Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

2.5 / 5 14×

Je to napsáno v ujednáních o užívání systému (i novomanželská smlouva je shovívavější)

2.5 / 5 14×
Je to napsáno v ujednáních o užívání systému (i novomanželská smlouva je shovívavější)
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Nesessitas Jsem si nevšimla, že by sedmičky něco někam odesílaly, ale i tak by mne to nepřekvapilo. Microsoft je jeden z nejlepších šmíráků USA. Kdyby to nebylo tak podtrhnuté s podporou aplikací, tak by se jim na to snad každý rozumný člověk vybodnul.

Riley Fascinuje mě, jak každý řeší, že Win10 odesílají informace o tom na co klikáte, co zadáváte do klávesnice, odesílá fotky z kamery atd... a řeší to někdo u Win8.1, 8, a 7?? protože v nich je to taky :D navíc ty informace nikdo dál nezneužívá. A jestli vám tohle vadí a máte FB, tak si dejte facku, protože vše (fotky, videa, příspěvky...) co dáte na facebook, se stane jejich vlastnictvím :)

Quather Jó ahá... to nestahuju -.-

torax47 A co když má člověk pirátský windows 10?Pirateseption

lodestar blbost funguje to jen na hry microsoftu proto možná zmizlo to srdce mahjong nebo co já vím ale je to holá blbost :)

ErneeGaming Správně, POKUD je najde obávám se, že to se microsoftu moc nedaří. :-D

Petr Miller To si ho nechci stáhnout

Antarius tak jaktože zatím nic nenašel? Co bylo naopak zvláštní, zmizely mi hry jako "srdce", "mahjong", "šachy"...

Derthiel Až na to, že se to týká všech operačních systému windows.

G_glop Jo teď aby to bylo napsané ve smlouvě která se windows 10 týká!
Jo teď aby to bylo napsané ve smlouvě která se windows 10 týká!
Jo teď aby to bylo napsané ve smlouvě která se windows 10 týká!
Jo teď aby to bylo napsané ve smlouvě která se windows 10 týká!

k uchanec  Neuron, to opravdu není špatný nápad :DDD

neuron Mě spíš víc vadí to že Win10 sbírá informace o tom kdy na co klikneš a kdy a jaký klávesy zmáčkneš. Ale bylo by dobrý kdyby sposta lidí udělalo jak to řekli v TARC, kdyby si lidi udělali makro na deset tisíc kliknutí za vteřinu :D to by jim mohlo zbořit systém :D

daous zatím bez problémů mám je na hardisku a cajk :D ale nikomu ani muk :D

Obsah, který vás může zajímat

Když si malé dítě myslí, že jsou postavy z jeho oblíbených filmů skutečné, rodiče mu to nejprve zkusí co nejcitlivěji vysvětlit a pokud se ho to stále drží, navšítí s ním psychiatra. Jenže co se stane, když si to začne myslet dospělý? To si takhle sedíte v metru, když najednou si všimnete, že vedle vás sedí Gru z filmu Já, padouch. Nebo se koukáte na Doktora House a uvědomíte si, že Cuddyová jako by z oka vypadla Matce Gothel s filmu Na vlásku. Takže - kdo je tady blázen?

Tohle se týká celé řady středoškoláků a vysokoškoláku, jakož i odrostlých jedinců, kteří si hoví v single životě někde uprostřed města a táží se sami sebe, zda by nebylo lepší žít takhle alespoň s nějakým kamarádem, kamarádkou, nebo přímo s více lidmi na jedné hromádce. Nutno dodat, že veškerá úskalí života jako single nutí člověka dělat ze sebe často větší prase, než jaké je doopravdy. Chro. A proto je dobré říci, že 6 zásadních výhod toho, proč žít se spolubydlícím, dokáží inspirovat nejednoho dobytka z vás k tomu, abyste si konečně někoho přisomrovali k sobě!

Mýty jsou se společnosti velmi rozšířené po celém světě. Nikdo neví, kde se vzaly nebo kdo je vymyslel, ale i v dnešní moderní době se nás stále drží. Proto jsme se také my rozhodli vymýtit alespoň některé z nich. Tentokrát ty týkající se zvířat. Podívejte se na naši novou galerii o zvířecích mýtech. Najdete si mýtus, kterému věříte i vy? Určitě narazíte na nějaký, který jste dodnes brali za zřejmý fakt. 

Nevěra je nikdy nekončící téma, do kterého spadají snad všechny věkové kategorie. Nutno dodat, že dost možná je lepší si koupit psa než mít ženskou/chlapa, protože než mu často během desíti až dvaceti let stihnete být alespoň jednou nevěrní, chcípne na stáří. To jsou léty ověřená fakta, ovšem pokud se přece jen rozhodnete pro lidského partnera, pak vězte, že posílat SMSky je často ne zrovna legrační. Tedy pro vás to legrační nebude, pro ostatní ano. Hihinky.

O příbuzenských vztazích mezi postavami vašeho oblíbeného filmu či seriálu víte určitě všechno. Kdo, kdy, kde, jak, s kým… ale máte tušení, jak je to s příbuzenskými vztahy mezi herci? Jistě, sem tam něco proletí bulvárními plátky, občas se někdo s někým objeví v novinách. Nicméně to je tak všechno. Vsadíme se, že jste určitě netušili, že Dudley z Harryho Pottera je vnukem Druhého Doktora, což? Nebo že dvojčata Olsenova mají mladší sestru, která si zahrála v nových Avengerech…?

Mezi námi ženami-občas máme složitý život, za který si občas můžeme i samy. A složitý životsi někdy žádá i složité řešení na složité situace. Není divu, že nám muži dost často nerozumí. Ano, hádáte správně, dnes pro vás máme vtipně udělanou galerii o ženách takových, jaké doopravdy jsou. Klidně se s vámi vsadím, že alespoň jednou v životě se každá žena ocitla v jedné z těch patnácti situací. Já třeba snad skoro ve všech. Zajímá vás logika žen? Pak tahle galerie čeká právě na vás!