Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.8 / 5 332×
Jak jde čas

Co jste už možná v životě někdy dělali

4.8 / 5 332×
Co jste už možná v životě někdy dělali
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

svetlusky Kromě 1.,6.,8., vše.

corinka1754 1,2,3,5,6,7,8,9,10 všecko splnené :D

Bezzubkacz to 4 s tím výtahems em nedělala

venyman všechno krom 1. a 10. XD

venyman jo ještě 8 zaplať pan buh sem nedělal

venyman ikdyž sem možná dělal to poslední to už nevim :D

NikolasanCZᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ Všechno kromě 6,8,9 ;)

Bezzubkacz ne kromě 9 ne to sem skoušěla nebo dělala nedělala sem jenom 4

Bezzubkacz kromě 9 jsem skouěela VŠE nebo že jsem to dělala no :)

Kateřina Venskaja kromě 10

Patrik Ďurkáč 1,7, a 8 nee

Trollinka Slendy Girl:Nápodobně

Slendy Girl skoro všechno nejvíc bod číslo 6

MemeGirlCZ Asi všechno, řekla bych :D Ale na těch židlích to bylo nebezpečné :P

GamerGirlCZx3 10 = zlomená ruka :D

Annannas 4 ne, nejezdím výtahem...a když jo, tak to nechám na někom jiném, nebo on to nechá na mně :D

maverik 1,8 a 10 ne :D

Annannas Tu osmičku musíš zkusit....MUSÍŠ! :D

Obsah, který vás může zajímat

V této galerii na vás čeká třetí díl komiksů laděných na téma vyzrálého vztahu, když už před sebou nic neskrýváte! Autorkou těchto vtipných 'vztahových' komiksů je Sarah Graley, která zachycuje momenty každodenního života dvou zamilovaných lidí, kteří už dávno odhodili růžové brýle a právě díky tomu se mají ještě radši. Užívají si společného života i s chybami, které se na sobě naučili milovat, nikdo totiž není dokonalý!

Hraní her je u spousty lidí mladé generace každodenní zábava. Není nic lepšího než vypnout a zahrát si suprovou hru. Co s námi ale bude za pár let? Pro hráče bude těžké udržet kvalitu hraní a nemít nějaký ten problém. Jak na tom bude dnešní generace v důchodovém věku, se dozvíte v nové galerii s komiksem pro hráče od Dorkly. Shrňme si pět možných problémů naší budoucnosti.

To je taková filozofická otázka. Jaký by to bylo (nebo jaký to bylo), když se dostal Hitler k branám nebeským... co mu asi Bůh řekl? "Zdar, Áďo, tyvole, co jsi to tam dělal za bordel?!". Nikdo neví, jaká by byla otázka Boha, ale jeden hypotetický scénář najdete právě v tomto komiksu. Protože ve skutečnosti nemusí záležet na tom, zda jste Adolf Hitler, Mussoliny nebo Stalin... záležet může na zcela jiném faktoru. Faktor FŇ.

Každý z nás rád vypadá skvěle a rád se chlubí proměnou k lepšímu. Důkazem je nespočetné množství oblíbených  fotografií "před a po", při kterých zůstává rozum stát. Pokud máte taky pocit, že  všem se daří takhle krásně zhubnout, jen vám to nejde, nezoufejte, pravda je totiž trochu jiná! Trennérka Sophie Kay se rozhodla, že zjistí pravdu o těchto záhadných fotografiích. A podařilo se jí to, zjistila, že za všechno může správné osvětlení, natočení těla, dýchání, opálení a taky spodní prádlo. Podívejte se na tyto fake přeměny a naučte se rozeznávat rozdíly!

Další z geniálních dílů kriminalistických hádanek, které se na Trololol staly velmi populární a oblíbené ve všech věkových i pohlavních... hm... pohlavních asi není to správné slovo, ale to je jedno - takže pohlavních vrstvách. V tomto díle musíte odhalit, kdo je vrahem, na základě prosté věty. Pokud si netroufáte na vyřknutí obvinění, pak použíjte několik vodítek.

Tyto série srovnávacích komiksů jednoznačně vzbudily rozruch ještě předtím, než jsme je stihli nahlas vyslovit deset stránek z Bible. Takže prostě vzbudily fakt velkej ohlas. Díky nim zjistíte, kdo že to doopravdy jste. A nebo to, co se z vás může stát, pokud sklouznete k patříčné hře. Je jedno, jestli hrajete Mario Kart, Call of Duty, The Sims, Dead or Alive a celou řadu jiných her. Pro každou situaci vám jednoznačně dokážeme definovat typologické rysy, které jsou zaokrouhlené do úhledné a jednoznačné siluety dítěte, nerda či třeba úchyláka. Takže: kdo jste vy?