Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.6 / 5 53×

Internet v kostce (A Tumblr taky)

4.6 / 5 53×
Internet v kostce (A Tumblr taky)
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Luktos jednoznačně souhlasím s vykuchancem, nacismus taky v jádru nebyla špatná idea, šlo hlavně o soudržnost národa, ale jeho představitelé to pak dovedli do nesmyslného a zrůdného extrému, a ještě hůře to pak pojali dnešní bezmozkoví neonáckvé, kteří si myslí, že to bylo hlavně o nepochopitelném násilí a zbytečné agresi. takže tady vykuchanec to perfektně vystihl, jde o princip

PS: ten, kdo si myslí, že obhajuji nácky, buď neumí číst nebo nemá mozek, já jsem pouze použil principální přirovnání, takže tu na mě nezvracejte laskavě

k uchanec  Feminismus už podle své definice (a názvu) není tím, k čemu ho Chloralia přirovnává. A argumentovat tím, že v jádru to není špatná myšlenka a jen představitelé (spíše představitelky) z ní dělají něco, čím opovrhujeme je to stejné, jako hájit komunismus pro jeho jádro (myšlenka komunismu podle knihy Kapitalista od K. Marxe je pěkná, ale nerealizovatelná).

trololo Je to tady už potřetí :/

Chloralia Feminismus nemá být tohle. To je jako kdybychom o vlastencích tvrdili, že jsou to nacionalisté. Feministky hájí svá práva, ale nechovají se jako banda vzteklých děcek na pískovišti. Říkejme tedy prosím, že nenávidíme blbé "feministky" :)

SimiIV Nesnášim feminismus....

Michael Miša mislis se si sam?

Dominik Hájek Rovnoprávnost ok, feminismus ne, díky.

Obsah, který vás může zajímat

Dvě na první pohled stejné věci nebo činnosti a přitom takový velký rozdíl. Existuje jen velmi tenká hranice mezi roztomilostí a odporným chováním. Jde o detaily, které jsou po chvíli zcela patrné. Buď se začneme rozplývat, jak je všechno hezké, v opačném případě nám podráždí nervy odporná věc, kterou někteří lidé z našeho okolí dělají běžně denně. Porovnejte onu hranici v nové galerii komiksů od Collegehumor.  

O příbuzenských vztazích mezi postavami vašeho oblíbeného filmu či seriálu víte určitě všechno. Kdo, kdy, kde, jak, s kým… ale máte tušení, jak je to s příbuzenskými vztahy mezi herci? Jistě, sem tam něco proletí bulvárními plátky, občas se někdo s někým objeví v novinách. Nicméně to je tak všechno. Vsadíme se, že jste určitě netušili, že Dudley z Harryho Pottera je vnukem Druhého Doktora, což? Nebo že dvojčata Olsenova mají mladší sestru, která si zahrála v nových Avengerech…?

Seriózní návody a rady, tipy a fígly, jak něčeho někde a nějak dosáhnout, najdete na internetu pramálo. A my jsme řekli ne! A přinášíme vám jednoduchý návod, který vám usnadní, ulehčí a zefektivní cestu do školy či práce - případně kamkoliv jinam si budete přát. Její nevýhodou sice může být, že se cesta povleče vždy brzy ráno či ihned navečer, zato rozhled po okolí budete mít obrovský. Tak nám pak dejte vědět, jak se vám podařilo vyletět vysoko!

Tabby, digitální umělkyně z Illinois moc dobře ví, jaké to je mít vztah na dálku. Rozhodla se o tom vytvořit komiks, který by ilustroval, jak vypadá její vztah s přítelem po dobu jednoho roku. Nunto ovšem dodat, že tyto ilustrace jsou tak výstižné, že se v nich jistě pozná každý, kdo někdy nějaký vztah na dálku udržoval. Tabbyin grafický styl se do těchto obrázků perfektně hodí, takže si je užijete také po stránce vizuální.

Svatba je pro každý vztah klíčová. Buď se k ní dostanete… nebo ne. A pokud ano, svatbou rozhodně nic nekončí, právě naopak. A taky se změní hodně… opravdu spousta… většina věcí. Namísto chození do kina budete večery trávit u televize, doma budete chodit ve spodním prádle a sníst na posezení mísu brambůrek a zapít je colou vám nezpůsobí ani ty nejmenší výčitky svědomí. Tyhle komiksy o lásce moc dobře vědí, co vám ukazují (říkejme tomu třeba přirozený vývoj vztahu).

Mezi námi ženami-občas máme složitý život, za který si občas můžeme i samy. A složitý životsi někdy žádá i složité řešení na složité situace. Není divu, že nám muži dost často nerozumí. Ano, hádáte správně, dnes pro vás máme vtipně udělanou galerii o ženách takových, jaké doopravdy jsou. Klidně se s vámi vsadím, že alespoň jednou v životě se každá žena ocitla v jedné z těch patnácti situací. Já třeba snad skoro ve všech. Zajímá vás logika žen? Pak tahle galerie čeká právě na vás!