Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

5 / 5 10×

Jaký je váš milostný život?

5 / 5 10×
5 kusů zbývá
Akce Trololol.cz
Mravenčí akvárium s podsvícením
582 ,-Kč

Vč. DPH

-25% 776,-
Koupit
Jaký je váš milostný život?
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Jirka Nevo :D C# a .NET 2.0 profesionálně ... N tak nevim no :(

VulPes z knihy " Už je tady zas"

VulPes Každá tehdejší událost, tak mi tiše dunělo v uších, každá situace byla sama o sobě nepravděpodobnější než vše,co se mi přihodilo v posledních dvou nebo třech dnech.

Rosemery česke zeme byly 30 letou valkou hospodarky scela vycerpany- dejepis forever :D

Ondra Kališ "Když už jsi tady, tak vítej na Kaer Morhen," řekl. (Andrzej Sapkowski, Zaklínač III.,Krev Elfů)

Antarius A já jsem stál na ochozu s parmistrem a naváděl jsem jeho obrovskou lokomotivu, ženoucí se ubohou staničkou v našem ubohém městečku. (Ian R. MacLeod, Světlověk)

Ondřej Mrhač Z revolveru sjem vystřílel tisice nabojů :D

ErneeGaming "Kde je možné narazit na orangutana?" :-D

Adrián Herbert Novák Dĺžka uhlopriečky ja asi 24,5cm. (kniha:Matematicko-Fyzikálne tabuĺky) To vyzerá zaujímavo XD.

Pusheen Pracovní sešit angličtiny: What have they done? Write sentences with these expressions.Listen and Check. SUPEEEER :D

Majka "Okružní jízda s průvodcem" Hmm :D

anakonda svět XD

Slendy Girl slovník spisovné češtiny - cukat ..

Ulgoroth Vinutí cívky je možné vytvořit závity plošného vodiče realizovaného na keramických podložkách postupně skládaných na sebe tak, aby vytvořily cívku.
Přeloží mi to někdo? Protože podle mýho překladu si musim někoho postavit...

neuron "Z hlíny." :|

Majka "Okružní jízda s průvodcem." Hmmm :D

k uchanec  :( Má jen 38 stran... Naprosto sedí. Fňuk.

Matyáš Melíšek "Myslíš - protože jsem židovka? " hmmm

Natalie Studynkova ''Clara si nemohla pomoct a musela mu úsměv opětovat.'' Nechápu,jak to mám chápat,ale proč né :DD

uraganka V průběhu hry zaznamenává každý záchvěv obličeje a střádá si do zásoby bohaté poznatky, jež mu skýtá střídavý výraz sebejistoty, překvapení, triumfu nebo vzteku. :D

Obsah, který vás může zajímat

Když s rozhodnete sestěhovat se se svou drahou polovičkou, život se vám obrátí naruby. A už nikdy nic nebude jako dřív. Nebo vám to určitě říkají všichni starší a zkušenější přátelé. Ovšem, je tomu skutečně tak? Nebo je to jen další mýtus, který se vám kamarádi snaží vymluvit, protože ví, že takto už nebudou žádné seriálové maratony ani hraní her do čtyř ráno? Inu, následující ilustrace o společném bydlení to říkají jasně.

Jak se za posledních sto let změnil ideál mužské krásy? Zajímá vás, jak vypadali muži v dvacátých, třicátých nebo čtyřicátých letech minulého století? Tady je máte všechny pěkně pohromadě od roku 1910 až do současnosti. Který se vám líbí nejvíc a který je podle vás naopak úplně otřesný? Uvítali byste, kdyby se některý z těchto stylů v brzké době vrátil nebo preferujete současnou dobu ála bradka a drdol?

O příbuzenských vztazích mezi postavami vašeho oblíbeného filmu či seriálu víte určitě všechno. Kdo, kdy, kde, jak, s kým… ale máte tušení, jak je to s příbuzenskými vztahy mezi herci? Jistě, sem tam něco proletí bulvárními plátky, občas se někdo s někým objeví v novinách. Nicméně to je tak všechno. Vsadíme se, že jste určitě netušili, že Dudley z Harryho Pottera je vnukem Druhého Doktora, což? Nebo že dvojčata Olsenova mají mladší sestru, která si zahrála v nových Avengerech…?

Různé remaky a pokračování filmů se superhrdiny se v posledních letech vyrojilo hned několik. Ostatně pro příklad ani nemusíme chodit daleko, nedávno se v kinech promítal nový Batman vs. Superman a v těchto dnes se na stříbrná plátna chystá snímek Captain America: Občanská válka. Pokud přitom srovnáte, jak tito superhrdinové vypadají dnes, díky použití nejmodernější počítačové techniky, a jak vypadali před několika desítkami let, dost se zasmějete. Třeba té pneumatice, která se rýsuje na elastickém oblečku představitele Supermana ze 40. let…

Tabby, digitální umělkyně z Illinois moc dobře ví, jaké to je mít vztah na dálku. Rozhodla se o tom vytvořit komiks, který by ilustroval, jak vypadá její vztah s přítelem po dobu jednoho roku. Nunto ovšem dodat, že tyto ilustrace jsou tak výstižné, že se v nich jistě pozná každý, kdo někdy nějaký vztah na dálku udržoval. Tabbyin grafický styl se do těchto obrázků perfektně hodí, takže si je užijete také po stránce vizuální.

Každý z nás někdy po někom toužil. Nejvíce asi na škole, možné té střední. A někdo třeba i té vysoké. Znáte to: vidíte ho, nebo ji, v tom se vám rozbuší srdce. Udeřil do vás právě blesk, protože prošel kolem. Cítíte jeho parfém, či vůni, kterou zrovna nasál ve školní jídelně. Je to prostě jedno. Vy ho nebo ji budete stejně milovat. Slepě. Platonicky. Neomezeně. Nejde o žádnou betaverzi, ani demoverzi. Jde o plnohodnotnou slepou lásku. Je jedno, jak moc kretén nebo kreténka to je. Na tom prostě nezáleží. Jediné, na čem opravdu záleží, je to, zda se na vás dnes podíval nebo podívala.