Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

3.6 / 5

Ko...ko...kolik? Do ko... ko... komentů!

3.6 / 5
Ko...ko...kolik? Do ko... ko... komentů!
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Darcky Lai ... doufám že se ještě chcete hádat...

Antarius jen pro přesnost Míšo a vy "jedničkáři", 1 by to vyšlo, kdyby: (1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1)x0+1.......to tam ale jaksi není. Takže kdo je tady středně rychlej průjem? :P

Antarius Boha jeho, tak to jste totálně zabili. Gratuluju všem, kterým vyšel výsledek jedna, že jste vůbec prolezli třetí (druhou?) třídou

Kapenik321 nasobení má přednost (nechci se vychloubat,ale je mi 13 a vim to :)

Kapenik321 1x0=0
0+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1=12

corn to je prdel! to je prdel! :-D

Lukáš Hlavatý Meichael Míša ty si asi měl blbou známku z matiky ?Když ani nevíš , že násobení má přednost :D

Weva Trolíte, že jo? Vážně si nemyslíte, že je to 1? Prosím! :D Je to 12!

Darcky Lai ... násobení má přednost ... a 1 to rozhodne nevyjde

Michael Miša je to 12x0=0+1 =1

Michael Miša u tohoto Se jako prve Násobení nepočítá

JurajCZ cokoli x 0 je nula, za nulou je jen + 1 takže výsledek je jedna, ostatní možnosti si vybrali jen tupci s IQ středně rychlýho průjmu

Michael Miša Juraji soucitu s tebou ty tupci co napsali 12 nevědí co je kalkulacka

Jan Frídl Vy jste asi chrápali na prvním stupni... Násobení a dělení má přednost před sčítaním a odčítáním.

chorosenko jasně že 12

KuroiShi darude - sandstorm

Alexandra Jessica Dulková 1

Obsah, který vás může zajímat

Obraťme role a místo zvířat usaďme do nezávidění hodných situací lidi. A ukažme, jak by to vypadalo, kdyby se k nám zvířata chovala tak, jako se my chováme k nim. Nepěkná podívaná, že? Samozřejmě je i svým způsobem kontroverzní, ovšem tyto obrázky dost možná neřeší to, že jíme maso a k tomu musíme zabít zvíře, jako spíše to, jak se k dotyčnému zvířeti chováme před jeho smrtí.

Jeden by ani nevěřil, jak snadno dokáže člověk změnit pohled na věc. Opravdu pozoruhodný je tento jen v případě, že váš vztah skončí rozchodem. Zatímco ve vztahu jste se vzájemně titulovali infantilními přezdívkami, ze kterých se lidem kolem vás kazily zuby, po rozchodu namísto roztomilouškých přezdívek chrlíte nadávky tak peprné, že maminky raději shazují své děti pod auta, než aby vás uslyšely… No jo, to jsou vztahy. A rozchody. Prostě všechny ty věci kolem.

Říká se, že ženy a muži jsou z jiné planety. Samozřejmě je to hloupost, ale upřímně řečeno, jejich vzájemné chování tomu velmi často odpovídá. Jsou totiž věci mezi nebem a zemí, pro které žádná ženská nemá pochopení. Aby toho nebylo málo, muži zase nikdy neví, co udělali špatně, a nedojde jim to do té doby, dokud jim to ženy neřeknou. Tudíž toto soužití není vždy harmonické. Jak už název napovídá, tento komiks vám ukáže klasickou "idylku" možná i u vás doma. Podívejte se sami!

Klíčem nemusíte odemykat jen dveře do domu, ale také dveře k vlastní osobnosti. Nevěříte? Pak vyzkoušejte tento osobnostní test. Je to jednoduché, stačí si zvolit klíč, který vás nějakým způsobem zaujal. Je lepší nad tím moc nepřemýšlet, protože potom si nebudete moc vybrat.

Lehce starší generaci, ale ne zase úplně starou, dost možná udeří do očí fakt, že herec Samy Naceri, hlavní postava filmové série Taxi, má ve skutečnosti už 53 let. Bum. A to si ho celá řada z nás pamatuje jako mládence, co se prohání italskými ulicemi měst ve svým super ultra dokonalém fáru s cedulkou "odvezu vás kamkoliv a za příplatek mi můžete v autě zvracet". Které celebrity jsou však stejně staré a neřekli byste to do nich? V této galerii zahlédnete filmové here jako Silvester Stalone nebo dědečka Chucka Norrise. Vedle nich i Terryho Crewse a nebo kapitána Picarda z legendárního Star Treku. 

Logická hádanka je jasně dána: muž s stal milionářem poté, co prodával jablka za tři centy, byť je kupoval za pět centů. Ať už vás odpověď napadá či né, v tomto logickém "rébusu" stačí opravdu použít jen tu nejprostější logiku ze všech a nehledat za odpovědí vědu. Použí můžete i nápovědy :-)

Den, kdy nastane návštěva u gynekologa, je pro každou ženu dost specifický, ba dokonce speciální. Má své zvláštní rituály, které dodržuje každá žena. Dokonce existují i pravidla pro oblékání se na tuto událost. Jestli jste žena, určitě se v následujícím komiksu poznáte. Jestli jste muž, tak se můžete podívat, jak to na takové gynekologické prohlídce vypadá. Nepředpokládáme, že byste se pak hrnuli do gynekologické ordinace na exkurzi, ale můžete si rozšířit obzory, sice trochu zvláštním směrem, ale co.

Flirtovat se musí umět, jinak dopadnete jako nešťastníci z následujících SMSsek. V prvé řadě je třeba, abyste byli spolu se svým adresátem naladěni na stejné vlně a uměli se alespoň trochu písemně vyjadřovat. A druhou dost podstatnou věcí je vypnutí automatických oprav psaní – kolik ty už dokázaly napáchat škod… No, a když se vám tohle všechno sejde, můžete celou akci dovést do zdárného konce. Když ne, skončíte v podobném výběru toho nejlepšího SMS flirtování.