Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.5 / 5 39×

holky znají...

4.5 / 5 39×
holky znají...
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Virus Antarius: Všeobecně chlapi sobě nejde k pivařům ale že dokážeme stát při sobě. My chlapi! Teda občas. :) To máš ale jedno. Že ti nechutná pivo to máš blbý. Tvá věc. Mně zas nechutná Cola. Má věc. Tak vidíš, že se dá tulit i k něčemu jinému. Ikdyž daný příklad bych jako tulení nenazval. :-D Třeba se ale podobně tulíš i ty a tak to pak dává smysl. :)

Prosím o zaslání zoom fotky i se schématem. Já to tam vážně neviděl/nevidím. :( Asi někde něco přehlížím, protože krom zadku a prsisek tam nic není. Chlapče/muži nevím jestli jsi špinavej, nebo čistej. Panna nebo orel a je mi to jedno. Nebudu ti to vysvětlovat proč. Až si své odšoupeš tak to třeba pochopíš. A i když si své odšoupeš a furt to nepochopíš tak jsi nezažil asi opravdové slasti a strasti života. V tom případě ží dál v míru.
Jinak neříkám že sex není fajn. Je fajn. Ale v určitém bodě života si uvědomíš jednu věc: "Sex je jen optický klam.Ve skutečnosti jde jen ..." zbytek ty doplní životní moudrost získaná časem. Tedy třeba ne ale zatím každej chlap mi to potvrdil tak se uvidí. :-) Tak pápá.

Antarius Jestli jde o to chlapi v sobě, tak fajn, to nechám pivařům. A to, že pivo nemám rád, je moje věc, už to jako argument používat nebudu, slibuju. Zkoušel jsem ho pít, nešlo to.
K autu sem viděl tulit jednoho chlápka v gifu o kousek níž, to je fakt. Hezky se k němu tulil hlavou.
Dál nevím, co myslíš tím "lehce nahá fotka". Celkem jasně jsem tam viděl vagínu. Aby to nebylo lehce, chceš zoom i se schématem?
Jídlo je prostě jídlo. Ano. Asi kvůli tomuto názoru nevypadám jako Homer Simpson. Nepohrdnu dobrým jídlem, ale abych perfektně připravenou pravou českou svíčkovou povyšoval nad již mnou zmíněný "základní instinkt", který lidé dovedli do trochu příjemnější verze, musel bych být asi ještě "čistý". Jinak nevím, proč bych tak snaživě odsouval sex až za kulečník, auta, jídlo a kadibudku.

Virus Antarius: Na kulečníku s pořádným zpestřením nevidím nic vulgárního. Tam šlo spíše o to čtení. Jinak na lehce nahých fotkách nic vulgárního taky není. Jsou horší věci to za prvé a za druhé od některých zde uvedených obrázků se to liší tak milimetrem oblečení. Zmizelo to, tak neva.
Pivo nemáš rád? Tak to máš blbý. Tam jde ale o to chlapi sobě! To by si pochopil kdyby si taky někdy zašel na Kofolu. Jo a k autům se dá tulit. A jak hezky! ;-) A jestli řekneš že jídlo je prostě jídlo, tak si suchá bageta.

Plus 5. věc co je lepší než to ... http://memecreator.cz/media/created/xcjizs.jpg

Johny11 My zajdem na kofolu.... Ty limčo!!

Antarius Ten druhý odkaz je vulgární, to sem nepatří. To zaprvé. A za druhé, já pivo nemám rád.
Auta sou super, to jo, miluju auta, ale těžko se k němu přitulíš v noci.
A jídlo...no...to je prostě jídlo.

Virus Antarius: Mám hned 3 věci!

http://www.kloadomustang.cz/sql/data/auto/1313752909035974000.jpg
* odkaz porusoval zásady Trololol * není nad pořádný kulec!
http://www.servis386.wz.cz/wallp/chlapisobe.jpg a k tomu patří
http://www.pivovarkostelec.cz/sites/default/files/DSC_0123.JPG a tak bych pokračoval dále. :-)

Antarius Ach, ale pokud máš štěstí, jsou tak sladké...ta správná žena v životě je to nejlepší. Porozumění, láska, utěšování (oboustranné), hýčkání, a i ten sex semtam...co může být lepšího?

