Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.8 / 5 26×
Prostitutka

Další díl bude Jurský Měsíc

4.8 / 5 26×
Další díl bude Jurský Měsíc
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

pavel Jsme v 21.století tak proč né? :-D

Petr Miller Potom by je napadlo dát dinosaury k černé díře pro případ, že by je museli zničit. A potom: "jak sakra ti dinosauři překonali horizont událostí?"

vorpaI Jurská brána: Kontinuum. Dinosauři se vrátí v čase do doby prvního Jurského parku a přenesou ostatní na pevninu, kde vyhladí lidstvo.

Přežije pouze čtyřčlenná skupina astronautů, která v době útoku obývala vesmírnou stanici v testovací stázi pro misi na Mars. Po kolizi s menším vesmírným tělesem je počítač pošle v únikových modulech na "neznámou planetu" pod nimi, kde se probudí. Najdou však Sochu svobody v písku a dojde jim, že se jedná o Zemi a že je na nich zachránit celé lidstvo. Probijí se skrz armády jak divokých, tak i technologicky vyspělých dinosaurů, zmocní se stroje času a vrátí se do dávné minulosti, kde komára zalitého v pryskyřici rozmáčknou a zadupají do země těsně předtím, než je sežere brontosaurus.

V závěrečných titulcích však do jejich stroje času vběhne malý dinosaurek, který se otře o ovládání a pošle do roku 1993 jednu svou drobnou šupinu. Jo, a černoch umře jako první.

pavel Další díl bude Jurský vesmír.

G_glop Spíše: Jurská sluneční soustava, Jurská hvězdokupa, Jurská galaxie , Jurská galaxio-kupa, Jurská sekce vesmíru, Jurský vesmír, Jurská vesmíro-kupa...

Obsah, který vás může zajímat

Zatímco nás na základní škole učitelé učili prasárny, kvadratické rovnice a jiné zhovadilosti, celou řadu zajímavých a poutavých informací pominuli, a nám chudákům, zde na internetu, nezbývá než si je prohlížet na webech jako je právě Trololol nebo třeba... Trololol. Ano, díky bohu za kvalitu našeho, a nejen našeho školství. Napadlo vás třeba někdy se zeptat na to, kde se nejčastěji fotí památky? A kde žije nejvíce nevěřících na světě?! Fantastické a faktické mapy, které musíte vidět!

Nepřestane mě překvapovat, co všechno jsou herci ve spolupráci s filmovými maskéry shopní udělat kvůli filmu! Podívejte se na své oblíbené postavy z filmů Piráti z Karibiku, Harry Potter, Pátý element, Drákula a mnoho dalších, trochu jinak. Připravili jsme si pro vás šokující překvapení! Zajímá vás, jak moc jsou herci schopni proměnit svou vizáž kvůli natáčení? V tom případě je tahle galerka pro vás!

Ano, doslova a dopísmene se v novém díle komiksu Žiju s hipsterkou a hráčkou od Jagodibuja dozvíte jednu základní věc, která nás všechny trápí - jak poznat panice. Dost možná si řeknete, že dedukce o tom, zda je člověk neposkvrněn či nikoliv, lze odvodit z prostého levitování ruky obyčejného mladíka, jenž se s krasotinkou hodlá právě fotit. Jenže ouha! - ono to může být úplně jinak.

Vztah krásky a zvířete nemusel být, a také pravděpodobně nebyl, tak romantickým a krásným, jak nám vyobrazily pohádky (nejen ty od Disney). Je nezbytné dodat, že po proměně zvířete v krásného a inteligentního prince z fešákova mohl nastal zásadní biologickí problém - vzájemná fyzická vazba vymizela a pár nevěděl, co si počít. Co potom čeká takové páry? V tomhle případě mají dost možná stále na výběr.

Někdy je opravdu dobré, že jisté věci člověk nevidí. A co oko nevidí, to srdce nebolí. Není to pravda? Autoři z College Humor se rozhodli zaměřit ve svých úžasných komiksech na problematiku Disney a milostný život postaviček, které se v těchto pohádkách objevily. Jaká může být pravda? Vemi tvrdá a nelítostná. Zrcadlo, zrcadlo... řekni mi... proč?!

Snad každá doba má své chyby. A nynější moderní společnost jich má hodně. Naštěstí si to uvědomuje hodně lidí, naneštěstí ne dostatečné množství, a tak není jednoduché tyto problémy vyřešit. Mezi ty, kteří mají o moderní společnosti jasno, patří i umělec Gündüz Agayev, který se rozhodl pomoct těm, kteří mají ještě stále na očích růžové brýle. Jak? Nakreslil dvanáct výstižných ilustrací největších chyb moderní doby, které mluví za vše! Přesvědčte se sami!