Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.4 / 5 24×

Malej kvíz. Btw odpověď není 25

4.4 / 5 24×
5 kusů zbývá
Akce Trololol.cz
Mravenčí akvárium s podsvícením
582 ,-Kč

Vč. DPH

-25% 776,-
Koupit
Malej kvíz. Btw odpověď není 25
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

corinka1754 A komu jse to chce počítat? Dyť už škola končí.

Anonymka732 Na obrázku jsou 3 banány a dole je jen jeden, takže třetina, takže 7+12+2 (6:3=2) = 21 :)

Miya J = jablko
H = hrozno
B = banán
neznáma = x

J = 7
H = 5+J (5+7 = 12)
J = 1+3*(B)
J+H+B = x

J = 1+3*(B)
7 = 1+3*(B) /-1
6 = 3*(B) /:3
2 = B

J+H+B = x
7+12+2 = 21

aby to bolo prehladne :)

Nayra Ten banán je jen jeden, takže odpověď je 21

moony nebo je vysledek ovocny salat?:D

moony sem hodte vysledek kdyz to nenji 25....tak

perrassikG né, rovnice néé : [

Josien Crudelis 7+12+6=25.. jablko je 7, trs hroznů je 12 a banán je 6. A to se rovná 25 :)

kure.kyta OVOCE

Pusheen 7+12+6=25... nemám pravdu?

kerymery 7+12+4=23... tedy myslím... ale na blondýnku nedávejte :D

SimiIV No přece ovocný salát!

Trollík Hodně vitaminů! :D

Weva Já bych odpověděla průjem...

Antarius Velice jednoduché. Stačí si všimnout rozdílu mezi třemi a jedním banánem, a vyjde krásně jabko sedm, hrozny dvanáct, banán dvě. 21.

Majka jablko = 7 /hrozen = 12/ banán = 2 (3 banány =6) - TAKŽE jablko+hrozen+banán = 21

gothicka vzdyt jeden banan jsou dva a ne 2.666... amatick97......... protoze 3 banany je 6 ne 8

aconeni :D *cenzurováno* jeden banan :D

aconeni proc to neni 25?

Obsah, který vás může zajímat

Další z geniálních dílů kriminalistických hádanek, které se na Trololol staly velmi populární a oblíbené ve všech věkových i pohlavních... hm... pohlavních asi není to správné slovo, ale to je jedno - takže pohlavních vrstvách. V tomto díle musíte odhalit, kdo je vrahem, na základě prosté věty. Pokud si netroufáte na vyřknutí obvinění, pak použíjte několik vodítek.

Lehce starší generaci, ale ne zase úplně starou, dost možná udeří do očí fakt, že herec Samy Naceri, hlavní postava filmové série Taxi, má ve skutečnosti už 53 let. Bum. A to si ho celá řada z nás pamatuje jako mládence, co se prohání italskými ulicemi měst ve svým super ultra dokonalém fáru s cedulkou "odvezu vás kamkoliv a za příplatek mi můžete v autě zvracet". Které celebrity jsou však stejně staré a neřekli byste to do nich? V této galerii zahlédnete filmové here jako Silvester Stalone nebo dědečka Chucka Norrise. Vedle nich i Terryho Crewse a nebo kapitána Picarda z legendárního Star Treku. 

Může excistovat něco horšího, než stát na koncertě před zdí pěti dvoumetrových chlápků? Ale jistě, může. Takový tanečník, který kolem sebe zběsile rozhazuje rukama a nohama dokáže člověku rozbít náladu - a co si budeme povídat, tak i nos - a třeba muchlující se dvojice je taky celkem vopruz (obzlášť pokud zrovna nikoho nemáte). Tihle lidé jsou ti nejhorší, které můžete na koncertech potkat - a taky že je potkáte!

Mýty jsou se společnosti velmi rozšířené po celém světě. Nikdo neví, kde se vzaly nebo kdo je vymyslel, ale i v dnešní moderní době se nás stále drží. Proto jsme se také my rozhodli vymýtit alespoň některé z nich. Tentokrát ty týkající se zvířat. Podívejte se na naši novou galerii o zvířecích mýtech. Najdete si mýtus, kterému věříte i vy? Určitě narazíte na nějaký, který jste dodnes brali za zřejmý fakt. 

Knižní a filmová podoba se někdy velmi výrazně liší. Příkladem může být i oblíbená Hra o trůny. Jste-li fanouškem tohoto seriálu, pravděpodobně už máte shlédnutý první díl nové série a s napětím čekáte na další! Nebojte se, neprozrazdíme vám nic z dalšího dílu! Ale máme pro vás srovnání knižní a filmové podoby, protože obě se velmi liší. Jste-li vášnivým čtenářem, pak vás to asi nepřekvapí, ale pro ty, co naposledy četli Slabikář, to bude novinka. Podívejte se, jak je Hra o trůny napsána doopravdy!

Jsou věci mezi nebem a zemí, které pochopí jen ženy. Pro muže jsou prostě některá témata a každodenní problémy zcela mimo rozsah jejich chápání. Ukázat si to můžeme třeba na kosmetice - průměrný muž si myslím, že žena má v koupelně všech těch různých tub a lahviček dostatek na celý zbytek jejího života, ale to je chyba lávky! Nejenže to ženě vydrží tak maximálně 2 měsíce, buďte si navíc jistí, že jí tam ještě minimálně tři kosmetické přípravky schází. Jenže je musí mít. Nutně a hned.