Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.5 / 5 19×

Malé - hlavní město Malediv

4.5 / 5 19×
Malé - hlavní město Malediv
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Antarius I don't know...kdykoliv padne slovo Maledivy, Páťa na mě koukne jako "jupííííí". Myslím, že je to tam fajn. Až na ty pitomý turisty (kterým také budu ostatně)

kuchanec Jo, je ti to u rekty... A proto ses tam tím prve vytahoval? Ty sis asi dobře na*rala do hlavy, co?

killingmachine hoší ste libový

kuchanec: se klidně *cenzurováno*. mě je to u pr-dele
antarius: OK ale nejsem Láďa xD

Antarius uh...mně nejde o to, dostávat like. Jestli si Láďo myslíš, že nejsprávnější názor je ten, který má nejvíc lajků...nemáš pravdu. každý může mít svůj názor, samozřejmě. Je jedna věc, co se mi na Maledivech velmi přičí, když jsi zmínil to Dhabí, a to je islám. Láďo, můj názor na islám je veskrze negativní, a proč, to jsem tu už někde důlee zmiňoval.
Ale zpět ke tvé otázce, nehledím na lájks a dislájks, ale na odpovědi O.o na každou odpověď lze vymyslet novou otázku. Kapišto, šéfiku? c:

kuchanec Ne, že bych tě chtěl nějak shazovat, ale dal jsem ti disliky a Antariovi like, abyses cítila trapně.

Antariu: ano líbí se mi. líbí se mi i Abu Dhabí za tu velmi nízkou cenu zlata ( ne, fakt nejsem zlatokopka). ale jak na Maledivách, tak i v Abu Dhabí, se mi to prostě nelíbí. ano, na Maledivách je nejvyšší "kopeček" meřící 7 m n. m. a ano, také vím ,že za několik desítek let budou Maledivy možná pod mořem. Jo, a díval si se na likes? Jestli ano, tak jistě víš, že teď ten tvůj "koment" má v tuto dobu -1 like a ten můj má +2. Ne že bych se chtěla nějak vychloubat...

Antarius co? Tobě se nelíbí Maledivy? Já tam vždycky chtěl...věděl jsi že nejvyšší hora Malediv má 7m nad mořem??? Věděl jsi, že Maledivy můžou být za pár let díky globálnímu oteplování zcela pod vodou? Jejich plocha se za posledních (asi deset let) hodně zmenšila, bylo tam mnohem více ostrůvků. Maledivy, to bylo místo, kam bych vzal svou dívku, než bych ji požádal o ruku.

WTF. Buď se mi to jen zdá, nebo je to ještě horší než NY :(

Obsah, který vás může zajímat

Na Zemi momentálně žije něco kolem 1 miliard lidí. Teď si představte, že tento počet smrskneme na pouhých sto lidí – to aby následující data byla lépe představitelná. Naše stočlenná skupinka totiž demonstruje řadu zajímavých faktů o lidské společnosti, například kolik lidí má přístup k pitné vodě, jaký je poměr mezi přívrženci jednotlivých náboženství, kolika jazyky se na světě mluví a tak dále. Tohle v učebnicích zeměpisu rozhodně nenajdete, každopádně vám můžeme zaručit, že vás to bude bavit mnohem víc než učebnice zeměpisu!

Na veřejnosti se ženy většinou chovají jako zdvořilé dámy, co se ale stane, když se ocitnou v pohodlí domova, kde si nemusí na nic hrát?Umělkyně Sally Nixon vytvořila obrázky, které ukazují klasický život žen a ženy samotné takové, jaké doopravdy jsou. Tato galerie vám ukáže, co dělají ženy, když vám nejsou na očích, když nemají chuť dodržovat dietu, nebo když se jim nechce zdržovat se s make-upem a úpravou vlasů.

V této rozsáhlé galerii ukázek "předtím a potom" najdete vybrané filmy a seriály, jako například Hra o trůny, Hobit, Stmívání, Vlk z Wallstreet nebo třeba legendární Matrix, kde byla mimo jiné použita revoluční technika snímání jednoho momentu z mnoha různých úhlů, tedy takzvaný "matrix efekt", neboli bullet time. V každém případě je někdy až k nevíře, co všechno dnes dokáží mistři trojrozměrných programů a jaké scény se dělají se speciálními efekty. De facto by se dalo říci, že dnes se dělají se speciálními efekty všechny scény. Hollywood už nemusí co centra New Yorku jen proto, aby natočil jednu scénku. Všechno se to "vyphotoshopuje" (tady by asi byl lepší výraz "vy3Dstudiomaxuje" (nebo jiný adekvátní 3D program) hezky pěkně z tepla pracovny. Teda, ne že by to bylo zase tak snadné. Ostatně, podívejte se sami, jak vypadají vaše oblíbené filmy za zeleným či modrým plátnem.

Strašidelné a děsivé příběhy patří od pradávna k těm vůbec nejoblíbenějším. Hrůzostrašné historky ostatně patřily k tomu nejpopulárnějšímu, co si pralidé po večerech povídali u ohně. Pokud tedy patříte mezi lidi, kteří milují sledování hororů za temných nocí v osamocené chatě uprostřed lesa, nesmíte si nechat ujít tuto čtveřici příspěvků. Příběhy tak hororové, že čtyřem z pěti redaktorů po jejich přečtení zbělely vlasy hrůzou. Pohodlně se uvelebte ve svém křesle, zkontrolujte, zda máte bezpečnostní prádlo, a nechte se pohltit touto dávkou koncentrovaného děsu.

Někdy si ani neuvědomujeme, co se děje přímo vedle nás. Umělec ztvárnil šokující ilustrace toho, jak by se cítili lidé, kdyby byli na místě zvířat. Jen si představte, kdyby zvířata byla dominantnější a vládla lidem. Není to moc hezká představa. Některé obrázky jsou kruté, takže vás po shlédnutí této galerie nejspíše trochu píchne u srdce, ale je to přesně tak, jak to chodí v dnešním světě. Krutá realita, kterou si ne každý uvědomuje.

Líbí se vám více Joker v podání Heatha Ledgera, nebo dáváte přednost nejnovější podobě tohoto padoucha, kterou zvárnil Jared Leto? A co takový Batman nebo Superman? Jste fanoušky starších verzí těchto superhrdinů, nebo si vám získaly nové adaptace jejich příběhů?  Někdy to vážně není lehké rozhodování...

Snad každá doba má své chyby. A nynější moderní společnost jich má hodně. Naštěstí si to uvědomuje hodně lidí, naneštěstí ne dostatečné množství, a tak není jednoduché tyto problémy vyřešit. Mezi ty, kteří mají o moderní společnosti jasno, patří i umělec Gündüz Agayev, který se rozhodl pomoct těm, kteří mají ještě stále na očích růžové brýle. Jak? Nakreslil dvanáct výstižných ilustrací největších chyb moderní doby, které mluví za vše! Přesvědčte se sami!

Když si malé dítě myslí, že jsou postavy z jeho oblíbených filmů skutečné, rodiče mu to nejprve zkusí co nejcitlivěji vysvětlit a pokud se ho to stále drží, navšítí s ním psychiatra. Jenže co se stane, když si to začne myslet dospělý? To si takhle sedíte v metru, když najednou si všimnete, že vedle vás sedí Gru z filmu Já, padouch. Nebo se koukáte na Doktora House a uvědomíte si, že Cuddyová jako by z oka vypadla Matce Gothel s filmu Na vlásku. Takže - kdo je tady blázen?