Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

3.3 / 5

Musíme si pomáhat! A 5 krásných příkladů, jak můžete pomoci bližnímu svému.

3.3 / 5
Musíme si pomáhat! A 5 krásných příkladů, jak můžete pomoci bližnímu svému.
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Antarius no teda, někomu se nelíbí poděkování :D Já sírám

Antarius Děkuji :)

corn stejně tak se plánují zavést profily pro samostatné uploadéry (jako Vy a ostatní), aby bylo možné přímo napojit tvorbu jednotlivých lidí a stejně tak se bude zohledňovat jejich koeficient úspěšnosti mezi ostatními fanoušky. Mám to už delší dobu v plánu, ale zatím pořád ladíme mobilní verzi, ta nám dává zabrat :o)

corn antarius: jojo, plánujeme to. Aktuálně jsou pod tagy, tagy máme pár měsíců (rubriky od začátků webu). Konstrukčně web pořád upravujeme, ale je to zdlouhavé a trvá to dost času, proto to ještě chvíli potrvá, než půjde tagy zrušit ze sledování). Tento komiks je pod tagem Joancornelá, čili půda na to je připravena

Antarius Prosím, bylo by možné vložit tento styl komiksů do samostatné skupiny? Chtěl bych zrušit jeho sledování, ale nepřipravit se o černý humor, Geeky, nebo komiksy.

Obsah, který vás může zajímat

Myslíte si, že se dokonale znáte? Že přesně víte, jak budete reagovat v každé situaci? Pokud si myslíte, že ano, pak se mýlíte. Občas se nám stane, že reagujeme nepředvídatelně v nepředvídatelné situaci a pak toho mnohdy litujeme. Objevte o sobě něco nového! V této galerii pro vás další příležitost, jak se můžete poznat ještě lépe. Udělejte si psychologickký test osobnosti a objevte vaše silné, nebo slabé, stránky!

Kdo četl Harryho Pottera, se nad tím asi stejně nezamyslel. Je to dogma. Nebo bylo. Dokud nevyšel tento komiks. Ale opravdu - proč mudlové v Harrym Potterovi nemohou vědět o kouzelnících, o kouzelnických školách a čarovném Hitlerovi, Lordovi Voldemordovi? Kdyby kouzelníci pochopili, že lidi mají atomovku, mohli by ji za pomoci kouzelnického teleportů poslat přímo do obýváku Beznosatce, zatímco by třeba sledoval Plastickou chirurgii S.R.O. Kdo ví. Řada věcí by byla jednodušších. Ale podrobný rozbor problematiky hledejte v tomto dokonalém příběhu od autorů z Dorkly.

Snad každá doba má své chyby. A nynější moderní společnost jich má hodně. Naštěstí si to uvědomuje hodně lidí, naneštěstí ne dostatečné množství, a tak není jednoduché tyto problémy vyřešit. Mezi ty, kteří mají o moderní společnosti jasno, patří i umělec Gündüz Agayev, který se rozhodl pomoct těm, kteří mají ještě stále na očích růžové brýle. Jak? Nakreslil dvanáct výstižných ilustrací největších chyb moderní doby, které mluví za vše! Přesvědčte se sami!

Tušili jste to v knize. Viděli jste to ve filmu. Dvojčata Weasleyovic jsou asi nejhloupějšími postavami všech dob. A je úplně jedno, jak moc je budete chtít omluvit a je úplně jedno, jakou víru vyznáváte. Harry Potter to mohl mít daleko snažší, příběh mohl být daleko kratší. Ale dvojčata řekla ne. Tak fajn. Proti gustu žádnej atentát. Ostatně pořádná vlaštovka, ta se bude hodit vždycky. Každopádně, pokud budete ještě někdy (znovu) číst Harryho Pottera, vzpomeňte na naše slova: všechno na světě má nějaký smysl. Jen Weasleyovic dvojčata ne.

Cokoliv týkající se sexuální orientace je vnímáno jako taburizované téma. Ale proč? A proč by se mělo zatracovat? Přitom tyto tématiky obestírají nejedny mýty, legendy a pověry, které nekorespondují s realitou více, než bulharská striptérka s nevinností. Proto si tvůrci komiksu CollegeHumor vybrali zrovna tohle téma - jaké to je být bi a co si o tom lidé doopravdy myslí. Skutečnost je často jednodušší, než se zdá.

MySilentHorror není pro milovníky strašidlných obrázků a hororvých komiksů žádnou novinkou, právě naopak. Pravidelně svým čtenářům přináší komiksy, které jsou mnohdy opravdu temné a děsivé. Dnešní díl se neřadí k tomu nejsilnějšímu kalibru, nenajdete zde žádné mrtvoly nebo zombíky. I přesto však bude hlavní hrdina příběhu na konci opravdu velmi rozrušen.