Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

5 / 5

Co byste jí řekli??

5 / 5
Co byste jí řekli??
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

George Houmee Homolka Dej mi rok života a já ti přivedu každého, o koho si řekneš

Sonic the Hedgehog Co? Nemáme zájem. :D

Róbert Bobus Šupik ther´s only one god, and his name is death, and what we say to this god? NOT TODAY :D

Petr Sehnoutka Ách jo a to jsem se chtěl nechat špagetifikovat

jirkashunterCz Běž do *sluníčko* jsem Ateista mně zabije jen věda

tereza veverkova ještě 5 minut!!

k uchanec  @Antarius, nenalíčená Helena Vondráčková bez plastik by byla 100% horší...

k uchanec  ...Ještě 5 minut... :D

moony Jen sympaťáci umíraj mladý

MC Grief Autokorekt

MC Grief *maš padáka

MC Grief Kde si byla když jsem měl přijímačky z češtiny? Padej mášš

Trollolocz Dnes neeeee a utekl bych ;)

KennyS Začal bych kousat a ječet.

Antarius Jasně, Marku, takže by ses rozbrečel a pokusil se utéct, nejspíš se při tom i pos*al strachy, ale můžeš nám mazat med kolem huby svým tvrzením, že zjevení smrti, ať už v jakékoli podobě, by nebylo to nejděsivější, co lze za život spatřit.

Co mě pobavilo, kdo jí povolil mít u lůžka pánvičku? Azda sa autor zhliadol v pohádke Tangled?

Marek Nezval Tos nemohla přijít dřív?

Obsah, který vás může zajímat

Jak se za posledních sto let změnil ideál mužské krásy? Zajímá vás, jak vypadali muži v dvacátých, třicátých nebo čtyřicátých letech minulého století? Tady je máte všechny pěkně pohromadě od roku 1910 až do současnosti. Který se vám líbí nejvíc a který je podle vás naopak úplně otřesný? Uvítali byste, kdyby se některý z těchto stylů v brzké době vrátil nebo preferujete současnou dobu ála bradka a drdol?

O příbuzenských vztazích mezi postavami vašeho oblíbeného filmu či seriálu víte určitě všechno. Kdo, kdy, kde, jak, s kým… ale máte tušení, jak je to s příbuzenskými vztahy mezi herci? Jistě, sem tam něco proletí bulvárními plátky, občas se někdo s někým objeví v novinách. Nicméně to je tak všechno. Vsadíme se, že jste určitě netušili, že Dudley z Harryho Pottera je vnukem Druhého Doktora, což? Nebo že dvojčata Olsenova mají mladší sestru, která si zahrála v nových Avengerech…?

Být dobrým rodičem je strašně těžké. Být špatným rodičem je jednodušší, než vzít dítěti bonbon, a že to špatní rodiče dělají. Jestliže se chcete vyvarovat chybám špatných rodičů nebo se jen chcete přesvědčit, že vaši rodiče tyto chyby rozhodně nedělali (nebo dělali a kvůli tomu vás vyhodili ze školy/nedokážete si najít práci/udržet dlouhodobý vztah), tak se směle pusťte do čtení. Možná se na konci galerii dojde k prozření, že vlastně v životě žádné děti nechcete.

Starý muž žil sám. Cítil se unaven, tak šel do sprchy, poté na toaletu a než šel spát, tak zhasnul. Další ráno se dozvěděl ze zpráv, že loď ztroskotala. Ihned poté muž otevřel okno a vyskočil z něj. Proč myslíte, že to udělal? Opravdu nechtěl okno umýt z druhé strany v tom, když mu zrovna uklouzla noha. Nebylo to tak, že by se chtěl z okna podívat a díky svinstvu od nedalekého moře jej musel nejdřív otřít hadýrkou. Ne, tohle opravdu není odpověď této zapeklité hádanky.

Ano, doslova a dopísmene se v novém díle komiksu Žiju s hipsterkou a hráčkou od Jagodibuja dozvíte jednu základní věc, která nás všechny trápí - jak poznat panice. Dost možná si řeknete, že dedukce o tom, zda je člověk neposkvrněn či nikoliv, lze odvodit z prostého levitování ruky obyčejného mladíka, jenž se s krasotinkou hodlá právě fotit. Jenže ouha! - ono to může být úplně jinak.

Jímá nás jisté podezření, že na tuto otázku by nedokázal odpovědět ani Albert Einstein, který se toho naštěstí nedožil, leč podobné štěstí zjevně neměl Steven Hawking. Ne, tohle není ani Hawkingovo záření, tohle se prostě nedá vysvětlit. Co se to asi děje za zavřenými dveřmi této pseudo-toalety? Že by se snad jednalo o toaletu z Černobylu? Nikdo neví. A je dost možná lepší ani nevědět.