Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.9 / 5 37×

Kdo je rasista?

4.9 / 5 37×
Kdo je rasista?
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

corinka1754 Antarius = komu se to chce číst?

Antarius Pokud je následující příspěvek nějak rasistický, nebo jakkoliv porušuje platné zákony ČR a svobody skupin, o kterých se zmiňuje, žádám o jeho smazání - nestojím o problémy.

Je to vskutku k zamyšlení. Nenapadl mě jediný důvod, proč by obrázek malého utopeného chlapce měl najednou přimět evropskou unii otevřít dveře a okna, přizvat miliony uprchlíků a rozdat jim i to, co nemá. Však co, když peníze nejsou, tak se natisknou.

Je mi toho chlapce líto. Přiznám se, že bych byl šťastnější, kdyby se na tom moři neutopili, každý lidský život má cenu, ale ještě šťasnější bych byl, kdyby sem ani nepluli. Myslím že by se dalo najít i dostatek fotografií dětí zastřelených, znásilněných nebo ukamenovaných na jejich straně. Jaktože tyhle fotky neobletěly svět? Jaktože ho nezměnily?

Nedělalo by mi problém je sem vpustit. Kdyby si uvědomili, že jsou hosté. "Na návštěvě". To že by jim EU poskytla azyl neznamená, že nás můžou v pět ráno (nebo kdy to) budit voláním z věže. To je to, co nás bude čekat, jestli je sem pozvem na kafíčko. Je mi jedno, jakou úlohu v tom má Amerika, Rusko nebo jakákoliv jiná země. To násili si tam udržují oni sami. Rozvášněný dav u nich je schopný zapálit křesťanskou školu, kde se momentálně nachází tři stovky dětí (nejspíš se to nikdy nestalo, ale věřím tomu, když nemají problém ukamenovat svou dceru/ženu). Protože prostě Alláh, to je nejlepší důvod. Vždyť u nás bylo před pěti sty lety to samé, ne? Ve jménu boha, shoř babko, máš křivější nos než já, jsi čarodějnice. Vyléčila jsi mého syna z kašle? Na hranici s tebou, mrcho. Takže ty tvrdíš že jsi se nepodíval zle na toho šlechtice? Tak my ti zpřelámem všechny kosti a pak nám řekneš, že jsi ho chtěl zavraždit, ať tě můžeme stít.

To, že se u nich válčí a zabíjí, ty extremistické odnože a tak, to je jejich problém. Problém jejich násilnické společnosti. Ať ho netahají k nám. My máme problémy kapitalistické společnosti, kterým se říká mafie, nezaměstnanost, *sluníčko* a parlament.

I když nevím, co vlastně chci, Evropská unie je sama od sebe špatná a nefunkční, zaměřující se spíše na křivost banánů (ten fórek se tehdy fakt poved), než na udržování Schengenského prostoru. A navíc, tak či tak, blížíme se k Einsteinem předpovězené budoucnosti, k té, v níž se bude bojovat klacky a kameny. Směle do doby kamenné, čert vem problémy současnosti.

Obsah, který vás může zajímat

Každý z nás někdy po někom toužil. Nejvíce asi na škole, možné té střední. A někdo třeba i té vysoké. Znáte to: vidíte ho, nebo ji, v tom se vám rozbuší srdce. Udeřil do vás právě blesk, protože prošel kolem. Cítíte jeho parfém, či vůni, kterou zrovna nasál ve školní jídelně. Je to prostě jedno. Vy ho nebo ji budete stejně milovat. Slepě. Platonicky. Neomezeně. Nejde o žádnou betaverzi, ani demoverzi. Jde o plnohodnotnou slepou lásku. Je jedno, jak moc kretén nebo kreténka to je. Na tom prostě nezáleží. Jediné, na čem opravdu záleží, je to, zda se na vás dnes podíval nebo podívala.

Tušili jste to v knize. Viděli jste to ve filmu. Dvojčata Weasleyovic jsou asi nejhloupějšími postavami všech dob. A je úplně jedno, jak moc je budete chtít omluvit a je úplně jedno, jakou víru vyznáváte. Harry Potter to mohl mít daleko snažší, příběh mohl být daleko kratší. Ale dvojčata řekla ne. Tak fajn. Proti gustu žádnej atentát. Ostatně pořádná vlaštovka, ta se bude hodit vždycky. Každopádně, pokud budete ještě někdy (znovu) číst Harryho Pottera, vzpomeňte na naše slova: všechno na světě má nějaký smysl. Jen Weasleyovic dvojčata ne.

Vztah na dálku, to je dost možná stejný zážitek, jako dovolená s partou němců. Jistě,  celá řada z vás by mohla oponovat. A nejvíc šlechetní panicové a panny. Nicméně platí pravidlo - své nejbližší si musíte držet co nejdál od těla. Čím dál si je držíte, tím víc si jich vážíte. Ideálně s nimi člověk výjde na fotkách. Zbytek pak nestojí za řeč. Ovšem nekažme radost cinismem s tvrdým ý, na který jsem přišel teprve teď. Takže s cynismem. Láska dokáže bořit všechny možné i nemožné hranice a zde můžete krásně vidět, jaké to je, když máte s někým vztah na dálku. Pro méně chápavé - je to více, než přes jedno kukuřičný pole, co zrovna loni vyhořelo kvůli tomu, že jste tam potajnu hulili trávu. Chápete?

Konec vztahu je obvykle velice nepříjemnou událostí. Ovšem není vztah jako vztah - u dlouhodobého vás rozchod pochopitelně zasáhne mnohem víc než v případě nějaké krátkodobé známosti. Pokud totiž s někým chodít třeba tři roky, je jasné, že se vám doma nahromadila spousta dárků, počítač máte zahlcený stovkami fotek... no a teď se tím vším probírejte, že jo. Z hlediska možného rozchodu je proto mnohem výhodnější udržovat pouze vztahy krátkodobé. Vážně. Je to vědecky ověřeno,

Logická hádanka je jasně dána: muž s stal milionářem poté, co prodával jablka za tři centy, byť je kupoval za pět centů. Ať už vás odpověď napadá či né, v tomto logickém "rébusu" stačí opravdu použít jen tu nejprostější logiku ze všech a nehledat za odpovědí vědu. Použí můžete i nápovědy :-)

Britská královna Alžběta Zelenoplátnová si vzala na svoje 95. narozeniny, odpočítávající pomalu, ale jistě, její poslední dny na této planetě, zelené plátno jako moderní outfit. Je zvláštní, zda tím chtěla poukázat na svoji speciální efektivnost, a nebo se jí právě snažila dosáhnout s pomocí svých fanoušků na internetu, co zrovna upirátili fotošop jen proto, aby jí mohli dát místo té vyblité barvy efektivní animaci Hvězdy smrti ze Star Wars.

V této galerii máte možnost se o sobě dozvědět ještě víc! Máme pro vás další test osobnosti, který oshalí i to, o čem jste něměli tušení. V tomto testu je devět stromů a vy si vyberete ten, který je vám nejvíce sympatický, nejvíce se vám líbí, zkrátka vás zaujme hned na pvní pohled. Nepřemýšlejte nad tím moc dlouho a nevracejte se zpětně k tomuto kroku. Poté si vyhledáte číslo stromu, který jste si vybrali, a dozvíte se charakteristiku vaší osobnosti. Tak co myslíte, sedí to?