Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.2 / 5

Znáte výsledek?

4.2 / 5
Znáte  výsledek?
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

david.oujezdsky@seznam.cz čtverec 3 trojúhelník 2 a kruh 4 násobení má přednost před dělením, takže počítám (3.2)+4=10 jednoduché

Riley 10 :)
červený čtverec = 3
zelený trojúhelník = 2
modrý kruh = 4

corinka1754 Na toto nemá NIKDO čas...

Šimon Jína 55

Šimon Jína 55

Antarius Možná, ale spočítal jsem ho pomocí třetí odmocniny, a to je devátá třída :P

Weva Tohle mě baví... ne ani tak lidi, kteří odpovídají špatně, to jsou (doufám) trolové, jako ti, kteří sem píší správnou odpověď... Ti jsou hrdí, že zvládli příklad na úrovni třetí třídy :D

k uchanec  Shat tha fak ap. Je to 10 a konec :D

Trollík Čtverec je 3, trojúhelník je 2 a kruh 4, takže 10 :)

moony tak tak 10

Grifin Přednost má násobení, takže je to 10 :) .

Infereon45 No, máte pravdu, 14. :)

Mad cat 10? :/

Wendy160 Mě vyšel výsledek taky 14 :)

KattyW. Čtverec= 9, trojúhelník= 5, kruh= 41. 41+ 9+ 5= 55. Jednoduché...

Antarius No a není výsledek deset?
x*x*x = 27 --> x = 3
y*y*y*x = 24 --> y*y*y = 24/3 = 8 --> y = 2
x*y*z*z = 96 --> z*z = 96/(3*2) = 16 --> z = 4
z+x*y = 4+3*2 = 4+6 = 10

Obsah, který vás může zajímat

Esther Honing, novinářka na volné noze z Kansas City, vytvořila sérii fotografií, na kterých ve Photoshopu upravila svůj obličej tak, jak by vypadal ve 22 zemích z celého světa (od Argentiny až po Vietnam).  Doufá, že tak ukáže standardy ženské krásy z rozličných kultur.
 

Hraní her je u spousty lidí mladé generace každodenní zábava. Není nic lepšího než vypnout a zahrát si suprovou hru. Co s námi ale bude za pár let? Pro hráče bude těžké udržet kvalitu hraní a nemít nějaký ten problém. Jak na tom bude dnešní generace v důchodovém věku, se dozvíte v nové galerii s komiksem pro hráče od Dorkly. Shrňme si pět možných problémů naší budoucnosti.

Volným překladem Zakázaný poměr dokonale vystihuje pointu, kolem které se točí jeden z nových dílů MySiletHorror story. Dočkáte se však návštěvy, se kterou byste si určitě kávu dávat nechtěli. Ostatně byli jste někdy s někým nevěrní? Zamýšleli jste se někdy nad tím, co by se mohlo nacházet ve skříni dané nevěrnice, ba i klidně nevěrnika? Tento manga creepy horor vás zavede do situace, ze které už nikdy nebudete chtít spát s druhým pohlavím.

Může excistovat něco horšího, než stát na koncertě před zdí pěti dvoumetrových chlápků? Ale jistě, může. Takový tanečník, který kolem sebe zběsile rozhazuje rukama a nohama dokáže člověku rozbít náladu - a co si budeme povídat, tak i nos - a třeba muchlující se dvojice je taky celkem vopruz (obzlášť pokud zrovna nikoho nemáte). Tihle lidé jsou ti nejhorší, které můžete na koncertech potkat - a taky že je potkáte!

Mezi námi ženami-občas máme složitý život, za který si občas můžeme i samy. A složitý životsi někdy žádá i složité řešení na složité situace. Není divu, že nám muži dost často nerozumí. Ano, hádáte správně, dnes pro vás máme vtipně udělanou galerii o ženách takových, jaké doopravdy jsou. Klidně se s vámi vsadím, že alespoň jednou v životě se každá žena ocitla v jedné z těch patnácti situací. Já třeba snad skoro ve všech. Zajímá vás logika žen? Pak tahle galerie čeká právě na vás!

Jak vypadalo dámské spodní prádlo před téměř sto lety? A jak se vyvíjelo? Uvidíte ty nejkonzervativnější "hadrovitá" pyžama, která postupně přecházejí k méně hadrovitým a více bikinovitým tvarům. Je zajímavé sledovat celou evoluci, neboť se nad ženami vznáší zajímavý otazník - s ohledem na to, že se spodní prádlo zmenšovalo a ztenčovalo, je otázka jasná: kde ubereme tentokrát? :-D Autorem této sbírky je Glamour.

Pokud si říkáte, co že je na tomto díle tak strašidelného - vždyť je vlastně komický, ne legrační - pak si pozorně prohlédněte poslední obrázek dámy a napraného pána. Mráz po zádech? Další díly legendární série komiksů MySilentHorror vás zavede do ulic během potemnělé noci, kde pod lampou vyhlíží vnadná prostitutka své potenciální klienty - oběti. Necháte se lapit?!