Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

5 / 5 11×
Jak jde čas

Měl pravdu, na tohle nikdy nikdo nepřijde!

5 / 5 11×
Měl pravdu, na tohle nikdy nikdo nepřijde!
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Antarius ehem... *sluníčko* = sle-pi-ce

Proč je sle-pi-ce v cenzuře, a hovno ne? To je na sle-pi-ci a na hovno.

corn je to chyba systému, uz jsem to sem kdysi nekolikrat psal > je tech slov vic, zatim se na to nedostalo, ale bude se to opravovat (neni to zamer, to fakt ne :o)

Antarius Velké kulové. Vejce snášeli už dinosauři, kdežto *sluníčko* v podobě, jakou známe dnes, se nemohla objevit dřív, než tak před 10 000 lety. A nemohlo to být tak, že ještěr snesl vejce a z něj vyskočilo kuřátko. Ten ještěr se musel dloooouho adaptovat, a každý jeho potomek byl "druhem" jeho. Čili každé další snesené vejce bylo o něco víc *sluníčko*, a o něco míň ještěr, ale dokud to nebyla 100% *sluníčko*, nebylo to 100% její vajco.

To byla odpověď pro nás vědce, a teď pro ty, co si myslí, že Darwin je kacíř.
Bůh tvořil nejdřív světlo. Pak nebe, vodu, a co já vím. No, pak rostliny a pak zvířata - mezi kterými je *sluníčko*. A teď těžká otázka: Je vejce zvíře? Ne. Je rostlina? Ne. Je voda, nebo nebe? Je vejce světlo? Prdlajs, Bůh stvořil zvířata. Nikdo se neptá, jestli bylo dřív hovno, nebo kráva. Proč? Protože hovno taky není rostlina, ani nebe. Hovno je hovno, a to vytvořilo zvíře. Proč by bůh tvořil vajca, proč by tvořil jikry, proč by tvořil spermie? Plácne na zem slépku a je to.

Darwin, Bible, a stopařův průvodce po galaxii říkají, že první byla *sluníčko*. Ty seš magor, Rimmere, beryliová koule a 42.

Mira A co relativnost současnosti? Dvě věci mohou být současné pouze tehdy, pokud jsou zároveň soumístné...

Obsah, který vás může zajímat

Rozpálené studentky vysokých škol na kolejích tohle dost možná neznají, a proto bychom byli rádi, kdyby si před každým spánkem pořádně překontrolovali, jestli pod jejich dvojpostelí nepřebývá ještě někdo, kdo by je mohl v noci mravně ohrozit. I když v dnešní době je to tak, že mravní orhožení hrozí víc tomu strašidlu, než vybraným krasotinkám ve spodním prádle. V novém díle hororových komiksů MySilentHorror však uvidíte, kam až se můžete dostat ve svých snech.

V této galerii na vás čeká třetí díl komiksů laděných na téma vyzrálého vztahu, když už před sebou nic neskrýváte! Autorkou těchto vtipných 'vztahových' komiksů je Sarah Graley, která zachycuje momenty každodenního života dvou zamilovaných lidí, kteří už dávno odhodili růžové brýle a právě díky tomu se mají ještě radši. Užívají si společného života i s chybami, které se na sobě naučili milovat, nikdo totiž není dokonalý!

Tento test osobnosti je založen na tom, jakým způsobem člověk reaguje na barevné kombinace a různé objekty. V tomto případě se jedná o různé obrázky očí. Jste filozofická, romantická, nebo výstřední osobnost? Nebo snad nějaká úplně jiná?

Rady pro přežití byste si měli pamatovat, nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. Bohužel se často stává, že tyto rady bývají dezinterpretovány a stanou se z nich mýty, kterým lidem ale bezmezně věří. Přitom jim v případě nouze mohou spíše ublížit, než pomoct. Díky těmto 9 na pravou míru uvedeným mýtům, které ilustrovala Astkhik Rakimova, se už v přírodě neztratíte.

Volným překladem Zakázaný poměr dokonale vystihuje pointu, kolem které se točí jeden z nových dílů MySiletHorror story. Dočkáte se však návštěvy, se kterou byste si určitě kávu dávat nechtěli. Ostatně byli jste někdy s někým nevěrní? Zamýšleli jste se někdy nad tím, co by se mohlo nacházet ve skříni dané nevěrnice, ba i klidně nevěrnika? Tento manga creepy horor vás zavede do situace, ze které už nikdy nebudete chtít spát s druhým pohlavím.

První a poslední film ze série o Harrym Potterovi od sebe dělí deset let. Jistě, za tu dobu se odehrála v čarodějnickém světě spousta změn, spousta postav zemřela a objevily se nové. Na knize těch deset let není poznat, protože postavy žijí jen ve vaší hlavě, skuteční herci se však za tu dobu taky dost změnily. Třeba takový lord Voldemort přišel o nos. Nebo Albus Brumbál, ten v posledním dílu připomíná Gandalfa. Takový Draco Mafoy si asi začal barvit vlasy a proměnu Nevilla Longbottoma všichni známe. Tyto a mnohé další postavy z filmů naleznete v galerii.

Jak se stát žádanou alfa samicí? Jak být opravdu HOT a netvářit se jakobyste zrovna dojídala talíř u babičky, která vás nutí přibrat dalších 18 kilo jen proto, že vypadáte moc hubeně? Ano, s těmito problémy, a s celou řadou dalších věcí, vám v následujícím článku poradíme. Uvidíte, jak správně držet jako žena svoje tělo, jak se klukům dívat do očí, jak se oblékat, ba i to, jak s klukem komunikovat. Věřte nám - stačí pár jednoduchých rad a každýho fešáka ulovíte!

Britská královna Alžběta Zelenoplátnová si vzala na svoje 95. narozeniny, odpočítávající pomalu, ale jistě, její poslední dny na této planetě, zelené plátno jako moderní outfit. Je zvláštní, zda tím chtěla poukázat na svoji speciální efektivnost, a nebo se jí právě snažila dosáhnout s pomocí svých fanoušků na internetu, co zrovna upirátili fotošop jen proto, aby jí mohli dát místo té vyblité barvy efektivní animaci Hvězdy smrti ze Star Wars.