Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4 / 5 44×

Každý vidí jinou barvu

4 / 5 44×
Každý vidí jinou barvu
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

killingmachine Ne!!!nemuzu vyjadrit zadnym vulgarnim slovem jakej si ...... nech si to pro sebe ty sam si zm-d mohl si to rict slusne jako Corn to rikal!!!! a nejsem nemec jmenem killingmaschine!!!! kdyby sme byli v realite všechny kontitnenty by se na tebe vrhly jako ve stredoveku a chteli bysme te upalit!!!!!Antarius to řekl dobře ale ty!!!!SHUT UP UP UP UP UP!

Antarius já to čet. Takže můžu říct, že se mi Jackson nelíbí (spíš je mi volnej), ale jelikož vím, že jej miloval celý svět (v těch částech světa, kde měli telku, nebo rádio), musím jen říct, že jeho hudba byla velmi úspěšná, nicméně neprobudila ve mně to nadšení, co v jiných?

Erik123 STFU Niky

Erik123 myslíte že to někdo bude číst

Chloralia Drahá Niky. Když o tom zpěvákovi hovno víš, laskavě svět ušetři svých veeelice inteligentních názorů. Všechno bych ti to vypsala, ale nejsem si jistá, jestli by to vůbec ve tvém případě pomohlo... Takže jenom ve zkratce: 1) Jestli zpíval jako ženská, tak se to asi velké části světa líbilo, protože tomuhle člověku se říká popový král... 2) Michael Jackson trpěl vážným onemocněním kůže. PROTO měl divnej nos. Že neměl svaly, jako ty moderní kluci co na nás čučí z televize a časopisů, který jsou jako vystřižený všichni podle stejný šablony, je jiná věc. Třeba to mělo co dělat s jeho nemocí, třeba ne. Každopádně 3) jeho styl byl své doby doost moderní a žralo ho neskutečný množství lidí. Že se nelíbí tobě, neznamená, že se nelíbil ostatním. A teď poslední bod, ten mě dožral úplně: 4) ÚCHYLNEJ? Víš vůbec kolik toho ten člověk udělal?! Charitativní organizace, který všechny založil nebo do nich přispíval by tenhle koment prodloužili o pěknej kus! Ale ty asi ten seznam vidět potřebuješ, tak sleduj: AIDS Project L.A.
American Cancer Society
Angel Food - založeno 1989, podporuje jídlem rodiny postižnené nemocí AIDS
Big Brothers of Greater Los Angeles - podporuje a ochraňuje více než 100.000 dospívajících v USA
BMI Foundation - podporuje nadějné muzikální talenty
Brotherhood Crusade
Brothman Burn Center
Camp Ronald McDonald - kemp pro děti s rakovinou
Childhelp U.S.A. - pomoc dětem, jídlo, ochrana, léky, vzdělání apod.
Children's Institute International - pomoc zneužívaným dětem
Cities and Schools Scholarship Fund
Community Youth Sports & Arts Foundation
Congressional Black Caucus
Dakar Foundation
Dreamstreet Kids
Dreams Come True Charity
Elisabeth Taylor Aids Foundation
Juvenile Diabetes Foundation
Love Match
Make A Wish Foundation - splňuje přání nevyléčitelně nemocných dětí
Minority Aids Project
Motown Museum
NAACP
National Rainbow Coalition
Rotary Club of Australia
Society of Singers
Starlight Foundation
The Carter Center's Atlanta Project
The Sickle Cell Research Foundation
Transafrica
United Negro College Fund Ladder's of Hope
Volunteers of America
Watts Summer Festival
Wish Granting
YMCA - 28th Street/Crenshaw Doufám že TOHLE, ti jako ukázka stačí. Zkus příště mluvit o tom co znáš ty... pfůůů, tak se uklidníme...

Nebudu se zbytečně rozčilovat. Jo, a víš co? NEJSEM TAKÝ IQ TYKVE KTERÝ VŠECHNO STÁHNE Z WIKIPEDIE!!!!!

OK, tak vysvětlím, proč byl ta věc:
1) zpíval jako ženská
2) vypadal jako ženská
3) oblíkal se jako ženská
4) byl úchylnej (v každým klipu si šahal mezi nohy)
atd. atd.
Je mi líto že to bylo urážlivé ale NIKDO MĚ KVŮLI TOMU NEMUSÍ URÁŽET ŽE KILLINGMASCHINE?

byl to jen a jen názor tak mě kvůli tomu nemůsíte zbavovat hlavy nebo ne? nejsme přece ve středověku lidi!

Niki Benková

corn slečno, píšete sice, že by Vás kvůli Vašemu názoru nemuseli lidé hned urážet. Ale je s podivem, že to samé jste jako první udělala Vy - když jste řekla o MJ, že byl Vyvíteco.

Dodám, že Vaše argumenty jsou naprosto mimo kontext toho, co jste řekla. Tedy slovo z-m-r-d nekoresponduje s Vámi napsaným názorem. To slovo znamená úplně něco jiného.

