Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.6 / 5 64×

Hlupáci!

4.6 / 5 64×
Hlupáci!
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Slendy Girl že to vůbec řešíte

Chloralia Viz. sedmý řádek odspoda.

AluSsak To je sice pravda.. ale když někdo pomlouvá tvoji víru tak je přece nezabiješ ne? -.-

Chloralia Tak lidi... tyhle věci u jsou trošku mimo ne? Nijak se nezastávám radikálů ani toho co udělali, ale nemyslíte si že si ti karikaturisti o to TROŠKU koledovali? Svoboda slova je fajn věc. Ale představte si že by se takhle v novinách někdo navážel třeba do vašeho otce (ano, pro muslimy je Muhammad něco takového, navíc v Islámu je zakázáno ho jen VYZOBRAZOVAT). Byla by to svoboda slova? Nope. I neradikální muslimové mají problém s tím, když se někdo naváží do Muhammada. Navíc, tihle karikaturisti v tom ani neviděli žádnou ideologii. Stejně jako do muslimů se naváželi i do křesťanů + ty slova o tom že jediným mantinelem je zákon... Jediné co chtěli bylo vydělat peníze. Věděli jste, že než začali kreslit karikatury, byl ten časopis v úpadku? Samozřejmě, normální lidi by nešli a nevystříleli budovu časopisu, ale radikálové NEJSOU normální lidi. Celej svět teď vší silou dloubá do vosího hnízda a jediného, čeho tím dosáhne, budou další záplavy zradikalizovaných muslimů do Islámského státu a hlavně další atentáty.Co si tímhle vlastně chceme dokázat? Že svoboda slova žije? Vždyť to je pravda. Ale chcete mi tvrdit, že zesměšňovat v médiích zástupce náboženství, se do ní pořád počítá..? Nejspíš je mi i fuk, jak tenhle koment dopadne s disliky... ale někdo už vážně tohle říct musel...

kuchanec Největší obětí jsou neradikální muslimové... Očekávám smršť disliků od nechápavých debílků za 3... 2... 1...

xogy toto nemá cenu komentovat. jen další deb**. až terroristi něco udělaj stvojí rodinou jsem zvědavej jaka bude tvoje reakce. se složíš. budeš nadně.

Ally Chtěla bych vidět tebe na místě obětí nebo pří*cenzurováno*ých:D, by tě ten tvůj názor rychle přešel..

KuroiShi co je na tom smutny trocha krve jeste nikomu neublizila

Ally Ale ono je to stejně takový smutný:D..

luxar islám...

Obsah, který vás může zajímat

Knižní a filmová podoba se někdy velmi výrazně liší. Příkladem může být i oblíbená Hra o trůny. Jste-li fanouškem tohoto seriálu, pravděpodobně už máte shlédnutý první díl nové série a s napětím čekáte na další! Nebojte se, neprozrazdíme vám nic z dalšího dílu! Ale máme pro vás srovnání knižní a filmové podoby, protože obě se velmi liší. Jste-li vášnivým čtenářem, pak vás to asi nepřekvapí, ale pro ty, co naposledy četli Slabikář, to bude novinka. Podívejte se, jak je Hra o trůny napsána doopravdy!

Současná lidská společnost se chlubí svou vyspělostí - svými znalostmi, vynalézavostí či využitím nových technologií. Jenže každá mince má dvě strany a ta druhá strana naší společnosti je dost temná. Právě proto se o ní moc nemluví, všichni o těchto problémech ví, nebo je alespoň tuší, ale tiše je přechází. Zneužování dětí, otroctví, cenzura, homofobie a mnoho dalšího. Možná je na čase přestat mlčet a začít s tím bojovat...

Dvě na první pohled stejné věci nebo činnosti a přitom takový velký rozdíl. Existuje jen velmi tenká hranice mezi roztomilostí a odporným chováním. Jde o detaily, které jsou po chvíli zcela patrné. Buď se začneme rozplývat, jak je všechno hezké, v opačném případě nám podráždí nervy odporná věc, kterou někteří lidé z našeho okolí dělají běžně denně. Porovnejte onu hranici v nové galerii komiksů od Collegehumor.  

Jedna věc jsou pohádky. Druhá věc je realita. Jak dokonalé rozdílne tyto dva aspekty jsou, to se rozhodli porovnat autoři komiksů z College Humor a vytvořili unikátní sbírků, ne nepodobnou kolekcím "očekávání versus realita", v tomto případě ale jako "Disney versus realita", kde je více než cítit, jak někdy realita bolí. A někdy i Disney. A někdy obojí. Tak co je lepší, dámy a pánové? 

Britská královna Alžběta Zelenoplátnová si vzala na svoje 95. narozeniny, odpočítávající pomalu, ale jistě, její poslední dny na této planetě, zelené plátno jako moderní outfit. Je zvláštní, zda tím chtěla poukázat na svoji speciální efektivnost, a nebo se jí právě snažila dosáhnout s pomocí svých fanoušků na internetu, co zrovna upirátili fotošop jen proto, aby jí mohli dát místo té vyblité barvy efektivní animaci Hvězdy smrti ze Star Wars.

Lehce starší generaci, ale ne zase úplně starou, dost možná udeří do očí fakt, že herec Samy Naceri, hlavní postava filmové série Taxi, má ve skutečnosti už 53 let. Bum. A to si ho celá řada z nás pamatuje jako mládence, co se prohání italskými ulicemi měst ve svým super ultra dokonalém fáru s cedulkou "odvezu vás kamkoliv a za příplatek mi můžete v autě zvracet". Které celebrity jsou však stejně staré a neřekli byste to do nich? V této galerii zahlédnete filmové here jako Silvester Stalone nebo dědečka Chucka Norrise. Vedle nich i Terryho Crewse a nebo kapitána Picarda z legendárního Star Treku. 

To je otázka, kterou si klade celá řada z nás. Jak asi vypadají lidé, děti, ženy a jiné zrůdy z celosvětově známých memů dnes? Succes Kid zná prakticyk každý, dost možná již celá řada z vás viděla příspěvky o boj o transplantaci (nějakého) orgánu otce tohoto dítěte, takže jste si pravděpodobně i všimli již dříve, jak toto dítě vypadá v poslední době. To ale neplatí o celé řadě krásných žen, ba i škaredých mužů, kteří se dnes mohou chlubit krásnými ženami. Chcete naštvat? Tak čtěte dál!

Různé remaky a pokračování filmů se superhrdiny se v posledních letech vyrojilo hned několik. Ostatně pro příklad ani nemusíme chodit daleko, nedávno se v kinech promítal nový Batman vs. Superman a v těchto dnes se na stříbrná plátna chystá snímek Captain America: Občanská válka. Pokud přitom srovnáte, jak tito superhrdinové vypadají dnes, díky použití nejmodernější počítačové techniky, a jak vypadali před několika desítkami let, dost se zasmějete. Třeba té pneumatice, která se rýsuje na elastickém oblečku představitele Supermana ze 40. let…