Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.1 / 5 22×

Kláštěry zvané Meteora v Řecku

4.1 / 5 22×
Kláštěry zvané Meteora v Řecku
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

hustan Prosím, zjistěte si co je pojem "meme" (čteme mím, pro upřesnění). Meme není vtipný obrázek, ale může meme používat (zbytek si dohledejte :) ) (toto nemá být hejt, ale jen takové doporučení :D )

Kuxa Malý dotaz - proč je sakra tohle na Trololol??? Ok, chápu, že jste vytvořili awww, sefgurman a zdaniklame pro lidi, co nechtějí jen zábavu. Míň chápu (ale pořád chápu), že zasekáváte Trololol.cz obrázkama z awww, sefgurman a zdaniklame. Vůbec ale nechápu, proč spamujete Trololol nějakejma obrázkama krajiny, "zajímavých" míst a já nevím čeho, když to většinu lidí nezajímá? Myslíte si, že kdyby tu byly jen obrázky krajiny, měli byste 200 000 fandů? Ne. Stačí se podívat třeba na tento obrázek - v současnosti 2 like 0 dislike - a potom na nejbližší vtipný obrázek - 29 like 0 dislike.

corn Trololol je, byl a bude multižánrový web. Nikdy jsme Trololol nestavěli jako web zaměřený na komiksy. Ano, jsou nejoblíbenější, ale chceme přitahovat i publikum starší, než 20 let, a to si rádo přečte věci jako Vědělijsteže, podívá se na nejkrásnější místa planety. Trololol nikdy nebylo a nikdy nebude "meme" webem. Pokud to tak dosud vypadalo, byla to spíše prvotní stupínek. Ubírat se ale budeme napříč čímkoliv, co zajímá různé lidi. Nicméně mi nahráváte na jeden podmět: hodláme zavést filtraci obsahu a lepší cílení tak, aby každý našel to, co opravdu chce vidět.

xogy Pokud by zombie apokalypsa existovala...

kuchanec ...Pokud by ta zombie apokalypsa nepropukla tam :)

HiddenKillerCZ Tam by se na tebe zombie jen tak nedostali :D

Obsah, který vás může zajímat

Přišlo vám někdy zvláštní, proč mají některá zvířata oči po stranách hlavy a některá vpředu na hlavě? Proč je nemůžou mít všechna zvířata umístěny stejně, tak jako lidi? Na tuto otázku vám sice nemůžeme odpovědět, ale můžeme vám poskytnout pohled na zvířata, která mají oči umístěny vpředu místo po stranách. Sami možná uvážíte, že je lepší, když některá zvířata mají oči po stranách, protože to, co teď uvidíte, bude naprosto šokující!

Britská královna Alžběta Zelenoplátnová si vzala na svoje 95. narozeniny, odpočítávající pomalu, ale jistě, její poslední dny na této planetě, zelené plátno jako moderní outfit. Je zvláštní, zda tím chtěla poukázat na svoji speciální efektivnost, a nebo se jí právě snažila dosáhnout s pomocí svých fanoušků na internetu, co zrovna upirátili fotošop jen proto, aby jí mohli dát místo té vyblité barvy efektivní animaci Hvězdy smrti ze Star Wars.

Už jsme tu měli první světovou válku na Facebooku, potom taky Velkou hospodářskou krizi a jak všichni víme z hodin dějepisu, tak teď by měla následovat druhá světová válka. Respektive druhá světová válka na Facebooku, kterou završíme náš třídílný historický seriál. A že to bude zakončení ve velkém stylu, tento díl je totiž nejrozsáhlejší a dost možná také nejzábavnější. Záleží na tom, jak moc vám přijde smrt milionů lidí vtipná. Každopádně ale můžete dohnat či doplnit to, co jste zapomněli ze školy.

V The Sims "tomu" říkali woohoo. A když příjde řeč na woohoo, je dobré si ukázat také místa a situace, která jsou pro dané úkony s řádně dodrženými technologickými postupy při práci vhodná. A stejně tak si ukázat místa, která jsou vhodná méně, či jsou zcela zapovězená. A nejen místa - některým situacím je zkrátka dobré předcházet. Zvláště když vám na partnerovi záleží víc než na náhodném pocestném.

Svatba je pro každý vztah klíčová. Buď se k ní dostanete… nebo ne. A pokud ano, svatbou rozhodně nic nekončí, právě naopak. A taky se změní hodně… opravdu spousta… většina věcí. Namísto chození do kina budete večery trávit u televize, doma budete chodit ve spodním prádle a sníst na posezení mísu brambůrek a zapít je colou vám nezpůsobí ani ty nejmenší výčitky svědomí. Tyhle komiksy o lásce moc dobře vědí, co vám ukazují (říkejme tomu třeba přirozený vývoj vztahu).

Obraťme role a místo zvířat usaďme do nezávidění hodných situací lidi. A ukažme, jak by to vypadalo, kdyby se k nám zvířata chovala tak, jako se my chováme k nim. Nepěkná podívaná, že? Samozřejmě je i svým způsobem kontroverzní, ovšem tyto obrázky dost možná neřeší to, že jíme maso a k tomu musíme zabít zvíře, jako spíše to, jak se k dotyčnému zvířeti chováme před jeho smrtí.