Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.8 / 5 21×

Fanoušci Perníkového táty určitě ocení smysl pro humor hlavního herce!

4.8 / 5 21×
Fanoušci Perníkového táty určitě ocení smysl pro humor hlavního herce!
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Yookey Nemám potřebu komukoliv cokoliv dokazovat. Mnou vložený odkaz odkazuje na akci Komiksfest, která je českou obdobou zahraničního ComicConu. Ale jelikož jsme česká stránka, děláme české překlady, tak používám i české názvy akcí, aby to bylo srozumitelné pro všechny. Je to opravdu tak těžké pochopit a musíme tu o tom pokaždé vést dalekosáhlé debaty? To se ani nebudu zmiňovat o tom, že vás asi doma nenaučili, co znamená vykání. Zato jak se navážet do ostatních, za každou cenu jim kazit radost z práce a urážet je... to jste si asi platil/a soukromé lekce, že?

W2() Nepotřebuji si platit žádné lekce, zvládám to i bez nich. Navíc amatéřinu rozeznám na míle daleko, takže to jde krásně k sobě.

Trollík Dobrej troll :D

W2() No nevím. Lepší by bylo nechat tam ComicCon, ten výraz už je poměrně známý. Koimks-Fest jsem opravdu v životě neslyšel.

Yookey Máte pravdu, správně se to píše bez pomlčky. http://www.komiksfest.cz/

W2() A to sis teď něco dokázala? Odkazovat na stránky, které z obrázkem nemají absolutně nic společného. No ale tady je to normální, sekat chyby všude možně a ještě za to chtít zaplatit.

corn uklidni se, fešáku. Nejenže nemáš slušný vychování a pravděpodobně máš zásadní problém se souloží, musíš si ještě dokazovat velikost svýho přirození tady. Nebudu tě blokovat, protože imbecily tvý kadence blokovat nemá smysl - idioti se vyřadí z evoluce sami. Doufám, že až si najdeš holku, budeš ji poučovat stejně tak rádoby dobře, jako tady. Bude ti za to vděčná. Trust me, i'm enginer.

corn A ps: nedovedu pochopit, jak imbecil rádobypoučující ostatní, může udělat tak zásadní a nehoráznou chybu, jako psaní "z" ve větě, kde má zjevně být "s". Utři si mlíko z brady a jdi si otevřít pravidla českýho pravopisu. Blbečku.

W2() A za co bys mě chtěl frajere blokovat? Za pravdu? Komunisto. Tvé myšlenkové pochody, co se týče mého soukromého života, ti brát nebudu, asi se díky tomu cítíš lépe.

corn Cítím. Ulevuje se mi, když imbecil tvé kadence, který tady každý den poučuje ostatní, včetně návštěvníků, o jejich chybách, nedokáže sám přiznat, že je chudák, kterej si honí brko nad každou malicherností. Nejsi klasickej hnidopich. Ty jsi extra k-okot. Napíšu ti to, tak jak to je, aby ses cítil líp. Navíc se uleví i mně. Je mi u prdele, jestli se to tobě nebo jiným nelíbí - člověk jako ty to potřebuje slyšet. Máš pravdu, nejsem profesionální. A ani být teď nechci. Protože k-okoti tvé kadence u nás, na venkově, kde jsem vyrůstal (a piš si, že se za to nestydím), dostávají přes držku. Je otázka, zda jsi dostával příliš mnoho a tak se z tebe stal zapšklej hnidopich bez schopnosti ovládat pravopis se "s" a "z", nebo jsi nedostával vůbec. V každým případě tě varuji - imbecilismus tvé kadence je karcinogenní.

W2() Tak jsem se jednou přepsal, se z toho chlapče nezblázni. V porovnání s tím, co zde předvádíte, je to maličkost. Každopádně se chybu nebojím přiznat. Ano, mělo tam být "s", máš pravdu.

Obsah, který vás může zajímat

Láska má někdy více podob, než se zdá. Vztah dvou zamilovaných lidí se v průběhu let mění, a někdy se nám může zdát, že se z něj láska snad i vytrácí, ale opak je pravdou. Možná, že se vytrácí chtíč, který byl tak intenzivní na začátku, to nejdůležitější ale přetrvá. Láska je, když si spolu dokážete užívat i naprosto banální záležitosti bez "postranních úmyslů". V této galerii na vás čeká porovnání lásky a chtíče. A v jaké fázi je váš vztah?

