Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

2.9 / 5

Volte moudře...

2.9 / 5
Volte moudře...
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

VulPes udice, vodní filtr, stan.

Tereza Štokrová nuž, kotlík, vodní filtr, udici

Seahorse Vodní filtr, lékárnička, nůž

gothicka trava sirky nuz zrcatko :3

Ivetka Lukáčová Stan, lékárnička, toal. papír a člun

Ivetka Lukáčová Stan, lékárnička, toal. papír a člun

Antarius Ještě je Bob Marley alternativa. Tráva, tráva, tráva, tráva.
Nikdo neřek, že si každou věc můžu vybrat jen jednou.

rosie11 KOTLÍK ZÁPALKY NŮŽ LÉKÁRNIČKU

jirkashunterCz tráva, vitamíny, toaletní papír, zápalky ( ͡° ͜ʖ ͡°)

DockyX pilka, člun, nůž, lékárnička

Michal InstantníKebab Urban člun, udice, vodní filtr, lékárnička

Antarius Koukám, že lidi co se bojí ubytovat v jeskyni volí stan :D
Nezapomeňte na míč! Trudomyslnost!

Pool Svoboda Vodní filtr, udice, lékárnička, nůž.

Kabatek789 člun,světlice,lékarnička jak by jste asi na tom ostrově zkončili jestli by jste spadli z letadla tak by se ta lékarnička hodila kdyby ne tak jednoznačně nůž

chose nůž, pila, člun A PAN WILSON (samozřejmě)

Petr Miller nůž, puška, stan pilka. Nevím co vy ale já kance doběhnout nedokážu.

Pool Svoboda Takže po nich budeš tu pušku házet? Bez nábojů ti bude k ničemu.

Pool Svoboda Takže po nich budeš tu pušku házet? Bez nábojů ti bude k ničemu.

alice1 Lékarnička,Puška,Kompas a Stan

ejpon3453 Nůž, Plachta, Lano a Pilka... :)
Pokud je to opravdu pustý ostrov...
Pokud je to ostrov někde u civilizace, tak člun, světlice, nůž a plachta

Mira Tráva, houpací síť, iPod, repelent. "sluníčkuju" na tebe, světe :D

Sonic the Hedgehog Člun, pilka, vodní filtr, světlice. Člun: prozkoumat oceán. Pilka: Stromy a stavění. Vodní filtr: Pití. Světlice: Když bude poblíž loď nebo letadlo, tak vystřelím světlici, aby si mě všimli a zachránili mě.

Obsah, který vás může zajímat

Pokud si říkáte, co že je na tomto díle tak strašidelného - vždyť je vlastně komický, ne legrační - pak si pozorně prohlédněte poslední obrázek dámy a napraného pána. Mráz po zádech? Další díly legendární série komiksů MySilentHorror vás zavede do ulic během potemnělé noci, kde pod lampou vyhlíží vnadná prostitutka své potenciální klienty - oběti. Necháte se lapit?!

Dvě na první pohled stejné věci nebo činnosti a přitom takový velký rozdíl. Existuje jen velmi tenká hranice mezi roztomilostí a odporným chováním. Jde o detaily, které jsou po chvíli zcela patrné. Buď se začneme rozplývat, jak je všechno hezké, v opačném případě nám podráždí nervy odporná věc, kterou někteří lidé z našeho okolí dělají běžně denně. Porovnejte onu hranici v nové galerii komiksů od Collegehumor.  

Další z geniálních dílů kriminalistických hádanek, které se na Trololol staly velmi populární a oblíbené ve všech věkových i pohlavních... hm... pohlavních asi není to správné slovo, ale to je jedno - takže pohlavních vrstvách. V tomto díle musíte odhalit, kdo je vrahem, na základě prosté věty. Pokud si netroufáte na vyřknutí obvinění, pak použíjte několik vodítek.

Další díl skvělé hororové série MySilentHorror nabral protentokrát trochu velmi peprného, ostrého černého humoru. Ne že by šlo zrovna o legrační příspěvek, ale cynici a jiná havět se bude skvěle bavit. Zkrátka, když zrovna popíjíte v baru s krásnou dívenkou sklenku, dvě sklenky, více než dvě sklenky, dejte si pak pozor na to, až dojde na postelové hrátky. Pouta a jiné neřesti totiž mohou znamenat víc, než průser. Uvidíte sami!

Evoluce internetu. Dnes ho považujeme za naprosto samozřejmou  věc, podobně jako televizi, telefony nebo třeba automobily. Internet je ale ze všech technologií nejmladší, přitom však také asi nejvíce masově používanou platformou, díky které dokážeme rychle a obsáhle šířit informace po celém světě. Jaké to však bylo před patnácti lety, být na internetu? Dialup linka, která blokovala pevné linky, pomalé načítání a sazba účtovaná od hodin...

Jímá nás jisté podezření, že na tuto otázku by nedokázal odpovědět ani Albert Einstein, který se toho naštěstí nedožil, leč podobné štěstí zjevně neměl Steven Hawking. Ne, tohle není ani Hawkingovo záření, tohle se prostě nedá vysvětlit. Co se to asi děje za zavřenými dveřmi této pseudo-toalety? Že by se snad jednalo o toaletu z Černobylu? Nikdo neví. A je dost možná lepší ani nevědět.