Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

3.3 / 5 35×

Kdo je vrahem? Přijdete na to?

3.3 / 5 35×
Kdo je vrahem? Přijdete na to?
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Smiley Taky myslím že to byla dcera. Věřitel by si totiž vzal peněžemku a jeho dcera věděla kde má nože...

ErneeGaming Podle mě dcera:
Rozbitá váza, kterou rozbila vzteky při hádce.
Kuchyňský nůž, pravděpodobně se pohádali, když mu vařila oběd.
Nakonec se alespoň podívala do peněženky.
Motiv neznámý.

Tomáš Fiala Podle mě to byl pošťák, protože nůž je zabodnut z levé strany.. tohle by pravák neudělal.. a ten pošťák na obrázku drží hrnek v levé ruce - bude to asi levák ;)

Tomáš Fiala Ted´ jsem zjistil, že už to tu je napsané. Omlouvám se :D

corinka1754 Dědek dělal Harakiri.

MrRemixor Pachatel je pošťák:
1. Oběť byla bodnuta do břicha což naznačuje že byl čelem k útočníkovy

2. Rozbitá váza naznačuje že došlo k souboji a že oběť pravděpodobně strčila do pachatele který zavrávoral a shodil vázu

3. Peněženka patří oběti pokud by patřila pachateli pokusil by se ji uklidit před příjezdem policie jinak by všem došlo že to byl právě on

Závěr: pachatel se vloupe do bytu kde uvidí spící oběť snaží se ji ukrást peněženku, ale oběť se probudí, dojde k potyčce a spadne váza, pachatel odhodí peněženku a bodne oběť do břicha.

Když by však oběť uviděla že ji peněženku krade Věřitel nebojoval by sním (už od pohledu je jasné že je mnohem silnější)

Kdyby oběť viděla že ji peněženku krade jeho dcera nezačal by hned bojovat spíše by se zeptal co se děje

Kdyby ovšem uviděla že mu peněženku chce ukrást pošťák (člověk kterého nikdy neviděl a je jasné že neváží 150 kilo jako věřitel) pravděpodobně by se cítil ohrožen a na pošťáka zaútočil

Alex Ryp nikdo. dědek skoušel seppuku

Viky Ten týpek s červenými vlasmi sa hlási :D :D

Kuxa Mimochodem - to, co má pošťák na klíně, je logo stránky, odkud byl obrázek ukradnut...
http://bit.ly/1NDuHlv

Kuxa Nevím, jestli si to s něčím nepletu, ale zdá se mi, že v originále bylo, že byl muž zavražděn v neděli. Takže to byl pošťák, protože pošta v neděli nechodí... ale možná si to s pletu.

vorpaI Věřitel půjček si šel prostě jen tak zakouřit a odnést oknem televizi (mrtvý dlužník mu sotva bude splácet) a dcera by samozřejmě neriskovala vězení pro vraždu otce starého tak, že by nejspíš stejně brzy umřel. A aby si takhle zasvіnіla bílý koberec v domě, který zdědí - to pochybuji.

Takhle zabodnout nůž mohl jen někdo, kdo nůž držel v levé ruce. A zdá se, že levák je pošťák. No a podle otevřené peněženky bych tipl, že při placení zásilky.

P.S.: Jo a váza, samozřejmě. Ta když viděla tu spoušť, dostala hysterák a spáchala seberaždu skokem ze stolu.

ladyeli1 co to má ten pošťák na klíně ?? :D

RomsnMan To nechápu, asi se půjdu reklamovat kvůli své hlouposti

Obsah, který vás může zajímat

Jak se stát žádanou alfa samicí? Jak být opravdu HOT a netvářit se jakobyste zrovna dojídala talíř u babičky, která vás nutí přibrat dalších 18 kilo jen proto, že vypadáte moc hubeně? Ano, s těmito problémy, a s celou řadou dalších věcí, vám v následujícím článku poradíme. Uvidíte, jak správně držet jako žena svoje tělo, jak se klukům dívat do očí, jak se oblékat, ba i to, jak s klukem komunikovat. Věřte nám - stačí pár jednoduchých rad a každýho fešáka ulovíte!

Volným překladem Zakázaný poměr dokonale vystihuje pointu, kolem které se točí jeden z nových dílů MySiletHorror story. Dočkáte se však návštěvy, se kterou byste si určitě kávu dávat nechtěli. Ostatně byli jste někdy s někým nevěrní? Zamýšleli jste se někdy nad tím, co by se mohlo nacházet ve skříni dané nevěrnice, ba i klidně nevěrnika? Tento manga creepy horor vás zavede do situace, ze které už nikdy nebudete chtít spát s druhým pohlavím.

Jeden chlápek a Smrt, jak zní volný překlad originálního názvu komiksu Dude and Death. Dali jsme si záležet na překladu, už jen proto, že jsme komiks překládali déle jak hodinu. Zaručujeme vám ale, že stojí za přečtení už jen proto, že se smrti bojíte. A kdo se ji nebojí, ten se bát začne. V pekle totiž platí pravidlo, že pokud se tam dostanete, už nikdy nemůžete ven. A co že vlastně peklo je? Přesně to se dozvíte v tomto komikse. Ovšem pozor, nejvíce by měli zbystřit mladí hoši, kluci, a nemluvňata, kteří začínají "válčit" s nevyzrálými děvčaty a okusují první porážky v bitvách lásky. Tento komiks totiž není jen o smrti jako takové, a o lásce jako makové, ale tak celkově o partě retardů, kteří by měli být zavřeni v kroměřížské psychiatrii.

Představte si, že máte dvě krávy. A s touhle modelovou situací je možné vysvětlit, jak funguje světová ekonomika. Co se s dvěma krávami stane v režimecj jako jsou komunismus, kapitalismus, fašismus nebo v korporacích z celého světa. Ekonomika ještě nikdy nebyla tak zábavná a také jasná! A pravděpodobně už nikdy nebude, proto se chopte příležitosti, další už dost možná nebude.

Líbí se vám více Joker v podání Heatha Ledgera, nebo dáváte přednost nejnovější podobě tohoto padoucha, kterou zvárnil Jared Leto? A co takový Batman nebo Superman? Jste fanoušky starších verzí těchto superhrdinů, nebo si vám získaly nové adaptace jejich příběhů?  Někdy to vážně není lehké rozhodování...

Tušili jste to v knize. Viděli jste to ve filmu. Dvojčata Weasleyovic jsou asi nejhloupějšími postavami všech dob. A je úplně jedno, jak moc je budete chtít omluvit a je úplně jedno, jakou víru vyznáváte. Harry Potter to mohl mít daleko snažší, příběh mohl být daleko kratší. Ale dvojčata řekla ne. Tak fajn. Proti gustu žádnej atentát. Ostatně pořádná vlaštovka, ta se bude hodit vždycky. Každopádně, pokud budete ještě někdy (znovu) číst Harryho Pottera, vzpomeňte na naše slova: všechno na světě má nějaký smysl. Jen Weasleyovic dvojčata ne.