Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.8 / 5 62×
Vábení

Svět se rozdělil na dvě části...

4.8 / 5 62×
Svět se rozdělil na dvě části...
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Antarius kámo...ty nerozumíš ženským. Ne všecky sú také, ale ty jim nerozumíš.

SH Vždyť je úplnè jedno jakou mají barvu..

tygrasijsky Stejně je to modrá

Antarius *cenzurováno* = P.e.n.i.s.o.n.i.c.

Antarius až teď jsem si všiml značky toho jejich noťasu...nom...zdá se, že *cenzurováno* se dal na počítače.

Parmazan Oliku141 taky :D

GreenSheep :3 Luxar: Já.

Trollík luxar: Já :D

jsou modré a tečka.

PS: jo, je mi to u řiti :))

luxar je tu ještě někdo, komu to je u prdele?

lodestar týpek co to vymyslel a i na těch stránkách je napsáno modro černá

Oliku141 Já je vidím Modro-Zlaté...takze jsem úplnej dement

EllenaYaris Ja je vidím jako modré s tmavě zlatými pruhy :DDD

aconeni sklop si obrazovku

ladyeli1 Pro ty co nechápou http://www.novinky.cz/koktejl/362914-svet-resi-vazny-problem-jsou-saty-na-snimku-modro-cerne-nebo-bilo-zlate.html

Alu Já ty šaty vidím jako zlato-bílé ale fakt mě zajímá, co určuje jak ty šaty kdo vidí..Taky mě zajímá proč se o tom někdo hádá..

olinstudnicka Prosím?! Nechápu to, o čem je řeč.

maikeru My hate about this is unreal...

Vivi Jsem ta, který je to u pr***e ale jedna holka u nás ve škole chodila po třídách a všech se ptala :D

Alu Asi jsem retardovaná ale já tohle nechápu:D..Vysvětlí někdo?

Obsah, který vás může zajímat

Asi si nemusíme moc říkat, čeho že se dotyčné techniky týkají. To je ostatně více než zjevné. A ano - programování nebo vybírání brambor na poli se to opravdu netýká. V tomto komiksu se ale můžete hodně přiučit a dozvědět se věci, které jsou více než uměleckého ražení. Ovšem pozor, tento komiks nemusí být vhodný pro kohokoliv, kdo je zrovna těhotný. A to se dneska týká i chlapů!

Být dobrým rodičem je strašně těžké. Být špatným rodičem je jednodušší, než vzít dítěti bonbon, a že to špatní rodiče dělají. Jestliže se chcete vyvarovat chybám špatných rodičů nebo se jen chcete přesvědčit, že vaši rodiče tyto chyby rozhodně nedělali (nebo dělali a kvůli tomu vás vyhodili ze školy/nedokážete si najít práci/udržet dlouhodobý vztah), tak se směle pusťte do čtení. Možná se na konci galerii dojde k prozření, že vlastně v životě žádné děti nechcete.

Přišlo vám někdy zvláštní, proč mají některá zvířata oči po stranách hlavy a některá vpředu na hlavě? Proč je nemůžou mít všechna zvířata umístěny stejně, tak jako lidi? Na tuto otázku vám sice nemůžeme odpovědět, ale můžeme vám poskytnout pohled na zvířata, která mají oči umístěny vpředu místo po stranách. Sami možná uvážíte, že je lepší, když některá zvířata mají oči po stranách, protože to, co teď uvidíte, bude naprosto šokující!

Prožíváte zrovna jeden z těch blbých dní, kdy se vám nic nedaří? Nevěšte hlavu, vždycky totiž může být hůř. Své o tom ví i dvaadvacítka těchto nešťastníků, kteří mají rozhodně MNOHEM horší den než vy. Nebo už vás taky museli vyprošťovat hasiči z autobusové zastávky, zbořili jste si vlastní garáž, rozbili si zbrusu nový mobil, nebo jste odjeli z pumpy i s hadicí od benzinu v nádrži? Ano, i takové věci se dějí. A jak všichni víme, cizímu neštěstí se směje nejlépe, takže hurá do toho!

Rady pro přežití byste si měli pamatovat, nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. Bohužel se často stává, že tyto rady bývají dezinterpretovány a stanou se z nich mýty, kterým lidem ale bezmezně věří. Přitom jim v případě nouze mohou spíše ublížit, než pomoct. Díky těmto 9 na pravou míru uvedeným mýtům, které ilustrovala Astkhik Rakimova, se už v přírodě neztratíte.

Den, kdy nastane návštěva u gynekologa, je pro každou ženu dost specifický, ba dokonce speciální. Má své zvláštní rituály, které dodržuje každá žena. Dokonce existují i pravidla pro oblékání se na tuto událost. Jestli jste žena, určitě se v následujícím komiksu poznáte. Jestli jste muž, tak se můžete podívat, jak to na takové gynekologické prohlídce vypadá. Nepředpokládáme, že byste se pak hrnuli do gynekologické ordinace na exkurzi, ale můžete si rozšířit obzory, sice trochu zvláštním směrem, ale co.

Na Zemi momentálně žije něco kolem 1 miliard lidí. Teď si představte, že tento počet smrskneme na pouhých sto lidí – to aby následující data byla lépe představitelná. Naše stočlenná skupinka totiž demonstruje řadu zajímavých faktů o lidské společnosti, například kolik lidí má přístup k pitné vodě, jaký je poměr mezi přívrženci jednotlivých náboženství, kolika jazyky se na světě mluví a tak dále. Tohle v učebnicích zeměpisu rozhodně nenajdete, každopádně vám můžeme zaručit, že vás to bude bavit mnohem víc než učebnice zeměpisu!