Virus Já spíš znám toto: Žena začne flirtovat s muži a jsou jen 2 možnosti. Žárlit a budu osočen co žárlím a nebo nežárlit a budu osočen že si jí vůbec nevšímám a nerozumím jí. Když se bavím s ženou já, tak jsem děvkař, podvádím a jen kdyby to prý udělala ona. Takže vlastně za vše zlé mohou ženy. ;-)

Antarius Žárlivé? To my kluci také známe.

Obsah, který vás může zajímat

První a poslední film ze série o Harrym Potterovi od sebe dělí deset let. Jistě, za tu dobu se odehrála v čarodějnickém světě spousta změn, spousta postav zemřela a objevily se nové. Na knize těch deset let není poznat, protože postavy žijí jen ve vaší hlavě, skuteční herci se však za tu dobu taky dost změnily. Třeba takový lord Voldemort přišel o nos. Nebo Albus Brumbál, ten v posledním dílu připomíná Gandalfa. Takový Draco Mafoy si asi začal barvit vlasy a proměnu Nevilla Longbottoma všichni známe. Tyto a mnohé další postavy z filmů naleznete v galerii.

Dvě na první pohled stejné věci nebo činnosti a přitom takový velký rozdíl. Existuje jen velmi tenká hranice mezi roztomilostí a odporným chováním. Jde o detaily, které jsou po chvíli zcela patrné. Buď se začneme rozplývat, jak je všechno hezké, v opačném případě nám podráždí nervy odporná věc, kterou někteří lidé z našeho okolí dělají běžně denně. Porovnejte onu hranici v nové galerii komiksů od Collegehumor.  

V nynějším moderním světě je sport stejně tak populární, jako tomu bylo v dávných dobách. Každý druhý člověk chodí potit krev do posilovny, nebo cvičí jógu, běhá po ulicích v dopoledních hodinách nebo dodržuje přísný jídelníček plný zdravých pochutin. Je to tak, McDonaldu a ostatním fast foodům už odzvonilo a v módě jsou smoothie plné vitamínů pro skvělou rovnováhu a nastartování dne. Co se týče cvičení, jsou zde určitá fakta, řekněme mýty, kterým hodně lidí neustále věří a která jsou naprosto špatně! Jaké? Podívejte se sami!

Tento test osobnosti je založen na tom, jakým způsobem člověk reaguje na barevné kombinace a různé objekty. V tomto případě se jedná o různé obrázky očí. Jste filozofická, romantická, nebo výstřední osobnost? Nebo snad nějaká úplně jiná?

Kalorie jsou číselným znázorněním energetické hodnoty v nápojích a pokrmech, které vám mohou pomoci v orientaci s tím, kolik jich doopravdy sníte a jak moc byste tedy měli vydat energie k tomu, abyste je všechny zcela spálili. Kalorie jsou totiž jedním z ukazatelů toho, že když jich sníte moc, a málo spálíte, tak se stane co? No přece, že prasknete a budou z vás velcí tlustí kamarádi a kamarádky. A právě proto je dobré si pojem v podobě kalorií hlídat. Kolik kalorií třeba má Coca Cola, hranolky od McDonalds, Absolut Vodka nebo třeba Lays brambůrky?

Další z geniálních dílů kriminalistických hádanek, které se na Trololol staly velmi populární a oblíbené ve všech věkových i pohlavních... hm... pohlavních asi není to správné slovo, ale to je jedno - takže pohlavních vrstvách. V tomto díle musíte odhalit, kdo je vrahem, na základě prosté věty. Pokud si netroufáte na vyřknutí obvinění, pak použíjte několik vodítek.