhodli podle těchto hrdinů pojmenovat své děti. Možná, že ve vás tato jména vyvolávají jen mlhavou představu jakéhosi obrovského ohnivého oka (a teď zrovna nemáme na mysli zánět spojivek). Ať  už se vám trilogie Lord of the Rings zapsala do hlavy jakkoli tučným písmem, je jisté, že vás tyto parodie Pána prstenů budou bavit. A navíc se přesvědčíte o tom, že nejznámější, a dost možná i nejlepší fantasy na světě, dokáže být nejen epické, ale také zatraceně zábavné a neskutečně cool. A kdo ví, možná, že když budete hodní, předvede vám Gandalf i svůj pověstný trik se špičatým kloboukem…

Každá hra má jiná specifika. Pojďme se podívat na jednotlivé střílečky, ve kterých máme přidělenou nějakou herní mechaniku. Jak si modelový hráč poradí s protivníky nebo jakou finty je možné použít? Někdy se bohužel i nejzkušenějším hráčům stává, že je jim k ničemu. Následující obrázky pochopí jen opravdový příznivce her. Rozklikněte si tedy hráčský komiks a připomeňte si časy, když jste prožívali to napětí.

Ženská logika prostě není logická. Jak jinak byste vysvětlili, že pokud vás podvede holka, nakonec to všechno dopadne tak, že byste se měli omlouvat vy? No, nechtěli bychom teď být v kůži chudáka Derpa (nebo toho chlápka, co po dobu trvání komiksu drží ukázkový poker face). Ponaučení pro dnešní den je velmi jednoduché - když už máte potřebu svou přítelkyni sledovat, nikdy jí to nepřiznávejte.

Tušili jste to v knize. Viděli jste to ve filmu. Dvojčata Weasleyovic jsou asi nejhloupějšími postavami všech dob. A je úplně jedno, jak moc je budete chtít omluvit a je úplně jedno, jakou víru vyznáváte. Harry Potter to mohl mít daleko snažší, příběh mohl být daleko kratší. Ale dvojčata řekla ne. Tak fajn. Proti gustu žádnej atentát. Ostatně pořádná vlaštovka, ta se bude hodit vždycky. Každopádně, pokud budete ještě někdy (znovu) číst Harryho Pottera, vzpomeňte na naše slova: všechno na světě má nějaký smysl. Jen Weasleyovic dvojčata ne.

Myslíte si, že se dokonale znáte? Že přesně víte, jak budete reagovat v každé situaci? Pokud si myslíte, že ano, pak se mýlíte. Občas se nám stane, že reagujeme nepředvídatelně v nepředvídatelné situaci a pak toho mnohdy litujeme. Objevte o sobě něco nového! V této galerii pro vás další příležitost, jak se můžete poznat ještě lépe. Udělejte si psychologickký test osobnosti a objevte vaše silné, nebo slabé, stránky!