Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

3.8 / 5 12×
Vábení

Jaká budou vaše první slova, když po probuzení spatříte tohle?

3.8 / 5 12×
Jaká budou vaše první slova, když po probuzení spatříte tohle?
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

jirkashunterCz začnu se smát

k uchanec  Ach, ten GABA neurotransmiter.

KuroiShi to byl matroš

kerymery můžu na vaší planetě provozovat bungee jumping ve 3 hodiny ráno???

KennyS JÁ CHCI DOMŮŮŮŮ

Tomáš Gago YOLO

MC Grief Tak dost už žádný lysohlávky před spaním.

SimiIV Tak tohle je jinej vesmír...

Trollolocz Omg gejmre to chci domů

Sonic the Hedgehog Nechte mě! Já nechci anální sondu. :D

Tato kočička má dráp Zase ty halucinace...

VulPes Ó kurwa

Lucie Ježková Jé, kámo, supr oči :D

Pusheen já bych ho praštila :D

Quather Já bych asi řekl : Co to *sluníčko*?...

ejpon3453 Ještě 5 minut...

uraganka Na slova by nebyl čas-prostě řev a únik, případně jen dál ztuhle ležet....

Mira "Konečně doma"

Petr Miller do prd-le!

Obsah, který vás může zajímat

Když jste byli malí, určitě vám rodiče říkali, abyste si nečetli po tmě, že si zkazíte oči. Možná, že některé z vás napadlo, že když potom sníte mrkev, která je podle vašich rodičů zdravá na oči, tak si ten zrak zlepšíte a oba dva jevy se vynulují. Teď vás ale musíme zklamat - nejenže to takhle na světě nefunguje, ale oba dva fakty jsou ve skutečnosti mýty. A patří do široké skupiny mýtů, které nám odmala vtloukali do hlavy. Takže o čem všem že nám to rodiče, příbuzní, ba dokonce i učitelé ve škole lhali?

Kdo umí být slušný, přitom ale hovado, má vyhráno na všech čarách. K vulgárním výrazům se uchyluje jen chudák, člověk bez mozku a nebo někdo, kdo vám chce dát do držky. Jediný případ, kdy dokážeme vulgární slova pochopit, je právě poslední bod. Ovšem ty první dva je dobré přeskočit, a případně se naučit několik krásných a ucelených sloganů, ve kterých se obejdete bez zakázaných a neslušných slov. A přitom... přitom dotyčného nebo dotyčnou utřete lépe než Mr. Propper!

Evoluce internetu. Dnes ho považujeme za naprosto samozřejmou  věc, podobně jako televizi, telefony nebo třeba automobily. Internet je ale ze všech technologií nejmladší, přitom však také asi nejvíce masově používanou platformou, díky které dokážeme rychle a obsáhle šířit informace po celém světě. Jaké to však bylo před patnácti lety, být na internetu? Dialup linka, která blokovala pevné linky, pomalé načítání a sazba účtovaná od hodin...

Jak se za posledních sto let změnil ideál mužské krásy? Zajímá vás, jak vypadali muži v dvacátých, třicátých nebo čtyřicátých letech minulého století? Tady je máte všechny pěkně pohromadě od roku 1910 až do současnosti. Který se vám líbí nejvíc a který je podle vás naopak úplně otřesný? Uvítali byste, kdyby se některý z těchto stylů v brzké době vrátil nebo preferujete současnou dobu ála bradka a drdol?

Ženská logika prostě není logická. Jak jinak byste vysvětlili, že pokud vás podvede holka, nakonec to všechno dopadne tak, že byste se měli omlouvat vy? No, nechtěli bychom teď být v kůži chudáka Derpa (nebo toho chlápka, co po dobu trvání komiksu drží ukázkový poker face). Ponaučení pro dnešní den je velmi jednoduché - když už máte potřebu svou přítelkyni sledovat, nikdy jí to nepřiznávejte.

Tento test osobnosti je založen na tom, jakým způsobem člověk reaguje na barevné kombinace a různé objekty. V tomto případě se jedná o různé obrázky očí. Jste filozofická, romantická, nebo výstřední osobnost? Nebo snad nějaká úplně jiná?