Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.5 / 5 30×

Kéž bych mohl nějak pomoci lidem v Paříži...

4.5 / 5 30×
Kéž bych mohl nějak pomoci lidem v Paříži...
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

crazy-cookie-leni já FB nemám a i kdybych ho měla žádnou francouzskou trikoloru bych si tam nedala... ale ja nemám FB takže nemusím nic řešit...

kubajs150 a co místo toho dát si přez ksicht trikoloru Francie třeba vinit toho kdo to zavinil dopustil a toho kdo nic nedělá s IS kdyby radši každej kdo si dá barvičky na fotešku poslal 1 dolar na financování armády která zničí IS už by tu třeba nebyl když si to vezmeš tak asi 5 000 000 lidí si změnilo profilovku kdyby poslaly peníze už by byly alespon nějaké peníze na financováni zamysli se nad tím.... a 2. věc proč jste si nedávali na profilovku ruskou trikoloru když jim v letadle umřelo skoro stejnej počet lidí tohle celé je jen fraška a jediný kdo ze světa nesedí na prdeli a řeší IS je Rusko ano přiznávám určite tam hraje roli víc faktorů než jen zničit IS ale aspon něco dělá.

VulPes ve Francii umřelo necelých dvě stě lidí a na palubě Ruského letounu 244 lidí. Jinak souhlasím :)

Trollík Mám profilovku na FB ve francouzských barvách. Protože nemůžu jet do Fancie vyšetřovat tu tragédii. Ale můžu vyjádřit podporu a soustrast Francii. Takže tak.
A takhle to i většina lidí, co mají takhle tu fotku, myslí. Nechápu ty lidi, co kecají o tom, že je takhle neoživíme. Oni taky ne, jn blbě kecaj.

Mira Proč lidé na dušičky nosí kytky na hroby? Ne aby oživili zemřelé pří*sluníčko*é, ale z důvodu symbolické piety. Tohle je to samé

Mira Proč to sakra označuje rodinné příslušníky jako sluníčka? Opravte si program na vyhledávání slov, nějak vám nefunguje.

Domez Ty lidi to dělají proto, že vyjadřují lítost a soucit. Teda aspoň doufám, že to tak myslí.

Lucka Görnerová Jo no -,- nechápu proč to ty lidi dělají -,- jako kdyby jim tím nějak mohli pomoct -,-

MajdaMus Tyhle lidi jsou docela na nic, ale né všichni takový jsou

Obsah, který vás může zajímat

Vztah na dálku, to je dost možná stejný zážitek, jako dovolená s partou němců. Jistě,  celá řada z vás by mohla oponovat. A nejvíc šlechetní panicové a panny. Nicméně platí pravidlo - své nejbližší si musíte držet co nejdál od těla. Čím dál si je držíte, tím víc si jich vážíte. Ideálně s nimi člověk výjde na fotkách. Zbytek pak nestojí za řeč. Ovšem nekažme radost cinismem s tvrdým ý, na který jsem přišel teprve teď. Takže s cynismem. Láska dokáže bořit všechny možné i nemožné hranice a zde můžete krásně vidět, jaké to je, když máte s někým vztah na dálku. Pro méně chápavé - je to více, než přes jedno kukuřičný pole, co zrovna loni vyhořelo kvůli tomu, že jste tam potajnu hulili trávu. Chápete?

Co takhle husky křížený s pitbullem? Nebo mopsík s anglickým buldokem? Prdel je i dalmatin s corgim a celá řada dalších vtipných kombinací psů, které jsou tak nerealistické a neuvěřitelné, až je nemožné je jakkoliv digitálně zfalšovat. Ano, dámy a pánové. Tohleto... jsou opravdičtí a reální psi, kteří existují, žijí, kakají na trávník souseda a slintají na klín svého pána, ačkoliv jsou sami o sobě mutanti.

Být dobrým rodičem je strašně těžké. Být špatným rodičem je jednodušší, než vzít dítěti bonbon, a že to špatní rodiče dělají. Jestliže se chcete vyvarovat chybám špatných rodičů nebo se jen chcete přesvědčit, že vaši rodiče tyto chyby rozhodně nedělali (nebo dělali a kvůli tomu vás vyhodili ze školy/nedokážete si najít práci/udržet dlouhodobý vztah), tak se směle pusťte do čtení. Možná se na konci galerii dojde k prozření, že vlastně v životě žádné děti nechcete.

O příbuzenských vztazích mezi postavami vašeho oblíbeného filmu či seriálu víte určitě všechno. Kdo, kdy, kde, jak, s kým… ale máte tušení, jak je to s příbuzenskými vztahy mezi herci? Jistě, sem tam něco proletí bulvárními plátky, občas se někdo s někým objeví v novinách. Nicméně to je tak všechno. Vsadíme se, že jste určitě netušili, že Dudley z Harryho Pottera je vnukem Druhého Doktora, což? Nebo že dvojčata Olsenova mají mladší sestru, která si zahrála v nových Avengerech…?

Myslíte si, že se dokonale znáte? Že přesně víte, jak budete reagovat v každé situaci? Pokud si myslíte, že ano, pak se mýlíte. Občas se nám stane, že reagujeme nepředvídatelně v nepředvídatelné situaci a pak toho mnohdy litujeme. Objevte o sobě něco nového! V této galerii pro vás další příležitost, jak se můžete poznat ještě lépe. Udělejte si psychologickký test osobnosti a objevte vaše silné, nebo slabé, stránky!

Mýty jsou se společnosti velmi rozšířené po celém světě. Nikdo neví, kde se vzaly nebo kdo je vymyslel, ale i v dnešní moderní době se nás stále drží. Proto jsme se také my rozhodli vymýtit alespoň některé z nich. Tentokrát ty týkající se zvířat. Podívejte se na naši novou galerii o zvířecích mýtech. Najdete si mýtus, kterému věříte i vy? Určitě narazíte na nějaký, který jste dodnes brali za zřejmý fakt. 

To je otázka, kterou si klade celá řada z nás. Jak asi vypadají lidé, děti, ženy a jiné zrůdy z celosvětově známých memů dnes? Succes Kid zná prakticyk každý, dost možná již celá řada z vás viděla příspěvky o boj o transplantaci (nějakého) orgánu otce tohoto dítěte, takže jste si pravděpodobně i všimli již dříve, jak toto dítě vypadá v poslední době. To ale neplatí o celé řadě krásných žen, ba i škaredých mužů, kteří se dnes mohou chlubit krásnými ženami. Chcete naštvat? Tak čtěte dál!