Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.4 / 5 24×

Severní Korea porazila Maďarsko v U20 :-D

4.4 / 5 24×
Severní Korea porazila Maďarsko v U20 :-D
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

moony ja bych ten odkaz nebral jako puvodni zdroj bo takhle vypadaji vsechny jejich zpravy takze to,ze na tom,co jsi poslal,zrovnan nei ten vysledek neznamena,ze je to ono:D maji padesat zprav a vsechny se stejnym chlapikem a pozadim:D

k uchanec  Znám podobnou, ta byla z golfu, o Kim Čong Ilovi. To v jejich zemi propaganda hlásila, že Kim Čong Il zahrál v golfu na 18ti jamkovém hřišti pouze 18 ran (vím, že asi málo lidí na Trololol golf zná, pro srovnání: Letošní vítěz Augusta Masters jménem Jordan Spieth zahrál na výše jmenovaném dvoudenním turnaji (2x18 jamek) 126 ran, což vychází na 63 ran na 18 jamek). To by tedy znamenalo, že Kim Čong Il byl nejlepší golfista všech dob.

Antarius teď když o tom mluvíš, přijdou mi ty čísla trochu rozmazanější v okolí.
Ale to nic nemění na tom, že tam vládne chuj. A je dobře, že tohle slovo není cenzurováno, páč je mé oblíbené :D

Umaroth Je to fake, neměli byste věřit všemu co tady vidíte. Původní zdroj fotky např. tady: http://www.realmeter.net/wp-content/uploads/2015/01/wpid-RPsOCQ8ykkqnx86hdeXPiA.jpeg

vorpaI Po návratu domů se nuceně usmějí a zamávají publiku nucenému přijít a přivítat je, a pak jdou za prohru do lágru.

Antarius To je tak, když někde vládne chuj.

Nesessitas Docela bych chtěla vidět na tohle reakci těch účastníků zápasu :D A jak se tváří po návratu domů xD

Obsah, který vás může zajímat

Kdo umí být slušný, přitom ale hovado, má vyhráno na všech čarách. K vulgárním výrazům se uchyluje jen chudák, člověk bez mozku a nebo někdo, kdo vám chce dát do držky. Jediný případ, kdy dokážeme vulgární slova pochopit, je právě poslední bod. Ovšem ty první dva je dobré přeskočit, a případně se naučit několik krásných a ucelených sloganů, ve kterých se obejdete bez zakázaných a neslušných slov. A přitom... přitom dotyčného nebo dotyčnou utřete lépe než Mr. Propper!

Obraťme role a místo zvířat usaďme do nezávidění hodných situací lidi. A ukažme, jak by to vypadalo, kdyby se k nám zvířata chovala tak, jako se my chováme k nim. Nepěkná podívaná, že? Samozřejmě je i svým způsobem kontroverzní, ovšem tyto obrázky dost možná neřeší to, že jíme maso a k tomu musíme zabít zvíře, jako spíše to, jak se k dotyčnému zvířeti chováme před jeho smrtí.

Velmi nás zajímá, kolik z vás vyhedá po přečtení této galerie odbornonu pomoc  u psychologa, takže nám nezapomeňte sdělit svůj verdikt v komentáři! Máme pro vás další psychologický test, který odhalí vaše mentální poruchy, o kterých jste ani nevěděli! Stačí si udělat tento jednoduchý test. Pozorně se podívejte na každé z následujících šesti koleček. Nenechte se zmást, není to test u očního lékaře, ale probíhá téměř  stejně. Vidíte v každém kolečku číslo? Pak je vše v pořádku. Pokud ale nějaké číslo nedokážete identifikovat, přečtěte si svoji charakteristiku!

Současná lidská společnost se chlubí svou vyspělostí - svými znalostmi, vynalézavostí či využitím nových technologií. Jenže každá mince má dvě strany a ta druhá strana naší společnosti je dost temná. Právě proto se o ní moc nemluví, všichni o těchto problémech ví, nebo je alespoň tuší, ale tiše je přechází. Zneužování dětí, otroctví, cenzura, homofobie a mnoho dalšího. Možná je na čase přestat mlčet a začít s tím bojovat...

V této galerii máte možnost se o sobě dozvědět ještě víc! Máme pro vás další test osobnosti, který oshalí i to, o čem jste něměli tušení. V tomto testu je devět stromů a vy si vyberete ten, který je vám nejvíce sympatický, nejvíce se vám líbí, zkrátka vás zaujme hned na pvní pohled. Nepřemýšlejte nad tím moc dlouho a nevracejte se zpětně k tomuto kroku. Poté si vyhledáte číslo stromu, který jste si vybrali, a dozvíte se charakteristiku vaší osobnosti. Tak co myslíte, sedí to?

O příbuzenských vztazích mezi postavami vašeho oblíbeného filmu či seriálu víte určitě všechno. Kdo, kdy, kde, jak, s kým… ale máte tušení, jak je to s příbuzenskými vztahy mezi herci? Jistě, sem tam něco proletí bulvárními plátky, občas se někdo s někým objeví v novinách. Nicméně to je tak všechno. Vsadíme se, že jste určitě netušili, že Dudley z Harryho Pottera je vnukem Druhého Doktora, což? Nebo že dvojčata Olsenova mají mladší sestru, která si zahrála v nových Avengerech…?