Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.4 / 5 54×

Příběh o Supermanovi a stroji času

4.4 / 5 54×
Příběh o Supermanovi a stroji času
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Antarius Slyšel jsem spekulace, že prý Hitler přežil a utek do Brazílie...pff...konspirační teorie ubožáků...No ano slečno Pelcová, byl to masový vrah, ale proč si z něj nedělat srandu? Lidi si dělají srandu i z hladomoru v Somálsku, z havárie Černobylu, homosexuality, vysoké školy, pejsků a kočiček (já včera pobavil kamarády, když jsem řekl "Jak krteček ke kalhotám přišel? Ukradl je, cikán černej." A to nejsem rasista a mám rád krtečka.) Prostě...proč ne? A to znáte, jak Hitlerovi přišel účet za plyn?

R. 1944 umírali lidé a vy si teď z Hitlera děláte pr-del? Pane Bože vždyť to byl masový vrah!

Yookey Omlouvám se našim fanouškům za překlep, ráda bych to zase svedla na svou kočku, ale tentokrát by to už asi neprošlo, musím zapracovat na originálnějších výmluvách.
Jo a opovažte se si to datum zapamatovat a pak ho napsat do testu z historie, vaše učitelka by mě za to lepla učebnicí po hlavě.

Tomcat What The Fuck? 1994?

Antarius Och, podle toho světová válka skončila v roce, kdy jsem se narodil c: jsem to ale šťastlivec.

W20 V originále je tam 1944, takže chyba na straně překladatele.

aconeni tak 50 let, 50 let tam...

ladyeli1 Původně to bylo v angličtině což znamená jak jsou někteří Američané blbý :D

kezon 1994 ? jako fakt ? :D

Obsah, který vás může zajímat

Kalorie jsou číselným znázorněním energetické hodnoty v nápojích a pokrmech, které vám mohou pomoci v orientaci s tím, kolik jich doopravdy sníte a jak moc byste tedy měli vydat energie k tomu, abyste je všechny zcela spálili. Kalorie jsou totiž jedním z ukazatelů toho, že když jich sníte moc, a málo spálíte, tak se stane co? No přece, že prasknete a budou z vás velcí tlustí kamarádi a kamarádky. A právě proto je dobré si pojem v podobě kalorií hlídat. Kolik kalorií třeba má Coca Cola, hranolky od McDonalds, Absolut Vodka nebo třeba Lays brambůrky?

Zatímco nás na základní škole učitelé učili prasárny, kvadratické rovnice a jiné zhovadilosti, celou řadu zajímavých a poutavých informací pominuli, a nám chudákům, zde na internetu, nezbývá než si je prohlížet na webech jako je právě Trololol nebo třeba... Trololol. Ano, díky bohu za kvalitu našeho, a nejen našeho školství. Napadlo vás třeba někdy se zeptat na to, kde se nejčastěji fotí památky? A kde žije nejvíce nevěřících na světě?! Fantastické a faktické mapy, které musíte vidět!

Klíčem nemusíte odemykat jen dveře do domu, ale také dveře k vlastní osobnosti. Nevěříte? Pak vyzkoušejte tento osobnostní test. Je to jednoduché, stačí si zvolit klíč, který vás nějakým způsobem zaujal. Je lepší nad tím moc nepřemýšlet, protože potom si nebudete moc vybrat.

Líbí se vám více Joker v podání Heatha Ledgera, nebo dáváte přednost nejnovější podobě tohoto padoucha, kterou zvárnil Jared Leto? A co takový Batman nebo Superman? Jste fanoušky starších verzí těchto superhrdinů, nebo si vám získaly nové adaptace jejich příběhů?  Někdy to vážně není lehké rozhodování...

Tohle se týká celé řady středoškoláků a vysokoškoláku, jakož i odrostlých jedinců, kteří si hoví v single životě někde uprostřed města a táží se sami sebe, zda by nebylo lepší žít takhle alespoň s nějakým kamarádem, kamarádkou, nebo přímo s více lidmi na jedné hromádce. Nutno dodat, že veškerá úskalí života jako single nutí člověka dělat ze sebe často větší prase, než jaké je doopravdy. Chro. A proto je dobré říci, že 6 zásadních výhod toho, proč žít se spolubydlícím, dokáží inspirovat nejednoho dobytka z vás k tomu, abyste si konečně někoho přisomrovali k sobě!

Esther Honing, novinářka na volné noze z Kansas City, vytvořila sérii fotografií, na kterých ve Photoshopu upravila svůj obličej tak, jak by vypadal ve 22 zemích z celého světa (od Argentiny až po Vietnam).  Doufá, že tak ukáže standardy ženské krásy z rozličných kultur.
 

Obraťme role a místo zvířat usaďme do nezávidění hodných situací lidi. A ukažme, jak by to vypadalo, kdyby se k nám zvířata chovala tak, jako se my chováme k nim. Nepěkná podívaná, že? Samozřejmě je i svým způsobem kontroverzní, ovšem tyto obrázky dost možná neřeší to, že jíme maso a k tomu musíme zabít zvíře, jako spíše to, jak se k dotyčnému zvířeti chováme před jeho smrtí.