Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.7 / 5 67×

Všechny kočky si zaslouží svou šanci

4.7 / 5 67×
Všechny kočky si zaslouží svou šanci
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

City Girl Myslim si,ze vsechny kocky,at uz postizene nebo normalni by meli mit pravo na nove majitele.Souhlasim s Antariusem,ma koneckoncu pravdu,vzdyt pokud by jsme nekde vydeli polomrtvou kocicku v louzi krve u popelnice,asi vsichni bysme si ji vzali!Pokud ne,nedokazali bysme se nazyvat jinak,nez Bezohledni.To si priznejte

margik Antárius: Kamarád jednu nahatou kočku má. Je fakt mazel a je rostomylá :3

Antarius mhm...souhlasím s tím, že tu nahatou kočku bych si domů nevzal...ale chuďátko postižené? Neříkej, že kdyby ležela sama u popelnic, v loužičce krve, že bys ji nevzal k sobě (kdyby veterinář nebyl ve městě třeba)

kuchanec Můj názor: Chov domácích mazlíčků je z 80% kvůli vzhledu. Proč bych si tedy měl brát něco, co se mi nelíbí? FUCK LOGIC!

Ariana Kromě pavouků... :DD

Antarius Nemám tedy rád kočky. Opravdu ne, už od dětství. Zčásti to souvisí i s mou alergií, zčásti tak různě. Ale koneckonců, nehledě na to, jak moc je nemám rád, bych osamělé, vyhladovělé, nebo nedej bože postižené kočičce (zvířeti) poskytl veškerou pomoc a staral se o ni, dokud by bylo třeba. Jak jinak bych se mohl nazývat člověkem, kdybych nectil matku přírodu se všemi jejími krásami? Kromě pavouků...

Claw luxar: problém je v tom, že hyeny jsou psovité šelmy a ke všemu se zdržují ve skupinách, což kočky rozhodně ne. A myslíš si, že pes ať by tě sebevíc miloval by nesežral tvoji mrtvolu, kdyby měl hlad? Jasně že by sežral. A psy nemaj rády kočky protože je hrozně velkej rozdíl v jejich komunikaci. Když je kočka nevrlá vrtí ocasem, ale to je pro psa naprosto jiné zdělení, oni to berou jako radost apod. Navíc znám kočky kterou jsou přitulné apod. a můj pes by mě klidně opustil, kdyby si našel někoho lepšího (malej hajzlík), ale nemůžeš takovýhle dvě stvoření porovnávat.

luxar 1) kočky jsou rozmazlené hyjeny. 2) když umřete, tak vás s klidem sežerou 3) jsou nejnevěrnější a navíc jen materialistky, když najdou někoho, kdo jim dá větší pohodlí než vy, tak se už za váma nevrátí! 4) pes je nejvěrnější přítel člověka a stává se, že když umřete, tak se ustýská a kočce to je jedno... jsou to jakoby opaky - proto se kočky s psama přirozeně nemaj v lásce. zvlášť, když vás po smrti DOOPRAVDy úplně v klidu sežerou... kromě toho mají v přirozenosti lovit tvory, kteří jsou slabší než ony. a nezabíjejí je rychle - (odkud si asi myslíte, že pochází pořekadlo: hra na kočku a na myš?)

misa.masov Kdyby takhle přemýšleli všichni lidé....

SnagatootCZ :) to je tak super komiks :) i když jeto kreslený komiks tak jsem rád že autor toho komiksu přemýšlí takhle pozitiivně :)

an Já bych si vzala všechny

Claw roztomilé a i pravdivé, i když většina lidí si radši zajde do zverimexu než do útulku

Obsah, který vás může zajímat

Kdo četl Harryho Pottera, se nad tím asi stejně nezamyslel. Je to dogma. Nebo bylo. Dokud nevyšel tento komiks. Ale opravdu - proč mudlové v Harrym Potterovi nemohou vědět o kouzelnících, o kouzelnických školách a čarovném Hitlerovi, Lordovi Voldemordovi? Kdyby kouzelníci pochopili, že lidi mají atomovku, mohli by ji za pomoci kouzelnického teleportů poslat přímo do obýváku Beznosatce, zatímco by třeba sledoval Plastickou chirurgii S.R.O. Kdo ví. Řada věcí by byla jednodušších. Ale podrobný rozbor problematiky hledejte v tomto dokonalém příběhu od autorů z Dorkly.