Další z geniálních dílů kriminalistických hádanek, které se na Trololol staly velmi populární a oblíbené ve všech věkových i pohlavních... hm... pohlavních asi není to správné slovo, ale to je jedno - takže pohlavních vrstvách. V tomto díle musíte odhalit, kdo je vrahem, na základě prosté věty. Pokud si netroufáte na vyřknutí obvinění, pak použíjte několik vodítek.

Každý z nás někdy po někom toužil. Nejvíce asi na škole, možné té střední. A někdo třeba i té vysoké. Znáte to: vidíte ho, nebo ji, v tom se vám rozbuší srdce. Udeřil do vás právě blesk, protože prošel kolem. Cítíte jeho parfém, či vůni, kterou zrovna nasál ve školní jídelně. Je to prostě jedno. Vy ho nebo ji budete stejně milovat. Slepě. Platonicky. Neomezeně. Nejde o žádnou betaverzi, ani demoverzi. Jde o plnohodnotnou slepou lásku. Je jedno, jak moc kretén nebo kreténka to je. Na tom prostě nezáleží. Jediné, na čem opravdu záleží, je to, zda se na vás dnes podíval nebo podívala.

Kdo četl Harryho Pottera, se nad tím asi stejně nezamyslel. Je to dogma. Nebo bylo. Dokud nevyšel tento komiks. Ale opravdu - proč mudlové v Harrym Potterovi nemohou vědět o kouzelnících, o kouzelnických školách a čarovném Hitlerovi, Lordovi Voldemordovi? Kdyby kouzelníci pochopili, že lidi mají atomovku, mohli by ji za pomoci kouzelnického teleportů poslat přímo do obýváku Beznosatce, zatímco by třeba sledoval Plastickou chirurgii S.R.O. Kdo ví. Řada věcí by byla jednodušších. Ale podrobný rozbor problematiky hledejte v tomto dokonalém příběhu od autorů z Dorkly.

Svatba je pro každý vztah klíčová. Buď se k ní dostanete… nebo ne. A pokud ano, svatbou rozhodně nic nekončí, právě naopak. A taky se změní hodně… opravdu spousta… většina věcí. Namísto chození do kina budete večery trávit u televize, doma budete chodit ve spodním prádle a sníst na posezení mísu brambůrek a zapít je colou vám nezpůsobí ani ty nejmenší výčitky svědomí. Tyhle komiksy o lásce moc dobře vědí, co vám ukazují (říkejme tomu třeba přirozený vývoj vztahu).

Každá hra má jiná specifika. Pojďme se podívat na jednotlivé střílečky, ve kterých máme přidělenou nějakou herní mechaniku. Jak si modelový hráč poradí s protivníky nebo jakou finty je možné použít? Někdy se bohužel i nejzkušenějším hráčům stává, že je jim k ničemu. Následující obrázky pochopí jen opravdový příznivce her. Rozklikněte si tedy hráčský komiks a připomeňte si časy, když jste prožívali to napětí.

Existují věci, které byste před holkami nebo s nimi přímo dělat mohli a měli. A pak také věci, které by bylo lepší nevytahovat, teda pokud zrovna dotyčnozu neznáte patnáct let a za celou tu dobu, co je vaší manželkou, jí nenarostl knírek. Ukážeme vám tři základní techniky "jaktoneposratvole", které tak trochu korespondují s technikami "sešprostětotálnídebil". Tak snad vám pomůžou.

To je otázka, kterou si klade celá řada z nás. Jak asi vypadají lidé, děti, ženy a jiné zrůdy z celosvětově známých memů dnes? Succes Kid zná prakticyk každý, dost možná již celá řada z vás viděla příspěvky o boj o transplantaci (nějakého) orgánu otce tohoto dítěte, takže jste si pravděpodobně i všimli již dříve, jak toto dítě vypadá v poslední době. To ale neplatí o celé řadě krásných žen, ba i škaredých mužů, kteří se dnes mohou chlubit krásnými ženami. Chcete naštvat? Tak čtěte dál!