Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

3.3 / 5

Kdo bude podle vás vítězem?

3.3 / 5
Kdo bude podle vás vítězem?
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Jaroslav Helešic Ghost rider! Fucking hot chain FTW! :D

AlienCZ Pyro!!!! on by je odfouknul

AlienCZ Pyro!!!! on by je odfouknul

Rabnij Plus: Natsu může použít thunder dragon ability nebo Dragonforce v které je téměř neporazitelný(asi 1-2 poražen) a v „normálním modu“ dokázal porazit dva Drakobijce v Dragonforce „modu“

Rabnij Jerrom: to sice ano, ale natsu dokáže sníst jakoukoliv energii(etherion,God slayer magic,Lighting,..), a po pozření jakéhokoliv ohně(kromě vlastního) se mu obnoví sílý ba i dokonce je silnější- z toho vyplívá, že je li Ace ohěn, tak jej může v pohodě sníst + jakékoliv ohnivé útoky jsou na Natsua zbytěčné- je proti nim přirozeně odolný(nemaj na něj žádný vliv)

tereza veverkova zuko

crazy-cookie-leni ghost rider pač ostatní neznám :D

Jerrom Mimochodem Antarius, NAtsu možná dokáže používat oheň, ale Ace je oheň

Jerrom Kdo je ten vedle Scorpiona? připadá mi že ho znám

k uchanec  Supa Hot Fire je jasným vítězem :DD

Tomáš Gago SUPA HOT FIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Jan Zbořil sCORPION! :d

Trollolocz 1 místo pyro 2 scorpion 3 ben ten a 4 human torch

Mr.trololol Natsu, protože je všechny sní. Teda aspoň jejich plameny

Antarius Natsu Dragneel! Ukažte mi někoho jinýho, kdo dokáže sníst něco co by každého jiného zabilo, díky tomu namlátit někomu, kdo by každýho jinýho zabil a zničit obří věž, ve které byla spousta lidí zabitá? Kdo dokáže vyhodit do vzduchu ÚPLNĚ VŠECHNO? NATSU!!!

We love you, Salamander!

Crazy Martin Pyro protože ví airblast

Obsah, který vás může zajímat

Být dobrým rodičem je strašně těžké. Být špatným rodičem je jednodušší, než vzít dítěti bonbon, a že to špatní rodiče dělají. Jestliže se chcete vyvarovat chybám špatných rodičů nebo se jen chcete přesvědčit, že vaši rodiče tyto chyby rozhodně nedělali (nebo dělali a kvůli tomu vás vyhodili ze školy/nedokážete si najít práci/udržet dlouhodobý vztah), tak se směle pusťte do čtení. Možná se na konci galerii dojde k prozření, že vlastně v životě žádné děti nechcete.

Asi si nemusíme moc říkat, čeho že se dotyčné techniky týkají. To je ostatně více než zjevné. A ano - programování nebo vybírání brambor na poli se to opravdu netýká. V tomto komiksu se ale můžete hodně přiučit a dozvědět se věci, které jsou více než uměleckého ražení. Ovšem pozor, tento komiks nemusí být vhodný pro kohokoliv, kdo je zrovna těhotný. A to se dneska týká i chlapů!

Jak se za posledních sto let změnil ideál mužské krásy? Zajímá vás, jak vypadali muži v dvacátých, třicátých nebo čtyřicátých letech minulého století? Tady je máte všechny pěkně pohromadě od roku 1910 až do současnosti. Který se vám líbí nejvíc a který je podle vás naopak úplně otřesný? Uvítali byste, kdyby se některý z těchto stylů v brzké době vrátil nebo preferujete současnou dobu ála bradka a drdol?

Když si malé dítě myslí, že jsou postavy z jeho oblíbených filmů skutečné, rodiče mu to nejprve zkusí co nejcitlivěji vysvětlit a pokud se ho to stále drží, navšítí s ním psychiatra. Jenže co se stane, když si to začne myslet dospělý? To si takhle sedíte v metru, když najednou si všimnete, že vedle vás sedí Gru z filmu Já, padouch. Nebo se koukáte na Doktora House a uvědomíte si, že Cuddyová jako by z oka vypadla Matce Gothel s filmu Na vlásku. Takže - kdo je tady blázen?

Vztah na dálku, to je dost možná stejný zážitek, jako dovolená s partou němců. Jistě,  celá řada z vás by mohla oponovat. A nejvíc šlechetní panicové a panny. Nicméně platí pravidlo - své nejbližší si musíte držet co nejdál od těla. Čím dál si je držíte, tím víc si jich vážíte. Ideálně s nimi člověk výjde na fotkách. Zbytek pak nestojí za řeč. Ovšem nekažme radost cinismem s tvrdým ý, na který jsem přišel teprve teď. Takže s cynismem. Láska dokáže bořit všechny možné i nemožné hranice a zde můžete krásně vidět, jaké to je, když máte s někým vztah na dálku. Pro méně chápavé - je to více, než přes jedno kukuřičný pole, co zrovna loni vyhořelo kvůli tomu, že jste tam potajnu hulili trávu. Chápete?

Dvě na první pohled stejné věci nebo činnosti a přitom takový velký rozdíl. Existuje jen velmi tenká hranice mezi roztomilostí a odporným chováním. Jde o detaily, které jsou po chvíli zcela patrné. Buď se začneme rozplývat, jak je všechno hezké, v opačném případě nám podráždí nervy odporná věc, kterou někteří lidé z našeho okolí dělají běžně denně. Porovnejte onu hranici v nové galerii komiksů od Collegehumor.