Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.8 / 5 42×

Výš, jen výš! Tam já mířím!

4.8 / 5 42×
Výš, jen výš! Tam já mířím!
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Petra Draki Lohrová No, Trpaslík má prostě super hlášky :D a ještě ten článek k tomu :DD

Petr Miller zemřel jen na 6 vteřin, takže tak divné to není

Petr Miller Toho mrtváka bych si chtěl prohlídnout.

Adrroller123 ░░░░░░░░░░░░░░░▄▄▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░▄▄█████████████▄░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░▄██████████████████░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░▄██████████████▀▀▀░▀██░░░░░░░░░░░░░
░░░░▄██████▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░▀██░░░░░░░░░░░░
░░░░████████░░░░░░░░░░░░░░▀█░░░░░░░░░░░░
░░░░████████░░░░░░░░░░░░░░▄█▄░░░░░░░░░░░
░░░░████████░░░░░░░░░░▄░░███▀░░░░░░░░░░░
░░░░░██████░░░░░█▀███▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░███████░░░░░▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░▀█░░▀██░░░░░░░░░░▄░░░░▀░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▀▄░░▄▀░░░░░░░░░░░▄████▀░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░▄░░░░░░░░██▀█▄██░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░▀░░░░░░░░░░░▀▀▀▀▀░▀░░░░░░░░░░
░░░░░░▄▄▄███░░░░░░░░░░░░░░░░░█▄░░░░░░░░░
▄▄▄█████████▀░░░░░░░░▄▄░░░░▄▄█████▄▄▄░░░
████████████░░░░░░░░░░██████████████████
█████████████░░░▀░░░░░▄█████████████████
██████████████░░░▄█▀▀█▀▀████████████████

Obsah, který vás může zajímat

Flirtovat se musí umět, jinak dopadnete jako nešťastníci z následujících SMSsek. V prvé řadě je třeba, abyste byli spolu se svým adresátem naladěni na stejné vlně a uměli se alespoň trochu písemně vyjadřovat. A druhou dost podstatnou věcí je vypnutí automatických oprav psaní – kolik ty už dokázaly napáchat škod… No, a když se vám tohle všechno sejde, můžete celou akci dovést do zdárného konce. Když ne, skončíte v podobném výběru toho nejlepšího SMS flirtování.

Starý muž žil sám. Cítil se unaven, tak šel do sprchy, poté na toaletu a než šel spát, tak zhasnul. Další ráno se dozvěděl ze zpráv, že loď ztroskotala. Ihned poté muž otevřel okno a vyskočil z něj. Proč myslíte, že to udělal? Opravdu nechtěl okno umýt z druhé strany v tom, když mu zrovna uklouzla noha. Nebylo to tak, že by se chtěl z okna podívat a díky svinstvu od nedalekého moře jej musel nejdřív otřít hadýrkou. Ne, tohle opravdu není odpověď této zapeklité hádanky.

JagoDibuja patří mezi nejznámější autory web komiksů, a to nejen díky Životu hipsterky a hráčky, ale také celou sérií komiksů se super hrdiny a jinou pohádkovou havětí, která zažívá běžné útrapy všedních lidí zrovna v momentě, když má dojít ke "splynutí dvou duší". Jak si s tím dokázaly tyto postavičky poradit, uvidíte právě v této dokonalé sérii komiksů.

V této galerii máte možnost se o sobě dozvědět ještě víc! Máme pro vás další test osobnosti, který oshalí i to, o čem jste něměli tušení. V tomto testu je devět stromů a vy si vyberete ten, který je vám nejvíce sympatický, nejvíce se vám líbí, zkrátka vás zaujme hned na pvní pohled. Nepřemýšlejte nad tím moc dlouho a nevracejte se zpětně k tomuto kroku. Poté si vyhledáte číslo stromu, který jste si vybrali, a dozvíte se charakteristiku vaší osobnosti. Tak co myslíte, sedí to?

Znáte černé tečky na pleti? Máte černé tečky na pleti? A nebo je máte i jinde, nejen na pleti? V každém případě zbystřete - tohle vás totiž může potkat, pokud je necháte ve své kůži zrát. Ucpané póry totiž nejsou žádná sranda, a dříve bílé neviditelné "cosi" se postupně rozšiřuje a přetváří ve fujblésakrblé plné černého svinstva. A to není vše - ono to potom vytáhnout, to znamená nechat na své kůži kráter srovnatelný s krátery na Měsíci.

V této rozsáhlé galerii ukázek "předtím a potom" najdete vybrané filmy a seriály, jako například Hra o trůny, Hobit, Stmívání, Vlk z Wallstreet nebo třeba legendární Matrix, kde byla mimo jiné použita revoluční technika snímání jednoho momentu z mnoha různých úhlů, tedy takzvaný "matrix efekt", neboli bullet time. V každém případě je někdy až k nevíře, co všechno dnes dokáží mistři trojrozměrných programů a jaké scény se dělají se speciálními efekty. De facto by se dalo říci, že dnes se dělají se speciálními efekty všechny scény. Hollywood už nemusí co centra New Yorku jen proto, aby natočil jednu scénku. Všechno se to "vyphotoshopuje" (tady by asi byl lepší výraz "vy3Dstudiomaxuje" (nebo jiný adekvátní 3D program) hezky pěkně z tepla pracovny. Teda, ne že by to bylo zase tak snadné. Ostatně, podívejte se sami, jak vypadají vaše oblíbené filmy za zeleným či modrým plátnem.

Mazlení má rád každý. Někdo s opačným pohlavím, někdo se stejným pohlavím, jiný zase se svými domácími mazlíčky, či nedávnou zakoupeným kalashnikovem - to se týká více fanoušků armádních záležitostí. Proč je ale mazlení s partnerem tak důležité? A proč je vlastně nejlepší? V tomto poněkud krátkém, zato výstižném komiksu pochopíte.