Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

5 / 5 12×

Dnešní doba

5 / 5 12×
Dnešní doba
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Antarius Promiň, ale nemůžu tě brát vážně. Vypadáš inteligentně, ale pak napíšeš "oběvili".
Číňané toho vymysleli spousty, to je fakt. Každopádně to nic nemění na faktu, že na to přišel i Gutenberg. Takže promiň, pokud je to pravda, ale mne to nikde neučili.

k uchanec  Antarie? A víš, že 4000 let před Gutenbergem knihtisk oběvili staří Číňané? Mě ty tvé kecy přijdou jako znevažování starých Číňanů... That´s exactly the same thing...

SimiIV Knížky jsou dražší... takže bych bral knihy + internet mám doma :D

vlcak251 já bych bral ty knihy

KattyW. Antariusi úplně z tebou souhlasím :)

Antarius Problém bude asi v tom internetu. Vzpomeň si na film Wall-e a zkus mi říct, že sedíš ve vlaku/autobuse/MHD a nevidíš tu podobnost s každým pitomcem, co má nos 24/7 strčený do displeje. A knihy na internetu? Jediné elektronické knihy, co využívám, jsou v mém Kindle, když jedu na měsíční dovolenou a nechci s sebou tahat tašku plnou knih. Jinak (osobně) považuji čtení knih v PC/tabletu/mobilu za znevažování Gutenberga (to je ten týpek, díky kterému má doma každý Bibli, česko-anglický slovník a nějakou knížku o psech).

Pro lidi, kteří čtou rádi a intenzivně nemusím nic vysvětlovat...nejlíp si tu knížku vychutnáš, když je to knížka. A JE mezitím rozdíl - netvař se, že bys ani nepípnul, kdyby sis objednal nejdražší francouzské víno v nejluxusnější francouzské restauraci, a oni ti ho donesli v hrníčku.

ejpon3453 V době kdy se na internetu dá najít téměř každá druhá knížka nechápu, kde je problém... :)

SH Super, všechny knihy jsou moje !!!!! Muhahahaha

Obsah, který vás může zajímat

Strašidelné a děsivé příběhy patří od pradávna k těm vůbec nejoblíbenějším. Hrůzostrašné historky ostatně patřily k tomu nejpopulárnějšímu, co si pralidé po večerech povídali u ohně. Pokud tedy patříte mezi lidi, kteří milují sledování hororů za temných nocí v osamocené chatě uprostřed lesa, nesmíte si nechat ujít tuto čtveřici příspěvků. Příběhy tak hororové, že čtyřem z pěti redaktorů po jejich přečtení zbělely vlasy hrůzou. Pohodlně se uvelebte ve svém křesle, zkontrolujte, zda máte bezpečnostní prádlo, a nechte se pohltit touto dávkou koncentrovaného děsu.

Svatba je pro každý vztah klíčová. Buď se k ní dostanete… nebo ne. A pokud ano, svatbou rozhodně nic nekončí, právě naopak. A taky se změní hodně… opravdu spousta… většina věcí. Namísto chození do kina budete večery trávit u televize, doma budete chodit ve spodním prádle a sníst na posezení mísu brambůrek a zapít je colou vám nezpůsobí ani ty nejmenší výčitky svědomí. Tyhle komiksy o lásce moc dobře vědí, co vám ukazují (říkejme tomu třeba přirozený vývoj vztahu).

Myslíte si, že se dokonale znáte? Že přesně víte, jak budete reagovat v každé situaci? Pokud si myslíte, že ano, pak se mýlíte. Občas se nám stane, že reagujeme nepředvídatelně v nepředvídatelné situaci a pak toho mnohdy litujeme. Objevte o sobě něco nového! V této galerii pro vás další příležitost, jak se můžete poznat ještě lépe. Udělejte si psychologickký test osobnosti a objevte vaše silné, nebo slabé, stránky!

V této galerii máte možnost se o sobě dozvědět ještě víc! Máme pro vás další test osobnosti, který oshalí i to, o čem jste něměli tušení. V tomto testu je devět stromů a vy si vyberete ten, který je vám nejvíce sympatický, nejvíce se vám líbí, zkrátka vás zaujme hned na pvní pohled. Nepřemýšlejte nad tím moc dlouho a nevracejte se zpětně k tomuto kroku. Poté si vyhledáte číslo stromu, který jste si vybrali, a dozvíte se charakteristiku vaší osobnosti. Tak co myslíte, sedí to?

Esther Honing, novinářka na volné noze z Kansas City, vytvořila sérii fotografií, na kterých ve Photoshopu upravila svůj obličej tak, jak by vypadal ve 22 zemích z celého světa (od Argentiny až po Vietnam).  Doufá, že tak ukáže standardy ženské krásy z rozličných kultur.
 

Představte si, že máte dvě krávy. A s touhle modelovou situací je možné vysvětlit, jak funguje světová ekonomika. Co se s dvěma krávami stane v režimecj jako jsou komunismus, kapitalismus, fašismus nebo v korporacích z celého světa. Ekonomika ještě nikdy nebyla tak zábavná a také jasná! A pravděpodobně už nikdy nebude, proto se chopte příležitosti, další už dost možná nebude.