Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.2 / 5 32×

Zaslouží si to! :)

4.2 / 5 32×
Zaslouží si to! :)
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Antarius :D Jsem student po zkouškovém. Tři měsíce prázdnin mě děsí, NUDÍÍÍM SE. myslím že pár bezvýznamných komentářů mne nezabije ^^

crazy-cookie-leni Wolf with laces, mluvíš sice pravdu ale Antarius se mu pokoušel dát trochu toho rozumu a dohnat ho k zamyšlení takže nepsal bezvýznamný příspěvek ale bohužel i jeho moudrá slova nepomůžou hlupákovi který píše do komentářů pořád jenom WEED ale myslím že mu stačí vědět že k něčemu takovému přispěl a že hodně lidí souhlasí jinak maš také pravdu...

Antarius Vážně? Vážně musím pod každým obrázkem mít slovo "Weed"? Myslíš tím, že jsi tak zhulený, že na každém obrázku vidíš jen trávu?
Bože můj, ZASTAV TO.

Byl bys laskavě schopen uvést alespoň jeden relevantní důvod, proč to píšeš? Nevyjadřuje to tvůj názor, není nikdo, koho by to pobavilo, nekomentuje to obrázek, je to ÚPLNĚ ZBYTEČNÉ.
No, a jestli se nezmůžeš na víc, pak, bohužel, je i tvá přítomnost zde zbytečná.

Wolf with laces Antarius, podívej kam tě to dohnalo :D odepsal si mu :D a to je oč mu běží, teď si strávil nevim, minutu dvě psaním bezvýznamného příspěvku stejně jako on. A obecně vzato, vše je zbytečné, pokud mluvíme o nějakým vyším účelu, tak jsme všichni zbyteční.

Mira Je to TROLL, co byste taky čekali na stránce TROLOLOL?

Chcete vysvětlit proč tohle dělám ? Jednou jsem se registroval na trololol.cz a nechal jsem automatické přihlašování. Od té doby když někdy přijdu na trololol jsem přihlášený za nějaký random účet a pak už následuje standard. postup. Změnit profilovku na Snoop Dogga a napsat "Weed", tak až to zase někdy někde uvidíte, už víte proč to tam je.

Obsah, který vás může zajímat

Napoleon byl malý, Albert Einstein propadl ve škole z matematiky, Salieri žárlil na Mozarta – tohle už jste asi někde slyšeli. Dost možná, že dokonce ve škole. Ale… máme pro vás šokující odhalení. Je to lež! Pouhé mýty, kterými se občas někdo chce blýsknout před kamarády, případně zlehčit to, že propadá z matematiky. Ve skutečnosti to totiž bylo trochu jinak. Takové méně senzační a více realistické. Minimálně v těchto devíti případech.

Herečky a herky, tedy herci, kteří se ucházeli o role v Harrym Potterovi, byste nespočítali ani na ruce zmutovaného člověka pasoucího madbrahmínu na louce plné nukleárních konvalinek, jenž dřímá ve svých třiceti prstech jednotlivého údu pampelišku. Ano, tolik jich bylo. Těch herců. Co měli hrát v Harrym Potterovi. Jak by asi film vypadal, a nebo dost možná vypadá v alternativních dimenzích našeho vesmíru? Můžete se podívat na ty nejzásadnější role, které mohly doznat změn!

Věčné souboje obvykle mají dva vyrovnané soupeře - ostatně právě proto jsou věčné. Občas se vyskytne nějaká výjimka, kdy jeden ze soupeřů převálcuje tohoto druhého rozdílem třídy, ale stejně je lidé budou zase stavět vedle sebe, právě proto, aby byl vidět ten rozdíl. Ve světě počítačové grafiky se jedná o porování Windows Malování a Photoshopu. Pokud jste předchozích 20 let nestrávili v jeskyni, určitě tušíte, jak tohle musí dopadnout. A taky že dopadlo...

Mezi námi ženami-občas máme složitý život, za který si občas můžeme i samy. A složitý životsi někdy žádá i složité řešení na složité situace. Není divu, že nám muži dost často nerozumí. Ano, hádáte správně, dnes pro vás máme vtipně udělanou galerii o ženách takových, jaké doopravdy jsou. Klidně se s vámi vsadím, že alespoň jednou v životě se každá žena ocitla v jedné z těch patnácti situací. Já třeba snad skoro ve všech. Zajímá vás logika žen? Pak tahle galerie čeká právě na vás!

Chaunie Brusie, spisovatelka na volné noze a maminka čtyř dětí je také autorkou těchto pěti komiksů, které vystihují komické situace v životě matky. Ať už si to přiznat chcete, či nechcete, maminky jsou společností vnímány zcela jinak, než tatínci. Zatímco tatínci jsou chváleni jen za to, že jsou s dětma v parku, i když celou dobu 'scrollují' facebook, maminky jsou pod daleko přísnější lupou. Už je to tak, od matek se očekává víc, podívejte se sami! 

Cokoliv týkající se sexuální orientace je vnímáno jako taburizované téma. Ale proč? A proč by se mělo zatracovat? Přitom tyto tématiky obestírají nejedny mýty, legendy a pověry, které nekorespondují s realitou více, než bulharská striptérka s nevinností. Proto si tvůrci komiksu CollegeHumor vybrali zrovna tohle téma - jaké to je být bi a co si o tom lidé doopravdy myslí. Skutečnost je často jednodušší, než se zdá.