Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.2 / 5 13×

Dokážete přijít na to, zda to byla vražda nebo sebevražda?

4.2 / 5 13×
F1
Dokážete přijít na to, zda to byla vražda nebo sebevražda?
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Maťo Glejtek Vražda, reflex pri smrti by spôsobil že by zbraň pustila...

moony Uplně v pohodě můžeš držet pistoli v pravé ruce a střelit se do levého spánku.stačí trošku natočit hlavu. A cigareta v levé ruce? Když si pravák, kouříš, a chceš dělat něco pravou rukou, přendáš si cigaretu do levé. Takže klidně může být pravák a kouřit levou rukou, když v pravé něco má.

Kate Mew Ehm... Ehm... (přichází dedukční teorie z dlouhého sledování Sherlocka a detektivek :D ) Všimněte si, že pero i kola je na levé straně, což znamená, že tato žena je levák (k tomu nasvědčuje i cigareta). Hlavu má prostřelenou z pravé strany a jelikož je levák tak to moc dobře nepůjde že? Vykopnutá zástrčka, shozená židle a bota nasvědčují, že se bránila (k tomu i zbraň kterou podle odhadu vzala rychle po tom, co vraha uviděla). Většina věcí míří k vraždě.

Pusheen Podle mě sebevražda.Pistoli v ruce ji mohl dat vrah, ale to psaní na stole může být závěť. Lahev v koši a cigareta může znamenat špatné návyky a možná i nemoc. Chtěla skončit trápení a asi neměla prostředky na léčbu. (můj úsudek)

Tereza Štokrová vražda ( ta žena se snažila před někým utés proto 1 bota) :)

Obsah, který vás může zajímat

Logická hádanka je jasně dána: muž s stal milionářem poté, co prodával jablka za tři centy, byť je kupoval za pět centů. Ať už vás odpověď napadá či né, v tomto logickém "rébusu" stačí opravdu použít jen tu nejprostější logiku ze všech a nehledat za odpovědí vědu. Použí můžete i nápovědy :-)

Flirtovat se musí umět, jinak dopadnete jako nešťastníci z následujících SMSsek. V prvé řadě je třeba, abyste byli spolu se svým adresátem naladěni na stejné vlně a uměli se alespoň trochu písemně vyjadřovat. A druhou dost podstatnou věcí je vypnutí automatických oprav psaní – kolik ty už dokázaly napáchat škod… No, a když se vám tohle všechno sejde, můžete celou akci dovést do zdárného konce. Když ne, skončíte v podobném výběru toho nejlepšího SMS flirtování.

Kdo četl Harryho Pottera, se nad tím asi stejně nezamyslel. Je to dogma. Nebo bylo. Dokud nevyšel tento komiks. Ale opravdu - proč mudlové v Harrym Potterovi nemohou vědět o kouzelnících, o kouzelnických školách a čarovném Hitlerovi, Lordovi Voldemordovi? Kdyby kouzelníci pochopili, že lidi mají atomovku, mohli by ji za pomoci kouzelnického teleportů poslat přímo do obýváku Beznosatce, zatímco by třeba sledoval Plastickou chirurgii S.R.O. Kdo ví. Řada věcí by byla jednodušších. Ale podrobný rozbor problematiky hledejte v tomto dokonalém příběhu od autorů z Dorkly.

Mýty jsou se společnosti velmi rozšířené po celém světě. Nikdo neví, kde se vzaly nebo kdo je vymyslel, ale i v dnešní moderní době se nás stále drží. Proto jsme se také my rozhodli vymýtit alespoň některé z nich. Tentokrát ty týkající se zvířat. Podívejte se na naši novou galerii o zvířecích mýtech. Najdete si mýtus, kterému věříte i vy? Určitě narazíte na nějaký, který jste dodnes brali za zřejmý fakt. 

Hraní her je u spousty lidí mladé generace každodenní zábava. Není nic lepšího než vypnout a zahrát si suprovou hru. Co s námi ale bude za pár let? Pro hráče bude těžké udržet kvalitu hraní a nemít nějaký ten problém. Jak na tom bude dnešní generace v důchodovém věku, se dozvíte v nové galerii s komiksem pro hráče od Dorkly. Shrňme si pět možných problémů naší budoucnosti.

V této galerii máte možnost se o sobě dozvědět ještě víc! Máme pro vás další test osobnosti, který oshalí i to, o čem jste něměli tušení. V tomto testu je devět stromů a vy si vyberete ten, který je vám nejvíce sympatický, nejvíce se vám líbí, zkrátka vás zaujme hned na pvní pohled. Nepřemýšlejte nad tím moc dlouho a nevracejte se zpětně k tomuto kroku. Poté si vyhledáte číslo stromu, který jste si vybrali, a dozvíte se charakteristiku vaší osobnosti. Tak co myslíte, sedí to?

Existují věci, které byste před holkami nebo s nimi přímo dělat mohli a měli. A pak také věci, které by bylo lepší nevytahovat, teda pokud zrovna dotyčnozu neznáte patnáct let a za celou tu dobu, co je vaší manželkou, jí nenarostl knírek. Ukážeme vám tři základní techniky "jaktoneposratvole", které tak trochu korespondují s technikami "sešprostětotálnídebil". Tak snad vám pomůžou.