Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

3.9 / 5 32×

Americaball bojuje s Vietnamballem

3.9 / 5 32×
Americaball bojuje s Vietnamballem
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Nguyen Thu Ngan haha

NikolasanCZᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ Jenom že to není M4A1-S ale M16

Václav Greňo zatím asi nejhorší countryball (podle vzhledu) příběh mohly být taky více propracovaný

Crazy Pirate jenom pro doplnění, komunismus nikdy nebyl je to jenom to čeho chtěli dosáhnout. A sice nevím proč tam amíci šli, ale to co tam prováděli za prasárny bych nepovažoval za boj za svobodu jak to rádi nazývají ( např. napalnový bomby- upalování za živa) a to co dělají tedka je jenom důkaz toho že mají ekonomiku postavenou na zbraňovém průmyslu a oni se snaží prodávat, takže je jedno kdo koho utlačuje protože amíci dadají zbraně oběma stranám. a osobně si myslím že at už východ nebo západ oboje stojí za prd

k uchanec  Roibos, no jo vlastně. Ty jsi expertem na důsledky politiky zatlačování komunismu v průběhu 20. století.
Podle toho, jak jsi to napsal, to vypadá, jako kdyby sis myslel, že USA se do Vietnamu nakýblovaly jen tak. Ne, kterej YDYOT by někomu vyhlašoval válku ,,jen tak". Ta válka byla v podstatě vynucená tou situací (expanze komunistických diktátorských režimů) na středním/dálném východě. USA byl totiž jediný stát, který aktivně uplatňoval politiku zatlačování komunismu, jakožto totalitního režimu.
Tím se samozřejmě nechci války ve Vietnamu zastávat, nemám rád žádné války (krom diskuzních, jak jste si již mohli všimnout).
Jo a btw. AK47 > M4A1S (narážka na CS:GO) :D

Roibos proč dávají troubové mínusy,prostě to tak je/bylo a amíci tam neměli co dělat,byli tam kvůli tomu,že jsou nenažraný teroristický *cenzurováno* ;)

Roibos to cenzurováno je matka od prasete... (svi-ně :D )

Obsah, který vás může zajímat

Různé remaky a pokračování filmů se superhrdiny se v posledních letech vyrojilo hned několik. Ostatně pro příklad ani nemusíme chodit daleko, nedávno se v kinech promítal nový Batman vs. Superman a v těchto dnes se na stříbrná plátna chystá snímek Captain America: Občanská válka. Pokud přitom srovnáte, jak tito superhrdinové vypadají dnes, díky použití nejmodernější počítačové techniky, a jak vypadali před několika desítkami let, dost se zasmějete. Třeba té pneumatice, která se rýsuje na elastickém oblečku představitele Supermana ze 40. let…

Láska má někdy více podob, než se zdá. Vztah dvou zamilovaných lidí se v průběhu let mění, a někdy se nám může zdát, že se z něj láska snad i vytrácí, ale opak je pravdou. Možná, že se vytrácí chtíč, který byl tak intenzivní na začátku, to nejdůležitější ale přetrvá. Láska je, když si spolu dokážete užívat i naprosto banální záležitosti bez "postranních úmyslů". V této galerii na vás čeká porovnání lásky a chtíče. A v jaké fázi je váš vztah?

Jak se za posledních sto let změnil ideál mužské krásy? Zajímá vás, jak vypadali muži v dvacátých, třicátých nebo čtyřicátých letech minulého století? Tady je máte všechny pěkně pohromadě od roku 1910 až do současnosti. Který se vám líbí nejvíc a který je podle vás naopak úplně otřesný? Uvítali byste, kdyby se některý z těchto stylů v brzké době vrátil nebo preferujete současnou dobu ála bradka a drdol?

Obraťme role a místo zvířat usaďme do nezávidění hodných situací lidi. A ukažme, jak by to vypadalo, kdyby se k nám zvířata chovala tak, jako se my chováme k nim. Nepěkná podívaná, že? Samozřejmě je i svým způsobem kontroverzní, ovšem tyto obrázky dost možná neřeší to, že jíme maso a k tomu musíme zabít zvíře, jako spíše to, jak se k dotyčnému zvířeti chováme před jeho smrtí.

Herečky a herky, tedy herci, kteří se ucházeli o role v Harrym Potterovi, byste nespočítali ani na ruce zmutovaného člověka pasoucího madbrahmínu na louce plné nukleárních konvalinek, jenž dřímá ve svých třiceti prstech jednotlivého údu pampelišku. Ano, tolik jich bylo. Těch herců. Co měli hrát v Harrym Potterovi. Jak by asi film vypadal, a nebo dost možná vypadá v alternativních dimenzích našeho vesmíru? Můžete se podívat na ty nejzásadnější role, které mohly doznat změn!

Jeden by ani nevěřil, jak snadno dokáže člověk změnit pohled na věc. Opravdu pozoruhodný je tento jen v případě, že váš vztah skončí rozchodem. Zatímco ve vztahu jste se vzájemně titulovali infantilními přezdívkami, ze kterých se lidem kolem vás kazily zuby, po rozchodu namísto roztomilouškých přezdívek chrlíte nadávky tak peprné, že maminky raději shazují své děti pod auta, než aby vás uslyšely… No jo, to jsou vztahy. A rozchody. Prostě všechny ty věci kolem.

Kdo umí být slušný, přitom ale hovado, má vyhráno na všech čarách. K vulgárním výrazům se uchyluje jen chudák, člověk bez mozku a nebo někdo, kdo vám chce dát do držky. Jediný případ, kdy dokážeme vulgární slova pochopit, je právě poslední bod. Ovšem ty první dva je dobré přeskočit, a případně se naučit několik krásných a ucelených sloganů, ve kterých se obejdete bez zakázaných a neslušných slov. A přitom... přitom dotyčného nebo dotyčnou utřete lépe než Mr. Propper!