Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

5 / 5
Vábení

Brácho, v těchto pěti chvílích jsme asi fakt moc hulili. Btw nemáš nějakej matroš?

  • Hlavní stránka
  • Komiksy
  • Brácho, v těchto pěti chvílích jsme asi fakt moc hulili. Btw nemáš nějakej matroš?
5 / 5
Brácho, v těchto pěti chvílích jsme asi fakt moc hulili. Btw nemáš nějakej matroš?
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

corn crazy-cookie-leni: diky za zastání :-) Víceméně jsem s disliky počítal, ne že by mi byly jedno, ale u něčeho jsou tak předvídatelné, jako to, že o víkendu ožeru. Ale to sem nepatří, žejo. Každopádně jsme to dělali už na začátku galerií, teď to děláme méně často a jen u vybraného obsahu, nikdo se tedy nemusí ničeho zásadního bát :-)

crazy-cookie-leni 4 disliky? za co? corn mluví pravdu.. nekaždý tu je každej den a tohle je možnost aby to viděl popřipaďe když často zapomíná (jako například já) tak si osvěží paměť... no jo ty disliky beztak patří těm co furt píšou to tu bylo,bylo,nedavno bylo... a vůbec je nezajímá že hodně lidí to vidět nemuselo nebo si na to už nepamatujou... jelikož milý corne podle jednoho liku bys nepoznal že s tebou souhlasím takže ti to sem napíšu SOUHLASÍM S TEBOU a ať si namítá kdo chce...

corn WinnieWJ: občas to děláme, ale jen zřídkakdy a hlavně když máme materiál. Účelem je sjednotit některá témata nebo myšlenky a současně to osvěžit těm, kteří sem nechodí každý den. Chodí k nám desítky tisíc lidé denně, je proto občas dobré to dát do galerky (občas - v řádu pár jednotek během měsíce, rozhodně ne každý den nebo týden).

WinnieWJ Ne že by to nebylo vtipné, ale všechny tyto fóry se zde objevily v průběhu posledního měsíce. Takovouto recyklaci bych od těchto stránek nečekal.

Obsah, který vás může zajímat

Jak vypadalo dámské spodní prádlo před téměř sto lety? A jak se vyvíjelo? Uvidíte ty nejkonzervativnější "hadrovitá" pyžama, která postupně přecházejí k méně hadrovitým a více bikinovitým tvarům. Je zajímavé sledovat celou evoluci, neboť se nad ženami vznáší zajímavý otazník - s ohledem na to, že se spodní prádlo zmenšovalo a ztenčovalo, je otázka jasná: kde ubereme tentokrát? :-D Autorem této sbírky je Glamour.

Mezi námi ženami-občas máme složitý život, za který si občas můžeme i samy. A složitý životsi někdy žádá i složité řešení na složité situace. Není divu, že nám muži dost často nerozumí. Ano, hádáte správně, dnes pro vás máme vtipně udělanou galerii o ženách takových, jaké doopravdy jsou. Klidně se s vámi vsadím, že alespoň jednou v životě se každá žena ocitla v jedné z těch patnácti situací. Já třeba snad skoro ve všech. Zajímá vás logika žen? Pak tahle galerie čeká právě na vás!

Rady pro přežití byste si měli pamatovat, nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. Bohužel se často stává, že tyto rady bývají dezinterpretovány a stanou se z nich mýty, kterým lidem ale bezmezně věří. Přitom jim v případě nouze mohou spíše ublížit, než pomoct. Díky těmto 9 na pravou míru uvedeným mýtům, které ilustrovala Astkhik Rakimova, se už v přírodě neztratíte.

Flirtovat se musí umět, jinak dopadnete jako nešťastníci z následujících SMSsek. V prvé řadě je třeba, abyste byli spolu se svým adresátem naladěni na stejné vlně a uměli se alespoň trochu písemně vyjadřovat. A druhou dost podstatnou věcí je vypnutí automatických oprav psaní – kolik ty už dokázaly napáchat škod… No, a když se vám tohle všechno sejde, můžete celou akci dovést do zdárného konce. Když ne, skončíte v podobném výběru toho nejlepšího SMS flirtování.

Kalorie jsou číselným znázorněním energetické hodnoty v nápojích a pokrmech, které vám mohou pomoci v orientaci s tím, kolik jich doopravdy sníte a jak moc byste tedy měli vydat energie k tomu, abyste je všechny zcela spálili. Kalorie jsou totiž jedním z ukazatelů toho, že když jich sníte moc, a málo spálíte, tak se stane co? No přece, že prasknete a budou z vás velcí tlustí kamarádi a kamarádky. A právě proto je dobré si pojem v podobě kalorií hlídat. Kolik kalorií třeba má Coca Cola, hranolky od McDonalds, Absolut Vodka nebo třeba Lays brambůrky?

Říká se, že ženy a muži jsou z jiné planety. Samozřejmě je to hloupost, ale upřímně řečeno, jejich vzájemné chování tomu velmi často odpovídá. Jsou totiž věci mezi nebem a zemí, pro které žádná ženská nemá pochopení. Aby toho nebylo málo, muži zase nikdy neví, co udělali špatně, a nedojde jim to do té doby, dokud jim to ženy neřeknou. Tudíž toto soužití není vždy harmonické. Jak už název napovídá, tento komiks vám ukáže klasickou "idylku" možná i u vás doma. Podívejte se sami!

Zatímco nás na základní škole učitelé učili prasárny, kvadratické rovnice a jiné zhovadilosti, celou řadu zajímavých a poutavých informací pominuli, a nám chudákům, zde na internetu, nezbývá než si je prohlížet na webech jako je právě Trololol nebo třeba... Trololol. Ano, díky bohu za kvalitu našeho, a nejen našeho školství. Napadlo vás třeba někdy se zeptat na to, kde se nejčastěji fotí památky? A kde žije nejvíce nevěřících na světě?! Fantastické a faktické mapy, které musíte vidět!

Esther Honing, novinářka na volné noze z Kansas City, vytvořila sérii fotografií, na kterých ve Photoshopu upravila svůj obličej tak, jak by vypadal ve 22 zemích z celého světa (od Argentiny až po Vietnam).  Doufá, že tak ukáže standardy ženské krásy z rozličných kultur.