Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.7 / 5 17×

To je pro mýho psa...no vážně

4.7 / 5 17×
To je pro mýho psa...no vážně
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

k uchanec  Gratuluji. Napiš si to do statusu na facebooku, máš se čím chlubit.

DzuliGetfire přestala jsem tvůj komentář číst hned po první větě

k uchanec  Anabolické androgenní steroidy fungují na základě podobnosti s růstovým hormonem testosteronem. Žádné anabolické steroidy se již neužívají nitrožilně. Většinou se podávají v tabletkách (kupříkladu methandrostenolon, obchodním jménem Methandienone). Tyto hormony se běžně nasazují např. po těžkých autonehodách, kdy se pacient dlouho zotavuje (při dlouhodobém pobytu v nemocnici samozřejmě dochází ke svalové stagnaci a tím pádem k zmenšení svalů), a díky lékařsky předepsaným anabolickým steroidům se dostane rychleji zpět do formy díky lepší hormonální odezvě, poněvadž např. již zmiňovaný methandrostenolon do jisté míry nahradí testosteron. Toho se samozřejmě využívá v profikulturistice (a dnes už nejen profi). Značnými nevýhodami pak jsou kupříkladu nadměrná zátěž jater a ledvin, ale hlavně zmenšování varlat v důsledku zmenšování produkce testosteronu (poněvadž když si takovýto skoro-jako-testostaron dodáváte do těla perorálně, varlata si zkrátka řeknou, že už nejsou potřeba, a tak postupně přestanou skoro úplně produkovat testosteron a zmenší se.


A z toho vyplývá: POKUD CHCETE JEŠTĚ NĚKDY Š*KAT, NEBERT ANABOLICKÉ STEROIDY, NEBO SKONČÍTE SE SCVRKLOU ŠVESTKOU!!!

Obsah, který vás může zajímat

Snad každá doba má své chyby. A nynější moderní společnost jich má hodně. Naštěstí si to uvědomuje hodně lidí, naneštěstí ne dostatečné množství, a tak není jednoduché tyto problémy vyřešit. Mezi ty, kteří mají o moderní společnosti jasno, patří i umělec Gündüz Agayev, který se rozhodl pomoct těm, kteří mají ještě stále na očích růžové brýle. Jak? Nakreslil dvanáct výstižných ilustrací největších chyb moderní doby, které mluví za vše! Přesvědčte se sami!

Někdy je opravdu dobré, že jisté věci člověk nevidí. A co oko nevidí, to srdce nebolí. Není to pravda? Autoři z College Humor se rozhodli zaměřit ve svých úžasných komiksech na problematiku Disney a milostný život postaviček, které se v těchto pohádkách objevily. Jaká může být pravda? Vemi tvrdá a nelítostná. Zrcadlo, zrcadlo... řekni mi... proč?!

Tohle se týká celé řady středoškoláků a vysokoškoláku, jakož i odrostlých jedinců, kteří si hoví v single životě někde uprostřed města a táží se sami sebe, zda by nebylo lepší žít takhle alespoň s nějakým kamarádem, kamarádkou, nebo přímo s více lidmi na jedné hromádce. Nutno dodat, že veškerá úskalí života jako single nutí člověka dělat ze sebe často větší prase, než jaké je doopravdy. Chro. A proto je dobré říci, že 6 zásadních výhod toho, proč žít se spolubydlícím, dokáží inspirovat nejednoho dobytka z vás k tomu, abyste si konečně někoho přisomrovali k sobě!

Líbí se vám více Joker v podání Heatha Ledgera, nebo dáváte přednost nejnovější podobě tohoto padoucha, kterou zvárnil Jared Leto? A co takový Batman nebo Superman? Jste fanoušky starších verzí těchto superhrdinů, nebo si vám získaly nové adaptace jejich příběhů?  Někdy to vážně není lehké rozhodování...

Prožíváte zrovna jeden z těch blbých dní, kdy se vám nic nedaří? Nevěšte hlavu, vždycky totiž může být hůř. Své o tom ví i dvaadvacítka těchto nešťastníků, kteří mají rozhodně MNOHEM horší den než vy. Nebo už vás taky museli vyprošťovat hasiči z autobusové zastávky, zbořili jste si vlastní garáž, rozbili si zbrusu nový mobil, nebo jste odjeli z pumpy i s hadicí od benzinu v nádrži? Ano, i takové věci se dějí. A jak všichni víme, cizímu neštěstí se směje nejlépe, takže hurá do toho!

Každá hra má jiná specifika. Pojďme se podívat na jednotlivé střílečky, ve kterých máme přidělenou nějakou herní mechaniku. Jak si modelový hráč poradí s protivníky nebo jakou finty je možné použít? Někdy se bohužel i nejzkušenějším hráčům stává, že je jim k ničemu. Následující obrázky pochopí jen opravdový příznivce her. Rozklikněte si tedy hráčský komiks a připomeňte si časy, když jste prožívali to napětí.

Den, kdy nastane návštěva u gynekologa, je pro každou ženu dost specifický, ba dokonce speciální. Má své zvláštní rituály, které dodržuje každá žena. Dokonce existují i pravidla pro oblékání se na tuto událost. Jestli jste žena, určitě se v následujícím komiksu poznáte. Jestli jste muž, tak se můžete podívat, jak to na takové gynekologické prohlídce vypadá. Nepředpokládáme, že byste se pak hrnuli do gynekologické ordinace na exkurzi, ale můžete si rozšířit obzory, sice trochu zvláštním směrem, ale co.