Herečky a herky, tedy herci, kteří se ucházeli o role v Harrym Potterovi, byste nespočítali ani na ruce zmutovaného člověka pasoucího madbrahmínu na louce plné nukleárních konvalinek, jenž dřímá ve svých třiceti prstech jednotlivého údu pampelišku. Ano, tolik jich bylo. Těch herců. Co měli hrát v Harrym Potterovi. Jak by asi film vypadal, a nebo dost možná vypadá v alternativních dimenzích našeho vesmíru? Můžete se podívat na ty nejzásadnější role, které mohly doznat změn!

Věčné souboje obvykle mají dva vyrovnané soupeře - ostatně právě proto jsou věčné. Občas se vyskytne nějaká výjimka, kdy jeden ze soupeřů převálcuje tohoto druhého rozdílem třídy, ale stejně je lidé budou zase stavět vedle sebe, právě proto, aby byl vidět ten rozdíl. Ve světě počítačové grafiky se jedná o porování Windows Malování a Photoshopu. Pokud jste předchozích 20 let nestrávili v jeskyni, určitě tušíte, jak tohle musí dopadnout. A taky že dopadlo...

Každá hra má jiná specifika. Pojďme se podívat na jednotlivé střílečky, ve kterých máme přidělenou nějakou herní mechaniku. Jak si modelový hráč poradí s protivníky nebo jakou finty je možné použít? Někdy se bohužel i nejzkušenějším hráčům stává, že je jim k ničemu. Následující obrázky pochopí jen opravdový příznivce her. Rozklikněte si tedy hráčský komiks a připomeňte si časy, když jste prožívali to napětí.

Legolas, Frodo, Gandalf, Aragorn, Gimli, Sauron…  Možná, že jste se rozhodli podle těchto hrdinů pojmenovat své děti. Možná, že ve vás tato jména vyvolávají jen mlhavou představu jakéhosi obrovského ohnivého oka (a teď zrovna nemáme na mysli zánět spojivek). Ať  už se vám trilogie Lord of the Rings zapsala do hlavy jakkoli tučným písmem, je jisté, že vás tyto parodie Pána prstenů budou bavit. A navíc se přesvědčíte o tom, že nejznámější, a dost možná i nejlepší fantasy na světě, dokáže být nejen epické, ale také zatraceně zábavné a neskutečně cool. A kdo ví, možná, že když budete hodní, předvede vám Gandalf i svůj pověstný trik se špičatým kloboukem…

Někdy si ani neuvědomujeme, co se děje přímo vedle nás. Umělec ztvárnil šokující ilustrace toho, jak by se cítili lidé, kdyby byli na místě zvířat. Jen si představte, kdyby zvířata byla dominantnější a vládla lidem. Není to moc hezká představa. Některé obrázky jsou kruté, takže vás po shlédnutí této galerie nejspíše trochu píchne u srdce, ale je to přesně tak, jak to chodí v dnešním světě. Krutá realita, kterou si ne každý uvědomuje.

Láska má někdy více podob, než se zdá. Vztah dvou zamilovaných lidí se v průběhu let mění, a někdy se nám může zdát, že se z něj láska snad i vytrácí, ale opak je pravdou. Možná, že se vytrácí chtíč, který byl tak intenzivní na začátku, to nejdůležitější ale přetrvá. Láska je, když si spolu dokážete užívat i naprosto banální záležitosti bez "postranních úmyslů". V této galerii na vás čeká porovnání lásky a chtíče. A v jaké fázi je váš vztah?