Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

2.5 / 5 136×

Domácí mazlíček

2.5 / 5 136×
Domácí mazlíček
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Luktos wau, trolík přišel s rozumným komentem a mě nikdo po iracionálně neblokl, to jsem se propadl do alternativní dimenze?

kuchanec corn a máte rádi i houby či rostliny? Mé nejoblíbenější jsou ale lišejníky... :D

an Já miluju tyhle komiksy :D

KuroiShi tu dum ccccc

corn Claw: no ovšem. A co je ta zmutovaná ještěrka když ne zvíře? Je to snad dieslová lokomotiva? Nebo flotila na manévry v jížním pacifiku? Máme rádi všechna zvířata. I ta zmutovaná, vražedná a parazitující.

Claw hlavně že všude nabízíte možnost, darovat na zvířata peníze... :D vám klidně daruju nějaký tasemnice a můžete je vervat do zvířete, aby měl každý takovýho fajn mazlíčka

crazy-cookie-leni no ja souhlasim s taurusem :)

Trollík Tady tenhle typ humoru zrovna není to co bych vyhledávala, spíš mi je tady z tohoto typu komiksů na zvracení, ale když se to někomu líbí...neodsuzuji :)

Taurus Mě se osobně nelíbí jen, že tam dali psa...kočka by se hodila více xD

corn Jsme a vždy budeme webem s různorodým obsahem. Nechceme a nebudeme se specializovat výhradně na jeden typ humoru. Je to jako s okurkou v cheesburgeru. Spousta lidí ji nemá ráda. Ale je tam proto, aby tvořila kontrast chutí ;-)

kuchanec Stejně jako se někomu nemusí líbit Redmeat, nebo některé uživatelky se bouří, že sem dávají fotky polonahých krasotinek (ty jsou nejlepší)... Ale to pořád není důvod to sem nepostnout, a možná se najde i někdo, kdo to ocení...

Tomcat Tohle není ani vtipný ani ničím zajímavý, nechápu proč jsem tyhle sračky dáváte...

Obsah, který vás může zajímat

Jak vypadalo dámské spodní prádlo před téměř sto lety? A jak se vyvíjelo? Uvidíte ty nejkonzervativnější "hadrovitá" pyžama, která postupně přecházejí k méně hadrovitým a více bikinovitým tvarům. Je zajímavé sledovat celou evoluci, neboť se nad ženami vznáší zajímavý otazník - s ohledem na to, že se spodní prádlo zmenšovalo a ztenčovalo, je otázka jasná: kde ubereme tentokrát? :-D Autorem této sbírky je Glamour.

Někdy si ani neuvědomujeme, co se děje přímo vedle nás. Umělec ztvárnil šokující ilustrace toho, jak by se cítili lidé, kdyby byli na místě zvířat. Jen si představte, kdyby zvířata byla dominantnější a vládla lidem. Není to moc hezká představa. Některé obrázky jsou kruté, takže vás po shlédnutí této galerie nejspíše trochu píchne u srdce, ale je to přesně tak, jak to chodí v dnešním světě. Krutá realita, kterou si ne každý uvědomuje.

O příbuzenských vztazích mezi postavami vašeho oblíbeného filmu či seriálu víte určitě všechno. Kdo, kdy, kde, jak, s kým… ale máte tušení, jak je to s příbuzenskými vztahy mezi herci? Jistě, sem tam něco proletí bulvárními plátky, občas se někdo s někým objeví v novinách. Nicméně to je tak všechno. Vsadíme se, že jste určitě netušili, že Dudley z Harryho Pottera je vnukem Druhého Doktora, což? Nebo že dvojčata Olsenova mají mladší sestru, která si zahrála v nových Avengerech…?

Tušili jste to v knize. Viděli jste to ve filmu. Dvojčata Weasleyovic jsou asi nejhloupějšími postavami všech dob. A je úplně jedno, jak moc je budete chtít omluvit a je úplně jedno, jakou víru vyznáváte. Harry Potter to mohl mít daleko snažší, příběh mohl být daleko kratší. Ale dvojčata řekla ne. Tak fajn. Proti gustu žádnej atentát. Ostatně pořádná vlaštovka, ta se bude hodit vždycky. Každopádně, pokud budete ještě někdy (znovu) číst Harryho Pottera, vzpomeňte na naše slova: všechno na světě má nějaký smysl. Jen Weasleyovic dvojčata ne.

Kalorie jsou číselným znázorněním energetické hodnoty v nápojích a pokrmech, které vám mohou pomoci v orientaci s tím, kolik jich doopravdy sníte a jak moc byste tedy měli vydat energie k tomu, abyste je všechny zcela spálili. Kalorie jsou totiž jedním z ukazatelů toho, že když jich sníte moc, a málo spálíte, tak se stane co? No přece, že prasknete a budou z vás velcí tlustí kamarádi a kamarádky. A právě proto je dobré si pojem v podobě kalorií hlídat. Kolik kalorií třeba má Coca Cola, hranolky od McDonalds, Absolut Vodka nebo třeba Lays brambůrky?

Jsou věci mezi nebem a zemí, které pochopí jen ženy. Pro muže jsou prostě některá témata a každodenní problémy zcela mimo rozsah jejich chápání. Ukázat si to můžeme třeba na kosmetice - průměrný muž si myslím, že žena má v koupelně všech těch různých tub a lahviček dostatek na celý zbytek jejího života, ale to je chyba lávky! Nejenže to ženě vydrží tak maximálně 2 měsíce, buďte si navíc jistí, že jí tam ještě minimálně tři kosmetické přípravky schází. Jenže je musí mít. Nutně a hned.