Za názor Vás v podstatě ani tak nikdo nebije (já s ním nesouhlasím, ale to neznamená, že se Vám hned musí Jackson líbit), ale lidé Vás bijí za způsob, jakým ho vyjadřujete.

Antarius Na prvním snímku vypadá, jako by měl elektrický obojek.

Erik123 modro zlata ja myslel ze modro cerna D:

xogy je tady demokracie KAŽDÝ si může říkat co chce.. at už se vám to libi nebo ne. (Jop honem klikni na :-( )

corn Dovolim si Vas opravit: ne, nemuze si kazdy rikat co chce. Konkretne - zadne nadavani, zbytecne sprosta slova, urazeni lidi v diskuzi nebo v prispevcich - prispevek dole na "Jackson byl ..." je zavadejici a dost jsem premyslel, jestli ho nesmazat. Proc? Protoze: 1) tohle byste verejne mezi cizima lidma nikdo nerekl. 2) pokud ano, tak slusne 3) kdyz se vyjadruje nekdo o nekom tak, ze je to "zm...", idealne bych uvital, kdyby osvetlil, proc je... a proc si to dany clovek mysli. V opacnem pripade to povazuju za zbytecne vulgarni, nenavistny prispevek. A protoze Trololol neni banda *cenzurováno* a chodi sem slusni a vzdelani lide, tak jen rad uvadim veci na pravou miru.

Pozor na to - slovo demokracie nema nic spolecneho s vulgaritama. Demokracie je o svobode projevu. Ale ne o svobode chovat se jako hovado :-) To by se pak dalo nazvat spis jako *cenzurováno*.

corn *nazvat jako kret-enokracie

killingmachine Gabriel ty *cenzurováno* nemusíš ho urazet kvůli tomu tvymu *cenzurováno* nazoru nikoho NIKOHO tvůj názor nezajma

medved781011 Stupid boy

Jackson byl zmr-d! klidně mi dávejte dislike atd. ale je to prostě muj názor

Obsah, který vás může zajímat

Různé remaky a pokračování filmů se superhrdiny se v posledních letech vyrojilo hned několik. Ostatně pro příklad ani nemusíme chodit daleko, nedávno se v kinech promítal nový Batman vs. Superman a v těchto dnes se na stříbrná plátna chystá snímek Captain America: Občanská válka. Pokud přitom srovnáte, jak tito superhrdinové vypadají dnes, díky použití nejmodernější počítačové techniky, a jak vypadali před několika desítkami let, dost se zasmějete. Třeba té pneumatice, která se rýsuje na elastickém oblečku představitele Supermana ze 40. let…

Evoluce internetu. Dnes ho považujeme za naprosto samozřejmou  věc, podobně jako televizi, telefony nebo třeba automobily. Internet je ale ze všech technologií nejmladší, přitom však také asi nejvíce masově používanou platformou, díky které dokážeme rychle a obsáhle šířit informace po celém světě. Jaké to však bylo před patnácti lety, být na internetu? Dialup linka, která blokovala pevné linky, pomalé načítání a sazba účtovaná od hodin...

Jímá nás jisté podezření, že na tuto otázku by nedokázal odpovědět ani Albert Einstein, který se toho naštěstí nedožil, leč podobné štěstí zjevně neměl Steven Hawking. Ne, tohle není ani Hawkingovo záření, tohle se prostě nedá vysvětlit. Co se to asi děje za zavřenými dveřmi této pseudo-toalety? Že by se snad jednalo o toaletu z Černobylu? Nikdo neví. A je dost možná lepší ani nevědět.

Tabby, digitální umělkyně z Illinois moc dobře ví, jaké to je mít vztah na dálku. Rozhodla se o tom vytvořit komiks, který by ilustroval, jak vypadá její vztah s přítelem po dobu jednoho roku. Nunto ovšem dodat, že tyto ilustrace jsou tak výstižné, že se v nich jistě pozná každý, kdo někdy nějaký vztah na dálku udržoval. Tabbyin grafický styl se do těchto obrázků perfektně hodí, takže si je užijete také po stránce vizuální.

Každému z nás se už stalo, že si zadřel do prstu ruky nebo nohy třísku, která nejenže nešla vytáhnout ven, ale také způsobovala abnormální bolest, které jsme museli čelit s nasazením super hrdiny a doufat, že v nejbližších pěti minutách narazíme na něco, čím bychom toho zmetka mohli vytáhnout. A právě o tom je následující koláž gifů, ve kterých uvidíte abnormálně velkou věc čouhající anonymnímu chudákovi z nohy.

Láska má někdy více podob, než se zdá. Vztah dvou zamilovaných lidí se v průběhu let mění, a někdy se nám může zdát, že se z něj láska snad i vytrácí, ale opak je pravdou. Možná, že se vytrácí chtíč, který byl tak intenzivní na začátku, to nejdůležitější ale přetrvá. Láska je, když si spolu dokážete užívat i naprosto banální záležitosti bez "postranních úmyslů". V této galerii na vás čeká porovnání lásky a chtíče. A v jaké fázi je váš vztah?