Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.9 / 5 40×
Jak jde čas

Rozšířená verze kámen-nužky-papír

4.9 / 5 40×
Rozšířená verze kámen-nužky-papír
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Bezzubkacz něKY ZNÁM ALE DRAKA VŽDY CHCI POUŽÍT Xd

Nějáká holka No game No life

Grifin Díky za nový smysl života. Našel jsem i verzi se 101 gesty a už se v ní docela vyznám :). Chvalme a uctívejme Davida C. Lovelace (autor vylepšení)!

Jerrom Lidi se vždycky tak báli Ďábla a on jde přitom zničit mycí houbou

Vlciak viac menej stacilo spravit sipky pre jedno a potom uz len otocit a zmenit farbu

Vlciak od kazdeho ide 7 sipiek-vzdy prvych 7 napravo od toho...teda viac menej si len nakreslili sipky a dodal nahodne slova

Vlciak ked sa na to poriadne zahladite, zistite ze je to viac menej nahodna zlatanina

Jan Zbořil mycí houba vyhrává nad zbraní aha :D

Erik123 Zbraň víťezí nad ohněm :D

Nesessitas Nůžky vítězí nad hadem => zabito :D

Pusheen ještě jsem neviděla že by voda porazila nůžky ale co by mohlo být uprostřed v tom kroužku?

Michael Miša Chuck norris kick?

Antarius Ne, myslím, že jsem to četl dobře.

Michael Miša bůh ví kdo to četl špatně nebo ne

k uchanec  Mě stačí ..., lizard, spock verze

Petr Miller četl si to opačně

Michael Miša bůh ví kdo to četl špatně nebo ne

Antarius :D Takže had rozkouše (otráví?) mycí houbu, mycí houba ale...myje?...draka, který sežehne hada. Vlk ničí blesk, i ďábel ničí blesk a dokonce i mycí houba ničí blesk. Jaktože je vlk a mycí houba odolnější než člověk?

Obsah, který vás může zajímat

To je otázka, kterou si klade celá řada z nás. Jak asi vypadají lidé, děti, ženy a jiné zrůdy z celosvětově známých memů dnes? Succes Kid zná prakticyk každý, dost možná již celá řada z vás viděla příspěvky o boj o transplantaci (nějakého) orgánu otce tohoto dítěte, takže jste si pravděpodobně i všimli již dříve, jak toto dítě vypadá v poslední době. To ale neplatí o celé řadě krásných žen, ba i škaredých mužů, kteří se dnes mohou chlubit krásnými ženami. Chcete naštvat? Tak čtěte dál!

Jeden chlápek a Smrt, jak zní volný překlad originálního názvu komiksu Dude and Death. Dali jsme si záležet na překladu, už jen proto, že jsme komiks překládali déle jak hodinu. Zaručujeme vám ale, že stojí za přečtení už jen proto, že se smrti bojíte. A kdo se ji nebojí, ten se bát začne. V pekle totiž platí pravidlo, že pokud se tam dostanete, už nikdy nemůžete ven. A co že vlastně peklo je? Přesně to se dozvíte v tomto komikse. Ovšem pozor, nejvíce by měli zbystřit mladí hoši, kluci, a nemluvňata, kteří začínají "válčit" s nevyzrálými děvčaty a okusují první porážky v bitvách lásky. Tento komiks totiž není jen o smrti jako takové, a o lásce jako makové, ale tak celkově o partě retardů, kteří by měli být zavřeni v kroměřížské psychiatrii.

Jímá nás jisté podezření, že na tuto otázku by nedokázal odpovědět ani Albert Einstein, který se toho naštěstí nedožil, leč podobné štěstí zjevně neměl Steven Hawking. Ne, tohle není ani Hawkingovo záření, tohle se prostě nedá vysvětlit. Co se to asi děje za zavřenými dveřmi této pseudo-toalety? Že by se snad jednalo o toaletu z Černobylu? Nikdo neví. A je dost možná lepší ani nevědět.

Tohle se týká celé řady středoškoláků a vysokoškoláku, jakož i odrostlých jedinců, kteří si hoví v single životě někde uprostřed města a táží se sami sebe, zda by nebylo lepší žít takhle alespoň s nějakým kamarádem, kamarádkou, nebo přímo s více lidmi na jedné hromádce. Nutno dodat, že veškerá úskalí života jako single nutí člověka dělat ze sebe často větší prase, než jaké je doopravdy. Chro. A proto je dobré říci, že 6 zásadních výhod toho, proč žít se spolubydlícím, dokáží inspirovat nejednoho dobytka z vás k tomu, abyste si konečně někoho přisomrovali k sobě!

Flirtovat se musí umět, jinak dopadnete jako nešťastníci z následujících SMSsek. V prvé řadě je třeba, abyste byli spolu se svým adresátem naladěni na stejné vlně a uměli se alespoň trochu písemně vyjadřovat. A druhou dost podstatnou věcí je vypnutí automatických oprav psaní – kolik ty už dokázaly napáchat škod… No, a když se vám tohle všechno sejde, můžete celou akci dovést do zdárného konce. Když ne, skončíte v podobném výběru toho nejlepšího SMS flirtování.

Znáte černé tečky na pleti? Máte černé tečky na pleti? A nebo je máte i jinde, nejen na pleti? V každém případě zbystřete - tohle vás totiž může potkat, pokud je necháte ve své kůži zrát. Ucpané póry totiž nejsou žádná sranda, a dříve bílé neviditelné "cosi" se postupně rozšiřuje a přetváří ve fujblésakrblé plné černého svinstva. A to není vše - ono to potom vytáhnout, to znamená nechat na své kůži kráter srovnatelný s krátery na Měsíci.