Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.8 / 5 48×

Souhlasíte?

4.8 / 5 48×
Souhlasíte?
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Antarius Uch, raději zůstanu v rodné Moravě, se svým milovaným vínem, než muset odjet do toho...no...do druhé části této země. Jak jsou tam posedlí tou břečkou...jak se to...pivo...no...v Praze!

Jen pro pořádek, do Asie bych na vysokou klidně šel. Ale jen do Japonska. Tam jsou vědecky na úrovni. Hodně, hodně na úrovni.

kuchanec Antarius, nemáš chodit na vysokou do Asie (čti:Brno)

Antarius U nás na vejšce to tak taky je...teda...pořád volají naše IT specialisty :D Nefunguje mikrofon, nefunguje druhý mikrofon, světla se nedají zhasnout na 60% ale jen na 55%, projektor nesvítí...každou druhou přednášku nějaký problém.

Fujisan Všechny tři věci znám. Nejlepší je, když naše postarší paní učitelka chemie a biologie nemůže něco zapnout, tak hned na mě: "Milane, pojď mi to sem prosím tě zapnout."

Mad cat: přesně, ja ji řekla jeden vtip, kde bylo slovo učitel a sakra a navalila mi za to poznámku. WTF!!!!

Mad cat A co takhle Učitele a Vtipy :DDD

ejpon3453 Ještě učitelé a žáci... ;

Obsah, který vás může zajímat

Tabby, digitální umělkyně z Illinois moc dobře ví, jaké to je mít vztah na dálku. Rozhodla se o tom vytvořit komiks, který by ilustroval, jak vypadá její vztah s přítelem po dobu jednoho roku. Nunto ovšem dodat, že tyto ilustrace jsou tak výstižné, že se v nich jistě pozná každý, kdo někdy nějaký vztah na dálku udržoval. Tabbyin grafický styl se do těchto obrázků perfektně hodí, takže si je užijete také po stránce vizuální.

Ne že bychom vehementně chtěli tvrdit: "tohleto skálopevně neznáte a nikdy jste nevěděli!", ale pro většinu z vás to bude jistě zpestření filmu Deadpool, které teď úspěšně válcuje kiny po celém světě, snad krome Číny, pro kterou údajně nemělo cenu film ani sestřihávat, protože pak by nedával vlastně žádný smysl. V tomto uceleném článku se dozvíte 6 věcí, které vás možná šoknou. Šokují. Pokud se šoknete, už vám nikdy nepomůže. Jediné, co s vámi uděláme, je to, že po vás hodíme upadlým diskem z kola automobilu. Bude to prdel, trust me, i'm Deadpool!

Na veřejnosti se ženy většinou chovají jako zdvořilé dámy, co se ale stane, když se ocitnou v pohodlí domova, kde si nemusí na nic hrát?Umělkyně Sally Nixon vytvořila obrázky, které ukazují klasický život žen a ženy samotné takové, jaké doopravdy jsou. Tato galerie vám ukáže, co dělají ženy, když vám nejsou na očích, když nemají chuť dodržovat dietu, nebo když se jim nechce zdržovat se s make-upem a úpravou vlasů.

Ženská logika prostě není logická. Jak jinak byste vysvětlili, že pokud vás podvede holka, nakonec to všechno dopadne tak, že byste se měli omlouvat vy? No, nechtěli bychom teď být v kůži chudáka Derpa (nebo toho chlápka, co po dobu trvání komiksu drží ukázkový poker face). Ponaučení pro dnešní den je velmi jednoduché - když už máte potřebu svou přítelkyni sledovat, nikdy jí to nepřiznávejte.

Někdy je opravdu dobré, že jisté věci člověk nevidí. A co oko nevidí, to srdce nebolí. Není to pravda? Autoři z College Humor se rozhodli zaměřit ve svých úžasných komiksech na problematiku Disney a milostný život postaviček, které se v těchto pohádkách objevily. Jaká může být pravda? Vemi tvrdá a nelítostná. Zrcadlo, zrcadlo... řekni mi... proč?!

Jedna věc jsou pohádky. Druhá věc je realita. Jak dokonalé rozdílne tyto dva aspekty jsou, to se rozhodli porovnat autoři komiksů z College Humor a vytvořili unikátní sbírků, ne nepodobnou kolekcím "očekávání versus realita", v tomto případě ale jako "Disney versus realita", kde je více než cítit, jak někdy realita bolí. A někdy i Disney. A někdy obojí. Tak co je lepší, dámy a pánové?