Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

2.5 / 5 48×

Pravda o uprchlících

2.5 / 5 48×
Pravda o uprchlících
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

margik Ano je to pravda mužou za to ty Američani vždiť oni jim platí upoutaly válku proto aby mohly prodávat zbraně ... dnes je všechno o penezích

Chloralia Na knížku se mrknu :) Zrovna konspirační teorie mě vždycky bavilo číst.

daous Přesně toho názoru jsem i já, ale co můžeme udělat, vcelku nic.

Doporučuji přečíst knihu Co NEsmíte vědět od Michael Morris ;) Je to o novém světovém pořádku, sice to je jen konspirační teorie ale poslední dobou se začíná naplňovat.

Chloralia A o tom to právě celé je. Z prodávání zbraní státům, ALE I islámistům má prachy celej svět. Nemůžu si pomoct, já v tom prostě vidim akci Američanů. Uprchlíci půjdou k nám, a USA je to fuk, protože jsou za mořem. Islámisti se taky rojí hlavně tady. A jestli vypukne válka, tak kde asi? Kdo ví, jestli ten zdroj není ještě dál než v Africe. Jsem si jistá že svět MÁ prostředky na zastavení téhle migrační vlny i na zničení IS. Jenže.. nikdo jaksi nic doopravdy nedělá. Ale opět, můžu se plést. A popravdě- doufám že se pletu.

daous oni*


(chtělo by to opravu komentářů)

daous Ale pokud si je tu budeme vozit vlády nebudou tento problém řešit tam kde se vyskytl, proč by to ale dělali když příjmy supervelmocí jdou hlavně ze zbrojního průmyslu okolo i 30%. A když je tu budeme přijímat a problém se nebude řešit on se brzy přelidní a už to nebude Evropská evropa ale Muslimská Evropa.
(Můj názor)

Chloralia daous - Souhlasím s druhou částí. Určitě je třeba řešit ten problém u zdroje. Ale nemyslím si, že by se měli uprchlíci vracet zpátky dokud neskončí válka. To je spíš jen jako "dáváme ruce pryč". Ti uprchlíci co přijedou totiž jsou jen málokdy chudí. Lístky na cestu do Evropy (ano, na cestu v přeplněných lodí, kde si člověk není jistý vlastním životem) je většinou stojí celoživotní úspory. A stejně jedou, i když vědí, že přijdou o všechno a možná nepřežijí. I kdyby měli zametat ulice a natírat lavičky na nádraží, Evropa a USA (na ty se trochu zapomíná) jsou povinni se o ně postarat. V tom přece spočívá civilizovanost, ne? Ale tohle je čistě můj názor. Chápu že máme všichni na věc jiný pohled.

daous Právě že tady se k nim chováme moc hezky neměli bychom tu žádného z nich pouštět a spíš by se měl tento problém vyřešit tam kde začal a ne ho jen potlačovat.

Tomcat plat??????? Myslíš sociální dávky?

vorpaI No, ani ne. Česko je hrozně neperspektivní země pro teroristický útok. Pokud by to nebylo přímo na Staromáku, nikdo by si ho moc nevšímal.
Spíš jsme taková dálnice do Německa, kde mají uprchlíci šanci získat plat, ze kterého se dá žít tak nějak důstojně.

Furisis No,právě že k nám utíkají ti,co drží nůž ... ;-)

Obsah, který vás může zajímat

Chaunie Brusie, spisovatelka na volné noze a maminka čtyř dětí je také autorkou těchto pěti komiksů, které vystihují komické situace v životě matky. Ať už si to přiznat chcete, či nechcete, maminky jsou společností vnímány zcela jinak, než tatínci. Zatímco tatínci jsou chváleni jen za to, že jsou s dětma v parku, i když celou dobu 'scrollují' facebook, maminky jsou pod daleko přísnější lupou. Už je to tak, od matek se očekává víc, podívejte se sami! 

Říká se, že lidský porod je jeden z nesložitějších, je to ale opravdu tak? V této galerii pro vás máme připravené porovnání toho, jak by vypadal lidský porod, kdyby ženy rodily jako jiná zvířata. Třeba jako žirafy, jejichž mládě hned po narození padá z výšky téměř dvou metrů! A co kdyby děti vyskákaly ženám z kůže na zádech jako to je u Pipy Surinamské? Podívejte se sami!

Mezi námi ženami-občas máme složitý život, za který si občas můžeme i samy. A složitý životsi někdy žádá i složité řešení na složité situace. Není divu, že nám muži dost často nerozumí. Ano, hádáte správně, dnes pro vás máme vtipně udělanou galerii o ženách takových, jaké doopravdy jsou. Klidně se s vámi vsadím, že alespoň jednou v životě se každá žena ocitla v jedné z těch patnácti situací. Já třeba snad skoro ve všech. Zajímá vás logika žen? Pak tahle galerie čeká právě na vás!

Přišlo vám někdy zvláštní, proč mají některá zvířata oči po stranách hlavy a některá vpředu na hlavě? Proč je nemůžou mít všechna zvířata umístěny stejně, tak jako lidi? Na tuto otázku vám sice nemůžeme odpovědět, ale můžeme vám poskytnout pohled na zvířata, která mají oči umístěny vpředu místo po stranách. Sami možná uvážíte, že je lepší, když některá zvířata mají oči po stranách, protože to, co teď uvidíte, bude naprosto šokující!

V nynějším moderním světě je sport stejně tak populární, jako tomu bylo v dávných dobách. Každý druhý člověk chodí potit krev do posilovny, nebo cvičí jógu, běhá po ulicích v dopoledních hodinách nebo dodržuje přísný jídelníček plný zdravých pochutin. Je to tak, McDonaldu a ostatním fast foodům už odzvonilo a v módě jsou smoothie plné vitamínů pro skvělou rovnováhu a nastartování dne. Co se týče cvičení, jsou zde určitá fakta, řekněme mýty, kterým hodně lidí neustále věří a která jsou naprosto špatně! Jaké? Podívejte se sami!

Další z geniálních dílů kriminalistických hádanek, které se na Trololol staly velmi populární a oblíbené ve všech věkových i pohlavních... hm... pohlavních asi není to správné slovo, ale to je jedno - takže pohlavních vrstvách. V tomto díle musíte odhalit, kdo je vrahem, na základě prosté věty. Pokud si netroufáte na vyřknutí obvinění, pak použíjte několik vodítek.